Нові публікації, пропозиції небайдужих однодумців, об'єднання БОГУ Радість та БОГУ ДАР і розрізнених поки що на просторах нашої вітчизни, занехайної попередниками і сучасниками

ПОЛЮВАННЯ НА БАЛЬЗАМОТВОРЦЯ. ВРЯТУЙМО АМІТОЗИН ДЛЯ НАЩАДКІВ!

Автор – АНТОНІНА ЛИСТОПАД                    

Любов і ненависть, добро і зло, правда і брехня, біль і благодать, трунок і бальзам… Все це існує поруч, паралельно і одночасно! І називається – боротьба протилежностей.

Усе це сповна відчула на собі Людина, про яку будемо зараз говорити. Людина, яка несе любов, творить добро, стверджує правду, перемагає людський біль і дарує Людству бальзам.

400 наукових публікацій, 15 монографій, 60 запатентованих нових лікувальних препаратів. Ізатизон – противірусний, проти СНІДу, іммуномодулятор – не тільки у ветеринарії, але й в медицині і в рослинництві. Універсальні ліки для всього живого!

Номінант Нобелівської премії – 2004 р. Людина року в США – 1996 р. Біографія в міжнародному виданні «500 лідерів впливу» усіх часів і народів. Професор Європейської Академії проблем людини – 2009 р. Почесний професор Міжнародного університету  у Відні – 2010 р. Заслужений Винахідник України – 2006 р. Лідер нації за версією Української конфедерації журналістів у 2012. Академік Міжнародної Академії Наук і Вищої Освіти (МАНВО) – 2018р.

Так, Ви правильно догадалися, мова йде про геніального українського дослідника, винахідника, біолога-генетика, творця унікального  протиракового препарату «Амітозин», Анатолія Івановича Потопальського. Ще в 2001 препарат успішно пройшов клінічне випробування у Науково-дослідному інституті онкології (зараз Інститут раку)  і рекомендований для реєстрації і застосування у широкій лікарській практиці.

Але Міністерство охорони здоров’я України заповзято «охороняє» хворих на онкологію Українців від унікального животворного протиракового препарату, всілякими способами відхиляючи його законну реєстрацію. Найдешевший, найдієвіший, нетоксичний, рослинного походження з Богодарного чистотілу, яким ще наші пращури виводили на тілі всілякі нарости і бородавки. Та ще й противірусний! Разом з цілою плеядою інших противірусних іммуномодулюючих препаратів.

Саме зараз в тяжкі часи Світової вірусної пандемії почалося нечуване і небувале донині цькування великого Вченого. Відрізаються всі комунікації від його лабораторії в Інституті молекулярної біології і генетики, знищені експериментальні теплиці, припинено виробництво запатентованих препаратів  та унікальних фіточаїв на Житомирському заводі «Ліктрави», який продано іноземцям, блокують всіляко зв’язки, зникають комп’ютерні блоки, знищуються цифрові нумерації, кидають каміння в душу, спотворюють реальність і наукові раритети Вченого.

Підключили, врешті, і телебачення, канал «СТБ» розпочав паралітичні інсинуації. На телеекран витягнули бідну хвору сільську жінку з четвертою стадією онкологічного враження. Яка не має коштів ні на операцію, ні тим більше, на післяопераційну хіміотерапію. Єдине, що їй було доступне з пенсії – це рослинні підтримуючі препарати із лабораторії Анатолія Потопальського. Прошу акцентувати: не протираковий навіть «Амітозин», якого зараз і немає в лабораторії із-за неможливості виробництва, а лише супутні ліки, противірусні і генномодулюючі рослинні.

О, Господь усе бачить! Показують страхітливі рани. Хотіли вразити …нонсенсом. А вийшло, що оприлюднили Унікум! Бо навіть при такій мінімальній підтримці жінка з четвертою стадією онкології живе уже чотирнадцятий рік – без розповсюдження метастазів. Доглядає своє сільське господарство, ходить, тяжко працює, навіть не схуднула. Ні кахексії, ні виснаження. А хвороба тримається, хоч і в страшному вигляді, але в одному поверхневому місці, без внутрішніх уражень. Де це чувано?! Показувальники самі свідчать проти себе… Обзиваючи Вченого непристойними шаленіючими словами, неприглядно і шарпаюче виказують лише своє безсилля. Дві передачі акцентовані на тих богохульних інвазіях.

А тим часом на Ютюбі зацвіла ціла отруйна клумба протигуманної цикути, направлена на Вченого Анатолія Потопальського. Кидають гнилими кислицями і  цвінькають фекальними стрілами…

Бо й, справді, як то можна допустити до серійного виробництва уже випробуваний і апробований клінічно протираковий препарат «Амітозин»?!! Препарат, який виліковує онкологію на ранніх стадіях навіть без операції, а в післяопераційному стані являється доступним і надійним замінником важкої артилерійської хіміотерапії. І надалі прекрасним профілактичним засобом, не допускаючи повернення хвороби. Препарат, який стане киснем онкології, який уже вилікував тисячі онкохворих.

А зараз звертаюся до тих, які є злісними супротивниками і протидіячами антиракового «Амітозину». До тих, яким щось невигідно і дещо не влаштовує… Прошу Вас ради Бога і ради Божої Благодаті заспокойтеся і хоча би заради здоров’я своїх нащадків схаменітеся від власних генетичних звихрень, не допустіте ні свого, ні чужого святотатства. Нікуди ваші прибутки від вас не подінуться. І ваша індустрія буде працювати, як і працювала. Для багатих і заможних. Бо всі ліки і благодійства Винахідника Потопальського направлені лише для бідних і незаможних людей, яким зараз зовсім недоступне дороговартісне лікування. І вони просто змушені вмирати без всякої надії.

На Землі вистачить всім місця, тільки не потрібно множити злотворство. І не забуваймо, що, як не цькували Ісуса Христа, навіть розп’яли, а Він все одно залишився навіки Живим і подарував Людству Безсмертя. Ми не тримаємо ні на кого люті, не зичимо зла, ми просто закликаємо до порозуміння і толерантності заради блага хворих онкологічних людей, які живуть лише на маленькі кошти. І змушені вмирати без ліків, не маючи за що їх купити. Ми не забираємо ні в кого ніякого багатства, ми лише хочемо подарувати багатство виздоровлення тяжким онкохворим бідним людям.

Поки що на Землі вистачає для всіх повітря, місця і простору. Поки що… Але, якщо Ви знищите Землю, то місця не стане нікому. І Вам – теж! Бо наповнюється лише рука даруючого. І прощається тільки – прощаючому!

 Вчений Винахідник не збирається нагромаджувати якісь кошти – Вчений збирається нагромаджувати здоров’я Української нації. Людина, яка створює ліки для людей, тварин і рослин! В його крутообсягах – Людство, флора і фауна, селекція, дендропарки, уся природа! Унікальний розум, унікальні відкриття. Сипляться нам на голови від нього, як з Божого решета. А ми цвяхуємо його блаженні дари. Здається, це не просто Видатна Вчена Людина, Анатолій Потопальський – це, дійсно, ціла Академія наук в одній Людині!

Ще в 1992 році він створює Інститут оздоровлення і відродження народів України, дещо пізніше заснував Братську Оздоровчу Громаду – «Богу – радість» і відкрив Благодійний фонд «Небодарний цілитель».

Наукові Конференції, присвячені відкриттям Унікального Винахідника… 2005 рік  – 200 вчених і лікарів з України, Франції, Німеччини, Росії. 2009 рік, Київський Будинок вчених, Громадські слухання про визначні відкриття видатного Вченого Анатолія Потопальського. Світ зацікавився відкриттями Українського Вченого. Спільна праця в Німеччині, Ульм, Мюнхен; в                Греції, Патри; в Гарварді, Інститут проточної цитометрії, США; в Швеції, Данії, Іспанії, Канаді, Ізраїлі, Італії. Міг давно виїхати за кордон. Не захотів покинути Україну.

В жовтні 2016 року в Лондоні (Англія) Міжнародний Форум відновлення пам’яті і справедливості ґеніального Українського ґенетика Миколи Тарнавського, обкраденого сучасниками-колегами та забутого нащадками. Це ж він у 1938 році (рік народження А. І. Потопальського) відкрив мутагенну дію носіїв спадкової інформації ДНК.

В березні-квітні ще одна Наукова Конференція: в Лондоні, Англія. «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення Людини і охорона навколишнього середовища. Український прорив в світову цивілізацію і науку». Збірник усіх матеріалів і статей Конференції – англійською, українською і російською мовами, Лондон, 2018 рік.

Особливої уваги заслуговує підсумкова стаття Анатолія Потопальського «Про створення принципово нового оздоровчо-освітнього Об’єднання…», про збереження здоров’я Українців. Прочитаймо і глибоко вдумаймося! Це не просто слова Мудрого Чоловіка. Це – Програма, щонайменше, Генерального штабу! Я би сказала ще конкретніше – Головного Очільника, Оздоровлювача і Оберігача не тільки України, а всієї нашої Земної Планети, яка, як виявилось зараз підчас Світової вірусної пандемії, насправді, маленька і незахищена.

Нарешті, Ювілейний Міжнародний семінар у Національному університеті біотехнологій і природокористування України. Піднесення, обіцянки, надії… Щось наче зрушилося з місця. Університет збирається виділити для Вченого значне окреме приміщення для лабораторій і теплиць. В Університеті створено Центр оздоровлення і відродження довкілля на громадських засадах.

…Ювілей відлетів і розвіялися благі наміри. Залишилася луна на папері. Антагоністична рука дотягнулася і сюди. Включено знову стоп-кран. І усе припинилося. Знову – обрив! І ось маємо новий шквал дикої агресії проти Вченості і Розуму.

Так, справді, Український Вчений Анатолій Потопальський не є зараз нашим Сучасником. Він випереджує не лише наступне покоління. Він випереджує десятки поколінь, ери і епохи людські випереджує. Анатолій Потопальський – Людина з нашого Майбутнього!!! Саме тому і  т а к  т я ж к о йому приходиться зараз бути серед нас, нинішніх. Він, наче та Жар-Птиця, що прислала із Будучини нам свою Золоту Пір’їну. Невже таки розтопчемо?! Невже не підіймемо?..

Де Ви, сучасні Семиренки, Терещенки, Ханенки?! Озвітеся, а г о в! Я знаю: Ви – є! Ви – поруч. Я знаю: Ви зможете прийняти Плоди  Анатолія Івановича в свої благонадійні руки і покласти їх Українцям на оздоровлюючий престол життя. Згадаймо, як Ваші пращури-благодійники вважали за величезне благо вкласти свої кошти в науку, мистецтво, будівництво університетів… Невже ми з Вами не в силі збудувати одну Амітозинову Лабораторію-Фабрику, хоча би для своїх нащадків і заставити, нарешті, темний Мінздрав засвітити реєстрацію цілющого «Амітозину»?!

ВСІХ  В  СОЦМЕРЕЖАХ  ПРОШУ   ПОШИРЮВАТИ  ЦЮ  ІНФОРМАЦІЮ. ВОНА  ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРАПИТЬ В  ПОТРІБНІ  ОЧІ, ЇЇ  ПОЧУЮТЬ  ТІ,  КОМУ  ВАЖЛИВО  ПОЧУТИ.  ТОДІ  І  ЗАПРАЦЮЄ   ВИЩА  С П Р А В Е Д Л И В І С Т Ь! Маємо зробити це сьогодні, бо завтра, може бути – вже запізно.

Звідки я знаю Анатолія Івановича Потопальського? Ще зі студентських років! В далекому 1963 р. – це  був  наймолодший наш викладач в Івано-Франківському  медичному інституті, тоді ще Станіславському. Вже тоді він займався дослідами з чистотілом. Вже тоді він був впевнений, що патофізіологія – це філософія медицини.

Асистент кафедри патологічної фізіології став Всесвітньо відомим Вченим-Винахідником, а колишня студентка-медичка – Українською письменницею.

…Любов і ненависть, добро і зло, правда і брехня, біль і благодать, трунок і бальзам… Від нас з Вами залежить, щоб перемогли любов, добро, правда, благодать і бальзам.

P. s.  Прошу ще по можливості розповсюдити мою статтю «НА  ГОСТРІЮ  НАЙГЛИБШИХ  ІСТИН», Інтернет-Форум, Лондон, 2018, Збірник статей про Відкриття Українського Вченого Анатолія Потопальського, яка дасть Вам ще більше інформації про його діяльність. 53 сторінка Збірника. (Збірник форума)

І рекомендую всім ближче ознайомитися  в тому ж таки Збірнику, сторінка 148, з програмною статтею Вченого «Про створення принципово нового оздоровчо-освітнього Об’єднання…». Ви зрозумієте, як навіть зараз ми з Вами можемо і маємо зробити своє Майбутнє.

Конкретно пропоную дві речі, найнеобхідніші в нинішній ситуації:

  1. Українським вченим, винахідникам, прогресивним діячам негайно створити Штаб порятунку «Амітозину»та «Ізатізону» доктора Анатолія Потопальського.
  2. Зібрати Раду із впливових заможних людей і  старійшин із числа Українолюбців, які в змозі зробити реальні вкладення у практичне виробництво цих унікальних ліків і посприяти якнайшвидшій реєстрації уже клінічно випробуваного в Інституті раку протипухлинного препарату «Амітозину» та противірусного «Ізатизону». «Ізатизон» показав свою найвищу активність при численних вірусних захворюваннях рослин, тварин і людей. Він ефективний при теперішній «білій смерті» – вірусному гепатиту «С» та апокаліптичному короновірусі Ковід-19.

ДІЮЧОМУ  ДОПОМАГАЄ ТІЛЬКИ  Д І Я! 
ТОДІ  І  ПОДІЇ  МОЖНА  ЗМІНЮВАТИ.
SIMILIBE  SIMILIBUS  CURANTUR!

Координати для комунікацій з А. Потопальським:  
Сайт А. Потопальського: http://potopalsky.kiev.ua/ua/index.html
E-mail: labmsbar@gmail.com
Оздоровча система доктора А. Потопальського: http://potopalsky.kiev.ua/ua/sistema.html
Фейсбук А. Потопальського: https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky/
Сайт «Педагогіка толерантності, оздоровлення людини і збереження довкілля»: http://pedtolerant.com/
Моя стаття в Збірнику, 53 стор.: http://potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/materiali-2018.pdf
Мій виступ-відео в Ютубі:  перша частина, друга частина.

Антоніна Листопад, член Національної Спілки письменників України, Лауреат премії імени Василя Стуса. Лауреат премії імени Олени Пчілки. Лауреат премії  Воляників-Швабінських, Український Вільний Університет, Нью-Йорк. Лауреат Шашкевичівського Конкурсу, Вінніпег, Канада. Відзнака  Міністерства культури України «Засвіти свічку Пам’яті» за Книгу поезій про голодомор «Зняті з Хреста: парастас – 33», 2008 рік. Лауреат Конкурсу «Українська мова – мова Єднання», перше місце в номінації «На Видноті Світу» за книги «Соловки» і «Почаїв», Одеса, 2012. Почесний орден «Свята Софія», посвідчення 532, Міжнародної іміджевої програми  «Лідери ХХІ століття», Київ, 2012. Лауреат «Коронації Слова», перше місце в номінації «Пісенна лірика» за «Пісні з Донбасу», грудень 2020 року.

14 січня 2021 року Божого