Нові публікації, пропозиції небайдужих однодумців, об'єднання БОГУ Радість та БОГУ ДАР і розрізнених поки що на просторах нашої вітчизни, занехайної попередниками і сучасниками

Час каятись народу за всіх президентів республіки Україна

 25 Квітня, 2022  Інна Плотнікова

 24 квітня у військовому стані Україна відзначила День Воскресіння Сина Божого – Іісуса Христа – Господа. Чекали дива на перемогу або мир. Не отримали дива. Чому? Відомо. Не виконали те, що вимагає Бог перед всім людством – каяття. По милості набути спасіння та мир не виходить. Тож проходимо свій шлях в цьому світі і вчимось пізнавати та слідувати за Богом.

В 2017 році звертались до П. Порошенка покаятись перед Богом та власним народом. Не зрозумів, а чи просто проігнорував. Просимо перейти на статтю, яка була створена як звернення до П. Порошенка в 2017 році. Вважаємо її важливою і актуальною і досі https://vyhid-e.org.ua/?p=4183    Тож розраховуємо, що В. Зеленський виявиться більш далекоглядним. Великі амбіції – великі дії – великий результат. Ми всі його прагнемо. Тож до покаяння, нація!

Боже, дякуємо Тобі за Твого Сина, що послав нам в порятунок і в спасіння від скорбот і зла цього світу. МИ дякуємо за Сина Твого Боже, що пролив святу і чисту кров за нас.
Боже милосердний, помилуй нас і прости наші численні гріхи!
Боже милосердний, помилуй і прости гріхи нашого народу!
Боже милосердний, дай покаяння всьому нашому народу!Боже милосердний, прости нашу ненормовану лексику, п’янство, оману і брехню, сварки, прелюбодіяння, блуд, порнографію, жадність, грошолюбство, вбивства, лицемірство, крадіжки, корупцію та інші гріхи!
Ми щиро каємося в своїх гріхах і гріхах нашого народу!
Боже, хай прийде Твоя святість і чистота в наші серця і серця нашого народу!
Боже, хай Твоя Істина змінить наше життя і життя нашого народу!
Нехай Твоя праведність поселиться в наших серцях і серцях наших людей!
Ісус, будь нашим Господом і Царем!
Ми схиляємо перед Твоїм Лицем наші коліна і дякуємо, що Ти нас чуєш і даєш нам Свою святість і праведність!
Ми дякуємо Тобі за Кров Господа Ісуса, яка змиває всі наші гріхи, гріхи нашого народу і робить нас праведними за життя!
Дякуємо Тобі, що тепер ми можемо жити новим життям в Господі нашім Ісусі Христі!
Амінь!
Щодо України, країни нашої, то, Боже Святий і давший нам все для заможного життя кожної людини, на Твоїй святій і багатій землі, прими покаяння щире.
Пробач нас, що ми не оцінили твій дар на плодючу землю, на надра для народу нашого, що оселився на Твоїх просторах від Карпат до Дону, від Полісся до берегів морів Чорного та Азовського.
Прости Господи, що не скористались своїми правами власника, якими наділив Ти нас через Основний Закон, що був прийнятий в Україні по Твоїй милості і благодаті.
Прости нас, Боже милосердний та люблячий, що обов’язки, дані в порятунок, нами були проігноровані і владу свою ми не пильнували і не контролювали як слід і від того вона всі часи зраджувала тих, хто обирав її з надією, не піклувалась про життя його, здоров’я і безпеку.
Пробач, Боже праведний і справедливий, що захист землі своєї від ворогів життя ми не пильнували, а продавали і купували землю неоформлену на гаранта її збереження – український народ – громадян всіх національностей, проживаючих на її території, і від того прийшла війна, яка є нам жорстоким уроком за провини наші. Лише Ти, Боже  можеш зупинити її смертоносну і перетворити зло в Добро для всіх. Ти можеш через покаяння народів сотворити чудо на примирення, зупинити кровопролиття і жертви, а якщо Твоя воля буде на те, щоб силою воїнства України знищити джерело зла на землі – Росію невблаганну на порятунок людей, то наділи, Боже Наш всемогутній, силою і зброєю і дай стільки її, щоб вони були гарантією безпеки не лише України, а і Європи, всього Світу. Веди і наставляй нас на мир і працю для майбутнього України. А ще особливо ми просимо Тебе, Боже, врятуй життя тих, хто того потребує і хто простирає до Тебе свої молитви і прохання. Ми будемо схилятись до Твоїх настанов і заповідей. Молились і просили від щирого серця во ім’я Ісуса Христа, Сина Божого.
Амінь.

Молюсь і каюсь за народ, але цього не достатньо.

Приєднуйтесь. Разом сила і Слава Україні!

Інна Плотнікова