Відгуки про методику лікування А.І. Потопальського

Питання або відгуки про методику направляйте на e-mail: labmsbar@gmail.com

Відгуки за 2010-2018 роки

Нові відгуки також публікуються в розділі:
Відгуки після виходу передачі на СТБ
а акож в рубриці:
Дискусії продовжуються.

2022 р.

Шановний Анатолій Іванович, дорогий наш рятівник, вчений-винахідник, Ваші винаходи безцінні, а протипухлинні і противірусні препарати амітозин і ізатізон не мають аналогів у світі, врятували тисячі безнадійно хворих людей. В черговий раз перечитуючи Вашу статтю про чудо в Грушові і про цілющі властивості верби, я ще раз переконуюсь, що Ви людина, послана нам Богом, щоб лікувати ні тільки безнадійні хвороби людського тіла, але і наші душі. В Грушеві тільки вибрані і малі діти могли побачити Матір Божу і Ви її побачили, мали змогу набрати цілющої води і гілочок верби.
Я дякую Богу за знайомство з Вами, за Ваші змістовні, корисні і повчальні статті і прекрасні патріотичні вірші.
Дай Боже Вам, Анатолій Іванович, міцного здоров’я, довголіття, успіхів у Вашій невтомній праці на благо спасіння людства.
Ганна Гладун. 9 вересня.

С Добрий день, шановний Анатоліє Івановичу та його колеги і однодумці. Моя сім’я уже багато років використовує ізатізон, свічки тощо. Підкажіть, будь ласка, як можна зараз придбати вашу продукцію. Раніше син приїздив до вас в Інститут. Низький уклін Анатолію Івановичу за порятунок мого чоловіка Поляничка Юрія (м.Суми). Пройшло 13 років як він живе і радіє життю, перенісши видалення меланоми ІІІ ст і видалення метастазу. Син також постійно вживав ізатізон. Дякую за вашу працю і чекаю на відповідь. Миру нам і Україні.
Анжела Поляничко. 26 травня.

2021 р.

Рекомендую изатизон, переболел ковидом, принимал, он мне помог. Друзья принимали, когда болели, все живы и здоровы. Благодарю профессора Потопальского за препарат.
Мирослав.
14.11.2021

На початку жовтня 2021 року мій внук привіз з Києва захворювання на корону в свою родину в Коростені (син, невістка та внучка).Я попросила їх приймати ізатізон, але препарат був дуже гіркий і через силу потрошку вони бризгали (у них був аерозоль).Через пять днів заболіла невістка та два дні була велика температура, просила приймати ізатізон та перепитала якого року виготовлення він у них, подивились на бутилочку та сказали, що то випуск 2014 року, тоді попросила сина поїхать та взять у Марії Іванівни, через два дні син привіз від Марії Іванівни ізатізон, температура у невістки трималась та зник вкус та нюх, вона почала приймати ізатізон десертною ложкою 5 раз в день, температура спала на наступний день, приймала ще тиждень.У сина почалось захворювання на 5-й день після невістки, він зразу почав вживати по столовій ложці ізатізон, пив три дні ударну дозу так як трималась температура та дуже боліли всі мязи та спина, як температура спала, зменшив дозу вживання ізатізону та на сьомий день почувався нормально.Слава Богу, уже як два тижні почуття у них добре.Я продовжую вживати ізатізон, якщо в мене починає “дерти” в горлі та чоловіку даю по чайній ложчі на кожен його чих (чоловік три роки як після інсульту, ходячий). Дуже вдячна та дякую Богові за велику допомогу від такої страшної хвороби.
Наталя.
11.11.2021

Ось уже дванадцять років ми з мамою на своєму огороді вирощуємо найбільш цілющу ягоду – Кавбуз Здоров‘яга. Плоди смачні, солодкі, ароматні, соковиті з яскраво-оранжевою м’якіттю. З осені до весни насолоджуємось корисними для здоров‘я та смачними стравами з кавбуза. Готуємо кашу з рисом або пшоном, полюбляємо сік, запікаємо, смажимо, любимо млинці, варимо варення, добавляємо в салати, їмо в сирому вигляді. Кавбуз має цілющі властивості, він є домашньою аптекою від багатьох хвороб. Лікувалися такими природними препаратами з нього, як Кавбузсорб і Кавбузол. Це порошок і олійка, цінні як для лікування, так і для профілактики при різних хворобах. Кавбуз врожайний та невибагливий у вирощуванні. Єдине, щоб не перезапилювався, то треба садити подалі від інших гарбузових (гарбузів, кабачків) і краще на сонячній ділянці.
Добре зберігається. Не псується до весни при кімнатній температурі. Наш минулорічний кавбуз лежав до травня місяця і добре зберігся.
Використовуємо його на корм для птиці (качки, кури). Даємо сирим та варимо з картоплею.
Хочемо подякувати Анатолію Івановичу Потопальському за створення цієї цінноі ягоди. Міцного здоров‘я Вам, успіхів та Божої допомоги у Вашій нелегкій роботі.
З повагою.
Степанець Тетяна.
Київська обл.
26.10.2021

Хочу написати про хороший сорт огірочків “Мультиформ”. Ми вже більше десяти років вирощуємо їх на своєму огороді, а виведені вони Анатолієм Івановичем Потопальським. Огірочки мають приємний смак, хрусткі, добрі для консервування та соління. Не бояться холоду, скоростиглі, врожайні, невибагливі у вирощуванні. Збираємо огірочки до пізньої осені кожного дня або через день. Висіваємо їх рядами, з міждуряддями 1 метр. Проміжки між насінинами в ряду 10 см. Через ряд ще висіваємо кукурудзу “Смакота” теж виведена А.І. Потопальським. Огірочки в‘ються і на кукурудзу, яка затіняє їх від спекотного сонця. Насінням поділилась з сусідами, родичами. Вирощують, задоволені.
Дякуємо Вам Анатолію Івановичу за такі чудові огірочки та кукурузку.
Здоров‘я Вам.
Низенький уклін.
Тетяна С.
8.11.2021

Честь і хвала розробникам таких важливих препаратів. А я в цьому інституті вже 20 років купую препарати Потопальського. Якось ошпарив палець окропом і пухир утворився на всю бокову поверхню. Намазав ізатизоном, сильний біль за 20 хвилин приглушився. Потім ще намазав. А на ніч приложив змочений ізатизоном бинт і вранці був здивований: пухиря не було! Наче регенерувалась шкіра під пухирем і рідина всмокталась. Так і не зрозумів, як могло так повністю за ніч відновитись, наче й не було пухиря.
Ivan Kazachkov
Серпень, 2021

БРАВО розробникам! Ви наша гордість! Як хочеться, щоб держава оцінила Вас! А ми також дякуємо лікарю Потопальському за Ізатизон! Також більше 20 років лікуємось ним. Низький уклін!
Анжеліка Олексович
Серпень, 2021

Все почалося зненацька. У понеділок, 28.09.20. Тиск злетів угору і знижуватись не хотів. Сімейний лікар приписав ліжковий режим. В середу, 30.09.20, на прийомі у лікаря все було наче в нормі, крім того,що піт з мене лився  у великій кількості. Було призначено додаткове лікування. Температура піднялась 01.10.20, у четвер – 38,5°С. Я прийняла жарознижувальне. І більше температура у мене не піднімалась взагалі вище, ніж 37,2°С. У п’ятницю, 02.10.20, моя лікар захворіла, і мене дивилась молоденька лікар, що її заміняла на час хвороби. І от тут виявилось, що і дихаю я якось не так, як треба, і сатурація у мене погана, низька. Лікар одразу виписала мені направлення до стаціонару. Зробили єкспрестест на ковід. Він був негативний. Але ж лягати в лікарню мені дуже не хотілось і я, щоб перевірити свої легені, поїхала і зробила КТ. Моє здивування було великим. Легені були уражені на 70%. Двобічне запалення. Збираючись до лікарні, я подумала, що ізатизонові свічки будуть не зайвими при лікуванні пневмонії. Ізатизон вже багато разів допомагав мені викарабкуватись з халепи під назвою хвороба. Я взяла із собою упаковки суппозиторіїв з ізатизоном. Не буду описувати всі складнощі із оформленням в лікарню, попаданням у палату. Все це зайняло майже 10 годин. Не було місць. Пізно вночі мене і ще трьох жіночок розмістили таки в палаті. Ми лягли відпочивати. Через добу у мене взяли ПЛР тест. Він виявився позитивним. У всіх жінок в палаті також. Я стала вводити свічки не тільки на ніч, але й вранці. Тобто двічі на добу. В середу, 07.10.20, мене перевели в іншу лікарню, яка була спеціалізована під лікування ковіду. Повторний тест мені зробили 11.10.20. Він виявився негативним. Завдяки ізатізону я вийшла з свого важкого стану, а  з лікарні вже наступної середи, 14.10.20. І легені в мені відновилися швидко. Дякую Богу і пану Потопальському А. І., який винайшов, створив цей препарат і, фактично, подарував його людям.  Мені дуже пощастило дізнатися про ізатізон і застосувати його для лікування спочатку фарінгіту, що надокучав мені роками, а потім ковіду і пневмонії.
З повагою до всіх. 
Надія Юріївна.
23.06.2021

Читаю про неудачное лечение сестры Георгия, сочувствую и вспоминаю другой случай. У моей подруги диагностировали фибромиому. Она сразу же в 2017г. обратилась к официальным медикам в 9 больницу г. Киева. Сделали ей новую модную операцию – эмболизацию. Перед операцией подписала бумаги, что никаких претензий к врачам. За операцию заплатила внушительную сумму. Ей пообещали, что метод эмболизации сосудов фибромиомы прогрессивный, бескровный, безболезненный, эффективный и главное устраняет легко и просто ее проблему. После операции она чуть не отправилась на тот свет. Ее муж каждый день, сколько она там лежала, бегал и покупал в аптеке обезболивающие и др. лекарства. После выписки домой, ее через несколько дней увезла скорая. И уже спасали от последствий эмболизации другие медики. При этом ругали родных, почему не отговорили от эмболизации. После операции она была худющая как трость и постаревшая на 20 лет. А фибромиома никуда не исчезла. После мытарств по больницам обратилась к Потопальскому А.И. и пролечилась по его методике, его лекарствами. Результат, по ее словам, очень хороший. Так что раз на раз не бывает. У каждого врача найдутся неудачные случаи лечения. Каждый организм индивидуален, это не машина, где винтики поменял, и она снова как новая. А система лечения А. Потопальского, считаю, хорошая и перспективная.
Алена Кузнецова.
12.03.2021

Після застосування для профілактики свічок з ізатітонієм та прополісом ( 20 свічок прийняла ) у моєї співробітниці зникла велика випукла родимка  під рукою, яка була болючою багато років. Вона  дуже вдячна!
З повагою,
Валентина Вітер, м. Київ,
22.02.2021

2020 р.

Хочу выразить громадную благодарность лично Потопальскому А.И. и всем людям, которые с ним работают за препарат “изатизон”, благодаря которому я, моя семья и мои друзья излечились от многих болезней. Мне порекомендовала этот препарат врач в 2012 г. Я страдала вагинальным кандидозом, эндометриозом, обращалась к нескольким врачам-гинекологам, разные препараты назначали мне и результат был нулевым. Но после приема “изатизона” согласно схеме я полностью излечилась от вагинального кандидоза и эндометрии пришли тоже в норму, я постоянно нахожусь под контролем гинеколога и прохожу все необходимые исследования. У моего отца диагноз – аденома предстательной железы, несколько лет он принимает “изатизон” согласно схеме, аденома стала уменьшаться, что заинтересовало врача-уролога, хочу уточнить, мой отец проживает в Германии, там только контролируют ситуацию, но никакого лечения кроме изатизона он не проходит. Отлично зарекомендовал себя изатизон в моей семье при лечении геморроя. Этот диагноз усугубленный кровотечением был в свое время поставлен моему мужу (после поднятия тяжестей), после лечения свечами из “изатизона”, уже после 3-й свечи все прошло. У моего сына после велосипедной травмы тоже уролог поставил такой же диагноз и предложил операцию, и снова выручил “изатизон”, и никакой операции делать не пришлось и заметьте только свечи из “изатизона”. А когда случилась беда с моей родственницей ее оперировали в институте им. Амосова (аневризма аорты), то трудно передать тяжесть послеоперационных проблем. Тяжелое обострение геморроя с кровотечением, и опять на помощь пришел “изатизон”. Я хочу отметить,что медикаментозное лечение она тоже проходила, но облегчение получила только при использовании “изатизона”. Очень жаль, что в нашей стране правительство не оказывает помощь и поддержку своим ученым, которые своим трудом и любовью к людям спасают нас простых людей. Низкий поклон Анатолию Ивановичу Потопальскому и его сотрудникам.
28.11.2020.

Уважаемый Анатолий Иванович! Огромное Вам спасибо за все, что Вы делаете. У моего мужа диагноз – рак корня языка 4-я стадия. Врачи отправили домой со словами * ему осталось жить 2-3 месяца забирайте домой что-бы не портить статистику*. Это было в 2016 году!!!!! 4 года лечимся Вашими препаратами. Была потеря веса 70 килограмм за 6 месяцев. Сейчас вернулись к нормальному весу 100 кг как до болезни.. Постепенно возвратилась речь ( говорить не мог, только писал). Сейчас кушает почти все (мог глотать только жидкую манную кашу). Пишу потому, что узнала, что на канале СТБ идёт передача направленная против Вашего метода лечения. Могу предоставить всю документацию за весь период лечения. По Вашей методике в г.Днепр лечится очень много людей и у всех только положительные отзывы и прекрасные результаты. Низкий Вам поклон за Ваш нелёгкий труд.
Ali
13.11.2020

Добрый день! Я стараюсь вылечить невриному слухового нерва. За год я приняла 4 курса лечения комплекса с изатизоном и один курс с Амитозином. Борюсь с одним, а оказалось вылечила молочницу, цистит. Преследовавший с детства гайморит, кровоточащие анальные трещины, а так же жуткий колит. И ещё жуткие боли тройничного нерва. Из целого цветника болячек я в процессе лечения только невриномы. Я настраиваюсь на контрольное обследование. Результатами лечения я очень довольна. Неожидала, что такое количество заболеваний просто исчезнет. Да, совсем забыла ещё герпес, если возникала простуда, он тут, как тут. Теперь же я за год простудой болела в лёгкой форме два раза, а герпес не возниклал вообще. Я молила Бога послать мне лечение и остановить рост моей невриномы. Спасибо огромное за это чудо. И ещё я заметила, что мой ребёнок и муж тоже перестали болеть не принимая лечения, а просто живя рядом с здоровой мамой. Спасибо огромное Анатолию Потопальскому.
Инна Рева.
13.11.2020

Я, Наталія Гузар, колишня пацієнтка Анатолія Івановича. Завдяки лікуванню, яке мені призначив Лікар від Бога ( ізатізон, кавбузол, кавбусорб, уколи амітозону) я обійшлася без операції. І зараз живу. Здорова. Ще працюю. Маю дітей і внуків.
У мене була пухлина молочної залози. Початок лікування був у лютому 1997 року. Приймала всі препарати від Анатолія Івановича.
Молюся за Ваше здоров’я, дорогий і шановний Лікарю! І прошу у Бога для Вас всіх благ і здоров’я.
А зараз звертаюся до Вас з проханням про допомогу для моєї внучки. Їй 24 роки. Заміжня. Народила донечку. Роди були передчасні, в 31 тиждень – був пізній гістоз, дуже високий тиск, писали, що і відшарування плаценти. Робили екстрений кесарів розтин. Одним словом, ледве врятували. Довго виходжувати і дитинку і маму. І, слава Богу, все нормально. Але от молода мама, моя внучка себе недобре почуває. В дитинстві вона мала проблеми з нирками, а зараз виходили камені і при обстеженні є солі. Пройшла обстеження по гінекологіі. І що найбільше хвилює – діагноз – папілома вірус. Штам 18 – високоонкогенний. Всередині, на шийці матки є папілома, яка турбує.
Дуже прошу Вас призначити лікування.
10.10.2020

Вже понад 28 років знаю Анатолія Івановича Потопальського нашого вченого – винахідника, кандидата медичних наук, професора Європейської академії проблем людини, директора Інституту оздоровлення і відродження народів України та благодійного фонду “Небодарний цілитель”. Тоді ж я і ознайомилася із оздоровчою системою доктора А.І.Потопальського та напрямку “Духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля”. В 90-х роках минулого століття захворів мій батько – аденокарцинома простати неоперабельна, тоді я працювала медсестрою в урологічному відділенні і розуміла всю складність ситуації. Слава Богу, мені порадили звернутися до доктора А.І. Потопальського. Чесно кажучи, такої світлої, безкорисливої Людини я ще в житті не зустрічала. Анатолій Іванович мене відразу заспокоїв, бо бачив, що я була дуже засмучена, сказав, що через півроку лікування він одужає, тільки треба молитися Богу і вірити у лікування. Прожив мій батько ще 10 років майже повноцінного життя. В минулому році, коли мене прооперували з приводу меланоми і лікар лише запропонував зробити групу інвалідності, я дуже молилася і Бог допоміг мені знову зустрітися з Анатолієм Івановичем, бо вірила, що тільки його протипухлинні препарати і система оздоровлення мені допоможуть. Я вже пройшла 3 курси протипухлинного комплексу А.І. Потопальського, приймала кавбусорб, кавбузол, протипухлинний збір трав, свічки ізатізону і амітозину, ходжу до церкви часто сповідаюся і причащаюся, пройшла 2 курси амітозином. Дякувати Богу, почуваюся добре, на обстеженні все добре. Сьогодні, в час пандемії covid-19, я і всі мої рідні застосовуємо ізатізон з профілактичною метою. Пропагую його серед знайомих і друзів, бо знаю його дієву дію. Ще вирощую кавбуз вже протягом багатьох років, кукурудзу кровотворну – дуже люблять ласувати мої онуки.
Шановні наші можновладці, прислухатеся до нас, онкохворих і інших хворих, адже препарати Анатолія Івановича це панацея від таких тяжких недуг, ізатізон більш як на 20% ефективніший від всіх дороговартісних препаратів при лікуванні короновірусу.
Господи, благослови здоров’ям Анатолія Івановича і подай Йому довгих років життя. Бажаю, щоб Його багаторічна праця на благо спасіння людства була визнана на вищому рівні нашої держави. І нехай Бог просвітить голови нашим управлінцям.
З повагою Ганна Гладун.
21.10.2020

Використовуємо всією родиною, всі препарати розроблені Анатолієм Івановичем: ізатізон, свічі, кавбузол і кавбузсорб.Всі препарати чудові, дієві.Особливо ізатізон, він незамінний в нашій аптечці. Приймаємо його і для лікування і для профілактики. Дія його дуже швидка. Дякуємо Анатолію Івановичу за цей чудовий і дієвий препарат.Низенький уклін Вам, довгих років життя. Кавбуз вирощуємо на городі, смачний і корисний, ділимося насінням з сусідами.
28.09.2020
Тетяна Степанець

Минуло 60 років протипухлинному препарату “Амітозин”, який 17 років тому врятував мені життя. Дякую Вам, Анатолію Івановичу, що ви прийняли дар від Бога та розвиваєте його. Адже Бог відкрив Вам такі знання в медицині, аналогів яким немає в світі. Ви вмієте відділити з молекули клітини – ДНК, вивели понад 60 протипухлинних препаратів, які лікують людей, птахів, комах та довкілля, написали 10 монографій та понад 300 статтей. Про ваші ліки можна писати томи, важко все стисло описати. Коли у 2002 р. я захворіла на лімфоїдну лейкемію і був цілий букет хвороб, була потрібна операція. Я прочитавши в медичній енциклопедії, що хвороба до кінця не вивчена і лікуванню не підлягає довірилась Богові, бо сказано у св. Писанні “В недузі своїй не побивайся, лиш надійсь на Господа і він тебе оздоровить”. Тоді я почала посилено молитися і просила продовження віку, адже моя дочка була лише у 2 класі і їй так потрібна була мама. Дякувати Богу, що я мала можливість лікуватися Вашими ліками: амітозином, ізатізоном, супозиторіями з ізатізонієм, протипухлинною настоянкою, чаєм “Спокій”. Протягом року лікування в мене зникла фіброміома, а лікарка казала, що операції мені не уникнути. За півтора року зникли ліва та права кисти, зоб, жовчний міхур очистився та вже не був деформованим, нормалізувався тиск, шкіра в мене вже не була жовтого кольору. Коли я почала приймати Ваші ліки, до лікарні не йшла рік, але потрібно було продовжувати групу через рік, і я прийшла здавати аналізи. Зав. відділу гематології була здивована моїми досить непоганими аналізами. А через деякий час пані професорка сказала: “Ви знаєте, вам вдалося перебороти хворобу” сама мене оглянула і була здивована.
Ліки доктора Потопальського допомогли не тільки мені. В наш час багато однодумців приймають протипухлинну настоянку для профілактики різних захворювань. Ця настоянка вилікувала нашу вчительку, яка мала дуже болючу, розросшу, вузлувату фіброміому, а також пухлину завбільшки з огірок. Не допивши третину ліків, пухлина зникла, а після повного курсу лікування вона зробила УЗД, на якому здивувала лікаря тим, що фіброміома повністю зникла. Ще одна жінка мала пухлину у носі, на традиційну медицину не було великої надії, тому вона звернулася до мене по рецепт протипухлинної настоянки. Після повного курсу лікування настоянкою, ця жінка вже 15 років не має ніяких проблем. Ось ще один приклад, у нашому районі жінку виписали з лікарні і сказали її синові, що у мами рак легенів, і жити їй залишилось не більше 3 місяців. Дякуючи Богові, вживаючи настоянку А. Потопальського, вона живе вже 3 рік і добре себе почуває. У моєї знайомої на долоні виникла пухлина завбільшки з квасолю. Лікар сказав, що потрібно вирізати пухлину. Звичайно жінка не погодилася, адже була осінь, а в селі багато роботи на городі. Вона змащувала пухлину 4 р. на день препаратом Ізатізоном. І вже через тиждень пухлини не стало. У сусідньому селі хлопчик 5 років постійно кашляв, хоч лікувався у лікарні. Після застосування “Ізатізону” кашель зник повністю. Щодо мене, одного разу в мене на оці вийшов ячмінь. Я два дні змащувала повіку “Ізатізоном” і ячмінь зник. Це лиш маленька частинка з всіх прикладів, опис всіх займе дуже багато часу.
Я та деякі люди вирощуємо багато виведених Вами нових сортів рослин, які рятують нас від багатьох хворіб. Посадковий матеріал, який я отримала від А. Потопальського, роздаю безкоштовно, нехай лікуються, а заодно щоб виконати ваше бажання: “Оздоровимо довкілля, оздоровимося самі”, “засіємо грядки та сади – здоров’ям!”.
Завдяки препарату доктора Потопальського “Ізатізону”, я вже 17 років не хворію грипом, адже це потужний противірусний препарат, який лікує все, в тому числі й коронавірус, а побічних дій немає. А препарат “Амітозин” визнали за кордоном, він є протипухлинним, імунорегулюючим та противірусним засобом. Це єдиний ефективний засіб від онкології, а також СНІДУ. Американські та німецькі вчені представили Анатолія Івановича Потопальського на Нобелівську премію.
Дякуємо Вам, що ви відмовилися від всіх матеріальних благ та вигід, які пропонували вам у США, на користь нашого народу і нації. Так, як Вашим лікам немає аналогів у світі, тому вони дуже цінні. Анатолій Іванович справжній патріот нашого народу, але шкода, що Вашим безцінним лікам, на розробку яких Ви витратили все своє життя, всі сили, не дають дійти до хворих уже понад 60 років. Хоча ліки є, патент є, а на серійний випуск ліків свідомо не дають дозволу. Але ліки від раку доктора Потопальського лікують всі стадії захворювань, є ефективні, нешкідливі, створені на природній рослинній основі.
Ви, Анатолію Івановичу, заслуговуєте на золотий пам’ятник, але ми, хворі, вже давно поставили Вам пам’ятник у наших серцях. Таким вченим пишалася б будь-яка держава, маючи такий скарб у медицині. Хотілося щоб наші медичні чиновники дбали про здоров’я нації. Нам не потрібні закордонні, малоефективні та дорогі ліки, адже “Амітозин” та “Ізатізон” лікують всі хвороби і є недорогими.
75 % аптечних ліків – підробки, та ще й дуже дорогі і не дієві. Незважаючи на те, що Україна займає по онкології 1 місце у світі, ліки доктора Потопальського досі ігноруються. “Амітозин” 60 років “пробиває” дорогу до хворих, але завжди на шляху “бетонна стіна”. Онкохвороби – це найбільше страждання, муки, які спричиняють смерті мільйонів людей. Від смертельних хвороб ще ніхто не відкупився ні багатством, ні найвищими посадами. У Біблії сказано: “Що даш взамін за власну душу?” Владі та чиновникам варто задуматись над цими словами та перестати блокувати дозвіл на серійний випуск ліків доктора Потопальського. Мілйони людей можливо врятувати від невиліковних хвороб, я це підтверджую, так, як я б не прожила 18 років з моїм діагнозом без ліків Анатолія Івановича Потопальського, багато моїх однодумців-земляків також завдячують вам своїм виздоровленням. Ми молимося за Вас і Ваше здоров’я кожного дня і просимо Бога щоб Ваші ліки таки дійшли до всіх потребуючих, нехай Господь Вам у всьому допомагає!
Велике Вам ДЯКУЮ, Анатолію Івановичу!!!
с. Стецева, Снятинський р-н, Івано-Франківська обл., Волощук Марія.
17.06.2020.

Я не втомлююся кожного дня дякувати Богу, що звів мене з Людиною з великої літери, професором, вченим-винахідником, автором унікальних препаратів – Анатолієм Івановичем Потопальським ще в минулому столітті. Препарати Амітозин і Ізатізон, як і раніше є панацеєю від онконедуг, вірусів і інших важких захворювань. Сьогодні я лікуюся препаратами Анатолія Івановича, тому, що ще в минулому столітті бачила результат лікування мого онкохворого батька. Ці унікальні винаходи Анатолія Івановича не мають собі рівних навіть серед дорогих закордонних ліків. А яку цілющу властивість має кавбуз, який росте в наших умовах!
Шановні можновладці, прислухайтеся до крику душі онкохворих і їх рідних про ці чудо препарати, згляньтеся над нами. Препарат Ізатізон дуже ефективний при лікуванні Covid19 тож допоможіть нам.
Дорогий Анатолій Іванович дай Боже Вам міцного здоров’я, успіхів у Вашій роботі на благо спасіння людства!!!
Ганна Гладун,
7.06.2020.

2019 р.

Працюючи в лабораторії, я випадково обперся на розпечену магнітну мішалку і моя рука прикипіла до розігрітої поверхні . Я відчув страшенний біль, але одразу, згадавши про ізатізон, налив його на долоню. Після цього біль зник, і до вечора відчуття опіку вже не було.
Дякую авторам за розробку такого чудового препарату і бажаю їм успіхів та здоров’я.
Василь Петрович Слісаренко,
м. Київ, вересень 2019.

Я, Скотенко Лариса Михайлівна, дякую Господу Богу і професору Анатолію Івановичу Потопальському і його працівникам за велике досягнення у винаході препарату «Ізатізону» в комплексі з другими препаратами.
Особливий випадок з моєю тіткою Марією, яка мала ІV стадію онкозахворювання грудей і після прийому ізатізону моя тітка Марія видужує.
Дякуємо уклінно, молимось і віримо в Господа Бога нашого Ісуса Христа!
м. Київ. Скотенко Лариса Михайлівна.

Несколько лет пользуюсь изатизоном, свечами и травами. Результат изумительный:Вылечил желудок, кожные заболевания.
Выгнал хеликобактер (без антибиотиков).
Вырастил (уже два сезона) кавбуз и с его помощью оздоравливаю печень и желудок.
Спасибо А. Потопальскому и желаю ему здоровья и долгих лет.
О.М. Коваленко.
8.01.2019

Я, Гайдаєнко Петро Васильович, мав онко захворювання. Д/з: меланома шкіри спини під рукою 3-ї стадії. Після операції, слава Господу Богу і Анатолію Івановичу Потопальському, приймав ізатізон і всі препарати, які мені говорили. Пройшов уже рік, себе почуваю нормально, аналізи показали хороші.
Проживаю в селі Мархалівка, Васильківський р-н, Київська обл.
Прийом свічок ізатізон і прополіс дуже допомагає при дегенеративно-дистрофічних змінах хребта.
Балуш Т.Т.
17.01.2019 р.

Моєму татові поставили діагноз рак простати IV стадії. Після лікування препаратами Анатолія Івановича рівень ПСА впав до норми!!! УЗІ показує органи здорової людини!!! Дуже вдячні Анатолію Івановичу за його винахід, за його наснагу і величезне бажання допомогти окремим людям і людству в цілому!!!
Проживаю в м. Києві.
Ольга Ревук.
21.01.2019 р.

Ми лікували пролежень у чоловікового брата з жовтня 2018 р. Була гнила рана діаметром 4 см і глибиною 1 см. Кругом рани почервоніння ще більшими розмірами. Лікували два місяці. Спочатку рану промивали перекисом водню. Потім накладали пов’язку змочену ізатізоном. Кругом рани мазали маззю «монастирською». Це робили три рази на добу. З рани виходив гній. По мірі зменшення гною тампони з ізатізоном накладували 2 рази на добу. Потім 1 раз на добу. І вже кругом рани намазували мазь «Спасатель» – бальзам (в аптеці є). Рана затягувалась потрошку, затянулась зовсім. Дуже задоволені ізатізоном. Наша сім’я вся користується ізатізоном, особливо в зимній період, коли буває простуда, температура.
Дякуємо Вам за такий чудовий препарат.
Садурська Г.І.
Бородянка, вул. Центральна.
07.02.2019 р.

Весьма эффективно делаю профилактику широкого спектра заболеваний: вирусные – типа, грипп, герпес, ангина, болезни ЖКТ, дыхательных путей, мочеполовой системы, сосудов. Подбираю изатизон на приборе в каплях от 3 до 10. Если болезнь в острой стадии рекомендую принимать 1-2 дня по 5 мл 2 раза в день. Эффективность – в течении 30 дней улучшение на 30-50%, через 3 месяца полное выздоровление.
Низкий поклон и большая благодарность Анатолию Ивановичу Потопальскому.
Киев, Кострома Ирина Валериевна,
Тренер по плаванию, диагност – общество натуральной медицины Ганноверского ун-та.

Шановний Анатолій Іванович та працівники інституту!
Дуже дякую за запропоноване мені лікування фіброміоми, яку у мене діагностували 10 років тому. Пропивши курс лікування (2 неділі), я помітила, що у мене зійшла екзема на долонях. З’явилась у мене екзема 30 років тому. Спочатку я лікувалась підручними методами, а потім з допомогою лікарів. Витрачала по кілька зарплат. В кращому випадку ефект був тимчасовий. Втомившись лікуватися, я перейшла на резинові рукавиці. Прилаштувалася не працювати біля землі, намагалась зайвий раз не мочити руки.
Тому, коли побачила ефект віл ліків з чистотілом, була дуже здивована. Почала робити ремонт, працювати на городі. Все мити, а екзема не з’являлась.
Дуже дякую своїм рятівникам.
Медвідь Ольга Іванівна.
с. Мархалівка.
17.02.2019

Я. Єфіменко Олександр Іванович, 1967 р. Пройшов курс лікування по методиці Анатолія Івановича Потопальського. Вже на третій день курсу кинув палити і взагалі самопочуття покращилось.
Щиро вдячний А.І. Потопальському за його багаторічну созідательну діяльність, вдячний за його чудовий сорт ехінацеї «Поліська красуня», яка багато років не тільки радує своєю неповторною красою, але і лікувальними властивостями. Вдячний за синюху блакитну, за помідори «Українські», які чудово зберігаються. Вдячний за кавбузи – великани в овочевництві.
Вдячний за чудові ліки «Ізатізон» від ракових захворювань.
Вашими рослинами і препаратами вже лікується моя дружина, члени моєї сім’ї і мої друзі.
За цей подвиг Вашого життя я Вам щиро вдячний і бажаю Вам терпіння, наснаги, непохитності духу в цій видимій і невидимій боротьбі за спасіння нашої неньки України.
Приймак Василь Володимирович, автор заснування територіальної громади «Зелена Січ», пропагандист вирощування лікарських і пряно-ароматичних рослин.
Тернопільська обл.
Ланівецький р-н.
с. Москалівка, вул. Шевченка, 19.
25.02.2019 р.

Висловлюю найкращі та найщиріші слова вдячності людині з великої літери, цілителю, лікарю, чуйній, привітній людині – Потопальському Анатолію Івановичу.
Років 30 тому із преси дізналась про методи лікування Анатолія Івановича лікарськими травами. Так сталося, що зустрілася зі смертельною хворобою в 2014 році. І тепер познайомилась з ним особисто. Вірю йому, лікуюсь його препаратами та надіюсь на виздоровлення.
Бажаю Анатолію Івановичу ще довго-довго допомагати людям, а ще хочу щоб його методи лікування були признані нашими високими керівниками держави і були доступні більшій кількості людей з України і інших країн.
Блашко Людмила Іванівна, 64 роки.
м. Батурин, Бахмацький р-н, Чернігівська обл.
20.03.2019 р.

Хочу щиро подякувати Анатолію Івановичу за чудовий препарат «Ізатізон». За допомогою його я оздоровив свою пасіку від таких тяжких хвороб як аскофероз та європейський гнилець. Використовуючи цей препарат, я повністю відмовився від стандартних препаратів з антибіотиками.
Кириченко Олександр Михайлович, професійний пасечнік.
Полтавська обл., Оржицький р-н,
с. Денисівка.

Я, Деркач Катерина Романівна, 80 років, висловлюю глибоку вдячність Анатолію Івановичу Потопальському за його труд на оздоровлення духовне і фізичне. Моя сім’я протягом 6-7 років користується ізатізоном, а донька і свічками. Мені за довге моє життя лікували гайморит методом проколу. А після вживання ізатізону я забула, що таке гайморит.
Дуже вдячна я і моя сім’я, бажаємо творчого довголіття, Божого благословення на нові відкриття.
З повагою, я та моя сім’я.
с. Хотів.

Дякуючи Вам, Анатолію Івановичу, за Вашу працю на ниві оздоровлення нашого суспільства, я як одна із багатьох людей, які Промислом Божим познайомившись з Вами і Вашим методом лікування та препаратами, відчула і зрозуміла, яка велика сила Ваших препаратів в підтримці свого здоров’я. Довгий час з 2001 року я маю проблему зі здоров’ям – починаючи зі щитовидної залози і виходячи з цієї хвороби виникли ряд інших хвороб. Вашими препаратами привела в порядок своє здоров’я і підтримую далі. Всі мої близькі і знайомі також почали вживати Ваші препарати і дуже задоволені, бо мають гарні результати.
Дуже Вам вдячна, Анатоліє Івановичу, за Вашу працю. Бажаю Вам многія і благая літа. Нехай Господь Бог благословляє Вас на кожному кроці, а Мати Божа оберігає і покриває Вас Своїм Чудотворним омофором.
Потапчук Марія Геннадіївна.
м. Київ.
26.03.2019 р.

У мене була кіста і після прийому свічок з ізатітонієм вона зникла. Дуже вдячна, що є такий препарат.
Верховець Наталія Михайлівна.
27.03.2019 р.

Використовуємо препарат ізатізон для профілактики хвороб у бджільництві, пасічникуємо на Миколаївщині. Результатами застосування препарату дуже задоволені і будемо користуватися надалі.
Ткаченко Олена Петрівна.
27.03.2019 р.

В 2005 году я обратился к А.И. Потопальскому по острому воспалению предстательной железы (моча шла с кровью). Был назначен курс лечения изатизоном (микроклизмы 40 введений через день), сбором Потопальского в течении 80 дней за 20 минут до еды (спиртовой настой+водный в двойной дозировке), кавбусорб и кавбузоловая олия. Эффект ощутил на 4-5 день, к середине лечения тянущие боли в области простаты прекратились, ночью перестал подниматься в туалет. В последующие годы при наступлении холодного периода года я взял за правило проводить курс лечения сбором Потопальского, изатизоном, кавбусорбом, кавбузоловой олией, в последствии появившимися изатитониевыми свечами. Для поднятия иммунитета детям брал эхинацею пурпурную, пользовался также чаями Потопальского, производимыми Житомирской фабрикой.
Этими сборами пролечивалась и моя мать, Неродюк Валентина Прокопьевна, перенесшая операцию по удалению полипов на прямой кишке, ей была выведена стома на живот в 65-ти летнем возрасте. Ушла из жизни в 69 лет, до последних дней обслуживала себя сама.
Этими сборами пользуется житель Ржищева, киевской обл., Лутненко Николай Павлович, мой знакомый, перенесший онкологическую операцию на прямой кишке в Киевской областной больнице, ему также выведена стома на живот. После операции прошло 6 лет.
Сборами Потопальского А.И. пользуется в настоящее время мой родной брат, Нероднюк Виталий Степанович, 1962 г.р. Прооперирован в БСК по непроходимости кишечника. Анализ выявил раковую опухоль. Лечение проводится амитозином, изатизоном, кавбусорбом, кавбузоловой олией, изатитонием на прополисе, сбором Потопальского А.И. (спиртовая и водная фракции), в дополнение проводится лечение спиртовой настойкой лабазника обыкновенного (корень), кроме этого была взята для изготовления вакцины раковая опухоль (3 гр) в лаборатории института радиологии.
Меня ознакомил с методом Потопальского А.И. мой сослуживец Ефименко Виктор Степанович с которым мы вместе служили в пожарной охране. У него была операция на ноге – рак IV степени кости, 15 лет назад. После операции и химиотерапии он начал угасать, резко ухудшилось состояние здоровья. Попав на прием к Потопальскому он стал использовать его методику, в результате которой резко улучшилось состояние его здоровья, он до сих пор продолжает работать инженером по технике безопасности в институте микробиологии.
Он настоял на моем лечении у Потопальского его сборами, т.к. я являюсь ликвидатором, находился в Чернобыле и работал на атомной станции и разлома 4го реактора с 5 по 9.05.1986 г. Инвалид II группы. Однако, приняв на вооружение данную методику, я продолжаю работать, веду активный образ жизни, воспитываю 2х внуков.
Нероднюк Владимир Степанович, 1953 г.р.
г. Киев
3.04.2019 г.

Я. Марія Яківна Антоненко, щиро дякую Вам, Анатолій Іванович, за Ваш унікальний препарат ізатізон.
Це один з найефективніших препаратів, які я використовувала. Він вбиває стафілококову паличку. Не дає побічних дій. Цьому препарату немає ціни. Його можна застосовувати при різних хворобах. Він дає оздоровлення організму на сто відсотків.
Я особисто застосовувала його при різних хворобах. Коли заболів зуб, то накладала тампон із ізатізоном на зуб аж до дісни. Через 40 хв. біль пройшла.
Коли боліло ухо, то в ухо вставляла турундочку із ізатізоном і біль проходила дуже швидко. Ізатізон добре діє при опіках. Коли після операції не заживає рана, то замазать рану ізатізоном і за 3-4 дні рана заживає. Це я перенесла на собі. Ізатізон в даний час не має заміни.
Я дуже вдячна Вам, Анатолій Іванович, за Ваш найефективніший препарат ізатізон.
Дай Вам Боже здоров’я на довгі роки життя за Вашу плодотворну працю.
З повагою до Вас,
Марія Яківна.
4.04.2019.

Шановний Анатоліє Івановичу!
Дякую, дякую, дякую за Вашу працю, за геніальний винахід – ізатізон, за допомогою якого я полегшила собі життя.
Багато років страждала гайморитом та ларингітом, з тяжкими наслідками та ускладненнями на серце.
Вже два роки приймаю ізатізон та не хворію цими захворюваннями.
Не можу повірити, що можна не хворіти.
Низько вклоняюся, обіцяю молитися о Вашем здравії!
Бажаю допомоги Божої у Вашій благородній праці.
Пущина Людмила Іванівна,
м. Одеса.
Також, дякую Вашим працівникам, які завжди уважно вислуховують усі питання та відповідають на них.
Бажаю усім доброго здоров’я та милості Божої.
24.04.2019 р.


Як би було добре, щоб Господь продовжив життя та добре самопочуття шановному А.І. Потопальському. Щоб він продовжив ту надзвичайно потрібну місію рятування людей. Я – одна із них. Та, яку оздоровча система Потопальського тримає на «плаву».
Наприклад, без аерозолю «Ізатізону» не виходжу на вулицю. Маю проблему гаймориту (частина пломбіровочної маси в пазусі), яку дуже швидко нейтралізую турундами з «Ізатізону». Ставлю їх в вуха і ніс – через декілька годин все приходить в норму.
Мої внуки, 10 р., 12 р., 15 років теж користуються вищезгаданими ліками. Віруси, отруєння, інтоксикація – все лікуємо «Ізатізоном». Слава Богу, майже не використовуємо хімічні ліки. З усім бореться цей дивовижний препарат.
Моя сестра лікує ізатізоном суглоби, опіки, нежить. Навіть інтоксикацію виліковує. Це дійсно дуже дійові та швидко діючі ліки.
Ми щиро вдячні Анатолію Івановичу за його розробки.
З повагою та побажанням міцного здоров’я п. Потопальському.
Мешканка м. Києва, Вихристенко Г.М.

Я, Поленичко Владислав Юрійович, 27 років. Живу в м. Києві. Вже не перший рік вживаю препарат «Ізатізон» з метою профілактики вірусних захворювань, адже служба пов’язана з спілкуванням з багатьма людьми.
За препарат дізнався від батьків, свого часу, завдяки препарату «Ізатізон» батько вилікувався від онкозахворювання, тому зараз здійснює прийом з метою профілактики.
22.04.2019

Я. Прокопишин Артем Андрійович, хотів написати відгук з приводу того, як мені допомагають ліки Потопальського Анатолія Івановича.
Один раз спробував курс пропити – допомогло, вилікувало від алергії, яка раніше була на всяке цвітіння. Став я зовсім здоровим. Це було влітку 2017 року.
В зимові періоди під час загальних епідемій я мазав ніс, горло і вуха ізатізоном. Допомагало краще, ніж раніше. Адже до 2017 року, як зимові періоди чи горло, чи ніс починали боліти – піднімалась висока температура до +40°С, крім того кашель і бронхіт. Ніс не дихав довгими періодами. І ще я отитами довгими хворів. Як почав мазатись ізатізоном, ставити свічки, пити кавбусорб – допомогло. Стало краще жити. Тепер я сильно не хворію. Тільки в періоди епідемій і в весняний період буває горло болить і ніс не дихає. Як я прийму вищезазначені препарати – за тиждень все проходить.
Хотів ще зазначити, що я в минулому році був три рази на прийомі у Анатолія Івановича. Перший раз я з ним поспілкувався і пройшовши курс лікування я другий раз прийшов до Анатолія Івановича. Він розповів мені, що треба провести лікування ще такими препаратами: Спокій, Кавбузол. І сказав, що зараз йде вимирання людей – треба звернути увагу на свої вчинки, допомагати один одному. А причина цьому глобалізація і пересиджування за телевізорами, гаджетами, комп’ютерами і т.д. А особливо ігри на вищезазначеній техніці зомбують людей. Щоб сидів не більше 30 хв. в день. І був уважним, щоб не вироблялася залежність. І щоб побільше бував на свіжому повітрі, бо постійне сидіння в квартирі призводить до нестачі кисню в організмі. Треба частіше сповідатись і причащатись, бо тільки таким людям допомагають ці ліки. Але мене хрестили майже зразу після народження, а регулярно сповідатись і причащатись я почав з 5 років. З тих пір я причащаюсь переважно раз на тиждень. У Великий піст і як багато православних свят – причащаюсь частіше. Буває і рідше, але це коли захворів або у довгому від’їзді з Києва. Після 5 років це не було рідше, ніж раз на місяць. До 5 років я причащався раз на 3 місяці. Ще про Сповідь і Причастя Анатолій Іванович мені повідомив, щоб я сповідався від серця і Причащався зі страхом Божим. Все вищезазначене я постарався зробити і мені полегшало, але це треба робити протягом всього життя.
Третього разу Анатолій Іванович своєю порадою допоміг мені вирішити найтяжчі проблеми в сім’ї, ці ліки також допомогли і батьки з меншим братом останнім часом також сильно не хворіють. Рекомендували недавно і родичам і знайомим пройти курс. Вони почали, але в найближчому майбутньому знатимемо результат.
Я вдячний Анатолію Івановичу за таку допомогу і бажаю всього найкращого. Також передаю йому уклін.

Я, Гладун Ганна Степанівна, жителька львівської області. У 1990-х роках захворів мій батько, діагноз: аденокарцинома низької форми диференціації (неоперабельна). Звернулася до Анатолія Івановича Потопальського. Доктор призначив нам комплексне лікування: приймав амітозин, ізатізон, протипухлинний збір (настоянка із 5-ти трав), дав різні рекомендації і сказав «через пів року буде все добре». Так і сталося. Батько пішов працювати, займався сільським господарством і жив нормальним життям.
Зараз у мене діагностували: меланому шкіри лівого стегна. Я знову звернулася до професора Потопальського А.І. Мені призначили курс лікування, лікуюся, вірю у Бога, і вірю, що з Божої милості Анатолій Іванович мене теж вилікує.
Нехай Господь Бог посилає Анатолію Івановичу і його співробітникам міцного здоров’я і оберігає на кожному кроці.
28.05.2019 р.
Гладун Ганна.

Я, Михайлишин Світлана Олексіївна, живу в м. Києві. У 2012 р. моєму чоловікові поставили діагноз хронічний лімфолейкоз. Слава Богу, схимонахиня Олександра порадила нам звернутися до Потопальського Анатолія Івановича. Лікар назначив нам комплексне лікування, повний курс пройшли тричі, а потім Анатолій Іванович додав амітозин, добавили настоянку з лабазнику, сабельнику, настій квіток гречки.
Лікар гематолог назначав препарат лейкерон, але вже сім років ми лікуємося тільки препаратами А.І. Потопальського і дотримуємося його рекомендацій.
Крім ліків у себе на дачі вирощуємо нові сорти овочів, які одержую в інституті (помідори, огірки, кавбуз Здоров’яга, фізаліс).
Дуже дякую Богу за знайомство з таким лікарем з великої літери, про якого знають в усьому світі, а в нашій країні нажаль не дають рятувати і дбати за нашу націю.
Дякую Анатолію Івановичу за його небайдужість та любов до своєї країни.

Римма Евгеньевна, 45лет, г. Житомир.
Об Изатизоне узнала от своих приятелей Михаила и Татьяны, которые узнав о моей проблеме предложили мне препарат Изатизон.
Об изатизоне:
1-й раз использовала после травмы ребенка. Рана на голове после операции не заживала несколько месяцев, всё время гной шёл. Даже когда мы регулярно ездили на перевязки.
На сутки (так получилось, никто не планировал специально) на вату нанесла изатизон и перевязала бинтом. Когда сняли рана полностью затянулась и больше никогда не загноилась.
2-й раз, когда брызнуло горячее масло со сковороды. Нанесла изатизон сразу. И там, где он какое-то время находился- не осталось и следа, ни воспалилось, ни покраснело, ничего. (Это было лицо, и место возле глаза). А где стёрлось одеждой, там образовался волдырь и рана. Но при повторном использовании изатизона – рана зажила быстро.
3-й раз – у ребенка дерматитные проявления от памперсов. Яички опухли, всё покраснело сильно, ребенок плакал от боли (7 месяцев). После нанесения Изатизона, боль сразу прошла, ребенок успокоился, через какое-то время и опухлость ушла.
4-й раз. У отца – 70 лет, была страшная аллергия. Опухло лицо, тело, ноги, спасались Изатизоном. Уходил зуд и немного спадала опухлость.
5-й раз. Ребенок 7 месяцев получил химический ожог. Из игрушки пластмассовой вытекла какая-то жидкость и сильно опекла кожу на ручке. Боль снимается сразу… А вот ожог ушел через пару дней.
6-й раз. Грибок на ногтях ног.
Конечно, это более длительный процесс, но верх ногтя сразу подсушивается и его можно спилить.
7-й раз. Пробовала для облегчения зубной боли, парадонтитных проявлений, кровоточивости, язвы во рту, эффект намного меньше… делала примочками на ночь.
Мы очень довольны.
Я его везде теперь с собой вожу.
Михаил Евлампиевич Чечель
7.06.2019 г.

Цей інститут, як оригінальна структура, що розробляє і використовує найновіші і ефективні системи збереження здоров’я людини і відновлення довкілля, мало відомий широкому колу населення і особливо спеціалістам.
А народ вимирає, а довкілля цей же народ знищує. 
Тому звертаюсь до всіх хто поставив помітку “подобається” висловитись детально – хто і що може сказати від себе про цей “заклад”, напрямок оригінальних досліджень і новітні системи оздоровлення доктора А.І. Потопальського.
А за себе скажу, що мною, моїми родичами і знайомими нагромаджений великий досвід ефективного застосування вказаних розробок навіть у безнадійних ситуаціях: важкі опіки, онкологія, вірусно-мікробні інфекції, стоматологія, урологія, гінекологія, проктологія, дерматологія, нервові захворювання.
А які чудові і урожайні нові рослини селекції А. Потопальського (особливо мені подобаються помідори сорту “Український” – і смачні, і запашні, і дуже багато виростає на кущі). 
Еліза.
04.07.2019

У 2015 моєму батьку Пилипенко Антону Миколайовичу поставили діагноз – карцинома 4 стадія. (підшлункова залоза) з метастазами у печінку, хребет. Лікарі відмовили у лікуванні, сказали, що батько взагалі не повинен жити на той час. Йому на той момент було 67 років.
Були в Інституті раку на Верховинній, у клініці Спіженко. Подруга порадила препарати академіка Потопальського. Батько приймав ізатізон, трави, свічки. Прожив після того 3 роки. на певний час перестав приймати препарати. За цей час метастаз пішов далі по хребту. Потім знову почав лікування.
Дякуємо Анатолію Івановичу за подовжене життя мого батька.
З повагою, Ємцева Лариса Антонівна.
10.07.2019.
м. Київ, Новобіличі.

Безкінечно вдячний Анатолію Івановичу Потопальському за розроблені ним ліки і турботу про людей. Я, Губерначук Станіслав Сергійович, отримав віл Анатолія Івановича велику підтримку у лікуванні своєї хворої передміхурової залози. Окрім того, я застосовував ізатізон для лікування грибкової хвороби шкіри і мав прекрасні результати. А чаї Потопальського прекрасно знімали свербіж шкіри.
Ізатізоном я успішно вилікував застуджені горло та ніс.
Станіслав Губерначук.
Житомирська обл., м. Брусилів.

Препарати Потопальського Анатолія Івановича дуже ефективні і зовсім не шкідливі для Вашого здоров’я. Призначення лікаря Потопальського А.І. спрямовані на лікування конкретних захворювань і зміцнення загального відмінного самопочуття.
Після першого курсу лікування відчуваю себе набагато краще ніж після багатьох проходжень лікування традиційною медициною.
Саме спілкування з Анатолієм Івановичем, Людиною з великої літери, це задоволення і великий успіх на одужання.
Таких людей, як Потопальський Анатолій Іванович, треба берегти, цінувати і шанувати , вони збережуть здоров’я нації і Україну.
м. Київ.
14.08.2019
Вітківський Микола Віталійович.

Шановний Анатолію Івановичу!
Щиро дякуємо Вам за чудодійні ліки та допомогу у лікуванні мого батька – Любенко Федора із с. Данівка. Нажаль, ми запізно звернулися до Вас і хвороба подолала батька (Царствіє йому Небесне).
Із великою повагою, донька Любенко Ірина.
Огромное спасибо коллективу научного института и лично Анатолию Ивановичу за этот чудесный препарат.
Пользуюсь изатизоном уже много лет. В домашней аптечке – это средство №1.
Использую его вместо йода и зеленки и как противогрибковое.
Помог при язвах желудка и при других проблемах.
Спасибо, спасибо, спасибо!
Кокоба Валентина Александровна.

Анатоліє Івановичу, Вами гордиться Житомирщина, Древлянський Край та всі люди, які Вас знають, особливо хворі, що стали здоровими!
Проблеми підняті Вами на поверхню стосуються кожного, та не кожен ними переймається вчасно, Більшість громадян не задумуються над ними. Екологічній освіті не приділяється уваги! Сумно…
Дай Боже Вам здоров’я та добра! Низький уклін Вам за Вашу працю!
Василь Петрович.
20.09.2019

Хочу подякувати Потопальському Анатолію Івановичу за його невтомну працю, за його турботу, за віру в краще життя і за його велике серце!
Ліки, які виготовляються за його рецептами, вважаю найкращими, тому що вони виготовленні на рослинній сировині і фактично не несуть ніякої шкоди (в порівнянні з хім. препаратами).
Я знаю багатьох людей, які вживають чаї Потопальського, які лікуються його препаратами і задоволені результатом, і не перестають бути вдячними професору.
А ще я б хотіла зазначити, що повністю підтримую ствердження Анатолія Івановича в тому, що фізичне оздоровлення людини і довкілля не можливе без духовного оздоровлення суспільства, без совісті і моралі.
Нажаль сучасні люди занадто погрузли у вихрі матеріальних цінностей і мало хто замислюється про стан своєї душі. Люди забули як це любити по справжньому. Все стало пропускатися через призму грошей. І це зробило людей жадібними, злими, заздрісними, байдужими… Іноді здається, що світ зійшов з глузду. А це просто – хворі душі…
Але насправді все може змінитись, якщо кожен з нас почне звертатися до своєї душі. Якщо кожен знайде причину своїх страждань. І попросить прощення перш за все в себе, що впустив всю ту нечисть до свого серця. А потім попросив прощення у своїх близьких. Це тяжкий труд – робота над собою. Але люди повинні зрозуміти, що тільки так вони стануть здоровими і щасливими.
Анатолій Іванович – це саме та людина, яка має світлу душу і своїм прикладом доводить, що життя без страждань і ненависті можливе, що можливо бути щасливим, життєрадісним, задоволеним собою і безкрайньо вдячним за все, що тебе оточує. Він мужній, сильний, мудрий і нескорений. Нехай його труди не пройдуть даремно, нехай він залишить великий вклад в суспільстві. Бажаю йому натхнення, завжди залишатися таким, як він є, і бути прикладом для нового покоління!
З повагою Гузь Наталія
с. Білоусівка, Миколаївська обл.
20.09.2019

Уважаемый  Анатолий Иванович!
Большое спасибо вам за вашу преданность своему делу в помощи больным людям! Наша семья знает о Вас много лет. Очень давно в журнале Жинка была ваша статья. Я работала в библиотеке и ее отксерила. Тогда одна из сотрудниц с миомой матки сделала ваш сбор и пила. Миома исчезла. Прошло много лет и заболела моя невестка Андреева Марианна Станиславовна. Ей сделали операцию 15 июля 2017 года. назначили 8 химий и облучение. Так как были метастазы в лимфатические узлы. Она выдержала только 4 химии. Тогда я нашла по интернету ваш институт и аптеку. Сын с невесткой поехали в Киев и взяли все, что предлагали по списку пить на год.   Облучение она сделала, но одновременно пила препараты. Все прошло хорошо. Но в 2019 на УЗИ сказали, что миома. Она опять через знакомых заказывала ваши препараты и миома исчезла. Ей 40 лет. Теперь она пьет все профилактически.
  А у меня была мерцательная аритмия 4 года. Приступы и скорые по ночам. Врачи говорили о щитовидке, а эндокринологи говорили, что меня лечить не надо. Попросила детей и мне купить набор. Подумала, что сердце реагирует на кишечник.  Аритмии исчезли. Теперь пью профилактически.
  СПАСИБО ВАМ ЗА ВАШ ТРУД НА БЛАГО ЛЮДЯМ. ДОЛГИХ ЛЕТ ЖИЗНИ.
С уважением Андреева Валентина Ивановна.

9 коментарів

 1. Доброго дня , хотів запитати чи может ви вилікувати мого дідуся , у нього лейкоз другого ступеня.

 2. Доброго дня. Для отримання консультації, щодо лікування методикою А.І. Потопальського, звертайтеся, будь ласка, на e-mail: labmsbar@gmail.com

 3. Наталія Гузар. м Миколаїв Львівська обл :

  Я, Наталія Гузар, колишня пацієнтка Анатолія Івановича. Завдяки лікуванню, яке мені призначив Лікар від Бога ( ізатізон, кавбузол, кавбусорб, уколи амітозину) я обійшлася без операції. І зараз живу. Здорова. Ще працюю. Маю дітей і внуків.
  У мене була пухлина молочної залози. Початок лікування був у лютому 1997 року. Приймала всі препарати від Анатолія Івановича.
  Молюся за Ваше здоров’я, дорогий і шановний Лікарю! І прошу у Бога для Вас всіх благ і здоров’я.
  А зараз звертаюся до Вас з проханням про допомогу для моєї внучки. Їй 24 роки. Заміжня. Народила донечку. Роди були передчасні, в 31 тиждень – був пізній гістоз, дуже високий тиск, писали що і відшарування плаценти. Робили екстрений кесарів розтин. Одним словом, ледве врятували. Довго виходжувати і дитинку і маму. І, слава Богу, все нормально. Але от молода мама, моя внучка себе недобре почуває. В дитинстві вона мала проблеми з нирками, а зараз виходили камені і при обстеженні є солі. Пройшла обстеження по гінекологіі. І що найбільше хвилює – діагноз – папілома вірус. Штам 18 – високоонкогенний. Всередині, на шийці матки є папілома, яка турбує.
  Дуже прошу Вас призначити лікування.

 4. Доброго дня! Чи можна до Вас звернутися за лікуванням з приводу метастаз GIST?

 5. Доброго дня
  Шановний, Анатолій Івановичу. Щиро, Вам, дякую за допомогу, підтримку і за ваші ліки.
  Я захворіла на рак щитовидної залози 4стадії. Лікарі від мене відмовилися. Але з Божою допомогою я зустрілася з Вами і почала приймати ізатізон та збори трав Потопальського. Рак відступив і ось уже 30 років я приймаю профілактично і можу бачити як мої діти та внуки підростають.
  Щира Вам поляка

  З повагою, Юзьвак Валентина
  Житомирська обл

 6. Добрый день!
  Я не могла найти специалистов, которые могут посоветовать курс лечения от онкологического заболевания с помощью препаратов. Могли бы Вы посоветовать, куда обратиться?
  С уважением, Татьяна

 7. Для получения консультации, отправьте, пожалуйста, Ваши Выписки из истории болезни на labmsbar@gmail. com

 8. Доброго дня як можна зустрітися з Анатолієм Івановичом для призначення лікування його препаратами…

 9. Добрий день.
  Щоб отримати консультацію А.І. Потопальського, надішліть виписку з результатами обстежень на labmsbar@gmail.com.
  ☑️У зв’язку з призупиненням нашої діяльності https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky/posts/3047418855382637, реальна допомога можлива при виготовленні вами настою з протипухлинних рослин і натурального соку чистотілу, рецепт якого є на нашому сайті http://potopalsky.kiev.ua.
  ☑️Консультації наших спеціалістів безкоштовні, а наша допомога узаконенними рослинними комплексами можлива на умовах благодійних стосунків.
  ☑️Для детального ознайомлення з системою духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення:
  ✔️www.potopalsky.kiev.ua
  ✔️pedtolerant.com/
  ✔️www.facebook.com/anatoly.potopalsky
  ✔️www.youtube.com/channel/UCgxljBYK5OPgjPglHxZzYQg
  ✔️067-996-02-04

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *