Нові публікації, пропозиції небайдужих однодумців, об'єднання БОГУ Радість та БОГУ ДАР і розрізнених поки що на просторах нашої вітчизни, занехайної попередниками і сучасниками / Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського / Труднощі і перспективи / Чи знаєте ви?!!!

На телеканалі СТБ відкрито перший український фронт руйнації науки, медицини і держави.

Автор – Артем Рубан.

Написати цю статтю мене спонукала та несправедливість, яка відбувається навколо людини, яку я особисто знаю і дуже поважаю. Це – Анатолій Іванович Потопальський. Одразу попереджаю, що це буде доволі довгий текст, з великою кількістю посилань, але вважаю за потрібне детально та аргументовано розповісти широкому загалу про цю ситуацію.

Анатолій Іванович – це відомий в Україні та за її межами лікар і вчений. Я вважаю його лікарем від Бога. Я особисто познайомився з ним тоді, коли почав вивчати натуропатію: фітотерапію, фунготерапію та ін.

Утім, ще декілька років тому мій товариш Віталій Благодарний розказав мені сумну історію про те, як його однокласниця, в якої при обстеженні була виявлено рак (остеосаркому), бореться за життя. Життя цієї дівчини було нестерпне, навіть складно уявити, через що її довелось пройти, вступивши в боротьбу з страшним та безжальним ворогом. Після довгих мук, походів до лікарів, оббитих порогів лікарень, неефективного лікування, на яке було витрачено купу грошей, у неї опустилися руки. Всі лікарі стверджували, як один, що альтернативи не існує: або йти далі шляхом ортодоксальної медицини, або смерть! На щастя, це була неправда, навіть таку тяжку хворобу можна перемогти, головне – віра, і лікарі від Бога, а не люди, які мріють про власне збагачення на горі хворих.

Ця дівчина, про яку я пишу, звернулась до Анатолія Івановича Потопальського, і він зумів її вилікувати, зараз вона живе і дякує Творцю за можливість насолоджуватись життям. Можливо, в подальшому за її згоди я зроблю відео про неї і викладу на своїй Фейсбук-сторінці.

Анатолій Іванович Потопальський – лікар-лікувальник, кандидат медичних наук, доцент, Заслужений винахідник України, професор Європейської Академії проблем людини, номінант Нобелівської премії (2004р.), Людина року в США (1996р.), Лідер нації за версією Української конфедерації журналістів (2012р) . З 1977 року він працює завідувачем відділу, а згодом – лабораторії модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України. Це – провідна у своїй галузі науково-дослідна установа нашої держави. Вже понад п’ятдесят (!) років він замається науковою та викладацькою діяльністю http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/resume.html .

Науковий доробок А.І. Потопальського – понад 400 публікацій і 17 монографій, він підготував до друку науково-популярну книгу порад для порятунку мільйонів людей «Рак наступає – рятуймося», ним підготовлено 8 кандидатів медичних і біологічних наук http://www.potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/fond%20nacii.pdf . Пропоную всім бажаючим ознайомитись із переліком вибраних наукових праць вченого на ресурсі «Google Академія». Зокрема, Потопальським опубліковані численні статті та книги, присвячені розробленим ним лікарським препаратам https://scholar.google.com/citations?user=0O5Nw_kAAAAJ&hl=uk . Про це варто розповісти детальніше.

На основі взаємодії алкалоїдів чистотілу і підвищуючи активність їх молекул алкілуванням Анатолій Іванович Потопальський одержав препарат «амітозин», який зупиняв поділ злоякісних пухлин і викликав їх старіння — апоптоз. Його унікальність полягала у відсутності пригнічення кровотворення та імунітету, а навпаки — підсиленні їх, мобілізації організму на боротьбу. Разом із Л.В. Лозюк у 1973 р. розробив ще один унікальний препарат — «ізатізон», який затверджений і успішно використовується для попередження і лікування вірусних та мікробновірусних хвороб у ветеринарії, медицині, рослинництві, ефективний імуномодулятор. Цей препарат перспективний при коронавірусній пандемії, що встановлено вітчизняними та зарубіжними вірусологами. Вченим запатентовано понад 60 нових препаратів з противірусною та імуномоделюючою дією, розроблено 15 оригінальних фіточаїв на основі чистотілу, створено понад 20 нових форм, сортів і видів лікарських і сільськогосподарських рослин, 6 із яких затверджені Держсортоінспекцією України й рекомендовані для широкого використання як нові сорти з високою продуктивністю і вмістом діючих речовин. Одинадцять із вказаних фіточаїв з чистотілом і десятками інших рослин, випускав протягом 7 років Житомирський завод «Ліктрави» під брендом «Доктора А.І. Потопальського» (Свідоцтво на знак для товарів і послуг №109425): Ангіотуморосан, Артроуросан, Гастросан, Дермосан, Ентеросан, Імуносан, Пневмосан, Туморосан, Уросан, Холеуросан, Кардіосан. Але завод продали зарубіжній фірмі, а чаї зникли з аптек.З рослин власної селекції: ехінацеї «Поліська красуня», синюхи блакитної «Поліська блакить», гарбуза «Кавбуз Здоров’яга» рекомендовані такі харчові добавки, як «Спокій», «Бадьорість», «Будьмо здорові», «Кавбузол», «Кавбусорб» http://www.potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/fond%20nacii.pdf.

Можна ще багато розповісти про цього талановитого вченого, але думаю, що і наведених вище фактів достатньо для того, щоб зрозуміти, що він дійсно є фахівцем своєї справи, а його наукові розробки мають під собою експериментальну та теоретичну базу.

Тепер перейдемо до питання, яке, зрештою, і спонукало мене написати цю статтю. Наприкінці минулого року програма «Я соромлюсь свого тіла», яка виходить на телеканалі СТБ, що належить олігарху Віктору Пінчуку і головою наглядової ради телеканалу є його дружина – дочка колишнього президента України Людмила, зробила два випуски про Потопальського з окремим фільмом. Розглянемо фільм – «Шокуюча правда про професора Потопальського!» https://www.facebook.com/tilostb/videos/709787613283000/. Уважно передивившись цю передачу, я можу стверджувати: цей сюжет є замовним, замовником, найвірогідніше, є фармацевтична мафія, а наведені у ньому матеріали є брехливими та маніпулятивними! І зараз я детально обґрунтую свої твердження.

Так, у цьому сюжеті йдеться про те, як журналісти телеканалу СТБ під виглядом онкохворих записуються на прийом до Анатолія Івановича, отримують ліки, а потім здають ці ліки на експертизу в лабораторію. Наприкінці програми вони стверджують, що його ліки є недієвими, незареєстрованими і фактично звинувачують Потопальського у шахрайстві.

Отже, перше звинувачення: «установа Потопальського не схожа на клініку». На це питання можна легко відповісти: не маючи бюджетного фінансування і багатих спонсорів, Анатолій Іванович дійсно веде прийом хворих у невеликому приміщенні. Але насправді ж ефективність лікування не залежить від розміру приміщення! Може бути гарно облаштована клініка, де працюють некомпетентні лікарі і де використовують неефективні препарати чи методи лікування, а може бути і навпаки. Це звинувачення є стовідсотковою маніпуляцією!

Йдемо далі. Журналісти нібито йдуть з ліками до якоїсь приватної лабораторії (назву якої не зазначають), де якийсь молодий чоловік їх перевіряє. Утім, дослідивши це питання, я з’ясував, що аналіз препаратів Потопальського було проведено ТОВ «Науково-сервісна фірма «ОТАВА». Це підприємство, зареєстроване у приватній квартирі у Солом’янському районі, насправді не є медичною установою, і воно, відповідно до зареєстрованих видів економічної діяльності, крім «експериментальних розробок», займається також виробництвом та продажем пестицидів https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/32977788/ , https://5140.org/company/113042-tov-nsf-otava. Знову ж таки, якби журналісти хотіли дійсно встановити правду, а не відпрацьовували замовлення, вони б ішли до медичної установи, а не до цієї фірми.

Отже, співробітник лабораторії засипає слухачів вузькоспеціальними термінами, а потім робить висновок: складові ліків Потопальського використовуються у ветеринарних препаратах. Знову ж таки, чергова маніпуляція: якщо якісь окремі складові ліків використовуються у ветеринарії, то це не означає, що їх не можна використовувати у ліках, призначених для людей. Фактично, висновок співробітника лабораторії ні про що не говорить, тут треба висновок лікаря – фахівця з онкології. Але його глядачам програми якраз і не демонструють. Натомість у програмі робиться безапеляційний висновок: «вчений продає ветеринарний препарат онкохворих».

Далі починається найцікавіше. У програмі наводиться відповідь Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України, в якій йдеться про те, що «Ізатізон» не зареєстрований як лікарський засіб.

Утім, у цьому маніпулятивному сюжеті замовчується те, скільки зусиль Потопальський витратив на реєстрацію своїх лікарських засобів, скільки перепон йому ставили бюрократи, які, очевидно, діяли в інтересах фармацевтичної мафії. Тим, хто детально цікавиться даним питанням, пропоную ознайомитися із цими статтями https://www.unian.ua/health/country/293164-sumna-istoriya-odnogo-vitchiznyanogo-protirakovogo-preparatu.html; https://zn.ua/ukr/HEALTH/nou-hau_likarya_potopalskogo.html ; http://www.shans.com.ua/?m=nr&in=295&ir=16; https://umoloda.kyiv.ua/number/3683/218/153598/.

Водночас всім, хто більше цікавиться препаратом «ізатізон», пропоную ознайомитися із підбіркою матеріалів за цими посиланням http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/izatizon.html ; http://pedtolerant.com/ізатізон-амітозин-і-амітозиноберамі/, а також пропоную завітати на сайт та Фейсбук-сторінку очолюваного Анатолієм Івановичем Інституту оздоровлення і відродження народів України http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/index.html ; https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky/?ref=page_internal

Варто також зазначити, що А.І. Потопальський є автором протипухлинного, противірусного і імуномодулюючого препарату «амітозин», який в 1998-2002 рр. пройшов клінічні випробування http://potopalsky.kiev.ua/ua/amitozyn.html#zvit. Більше про цей препарат можна почитати за цими посиланнями: https://files.nas.gov.ua/NASDevelopmentsBook/PDF/0761.pdf ; http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/amitozyn.html.

Я переконаний, що препарат «ізатізон», як і інші препарати, розроблені Потопальським та представниками його наукової школи, що в різний час пройшли клінічні випробування, не були зареєстровані з двох причин. Перша причина – на реєстрацію лікарського засобу потрібні шалені кошти (близько 4 – 5 мільйонів гривень), яких, звісно, у професора Потопальського немає. Друга причина – вітчизняні та іноземні фармацевтичні компанії не бажають зайвої конкуренції, вони не хочуть, щоб на ринок вийшли значно дешевші препарати.

Власне, тому я і впевнений на сто відсотків, що випуски передачі «Я соромлюсь свого тіла» про Потопальського на телеканалі СТБ замовили представники фармацевтичних корпорацій та конкуренти.

Варто зазначити. що після появи маніпулятивних випусків про Потопальського на його захист стала низка вчених, зокрема, хірург-онколог Ковальчук В.М., кандидати біологічних наук Виговська Т.В. та Болсунова О.І., співробітники Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України, заслужений винахідник України професор В.Ф. Дрозда та інші http://pedtolerant.com/листи-від-спеціалістів-які-зверталис/; http://potopalsky.kiev.ua/.

Також пропоную ознайомитись із виступом хірурга-онколога із Житомирського обласного онкологічного диспансера Ковальчука В.М. під час громадських слухань стану реалізації наукових розробок А.І. Потопальського https://www.youtube.com/watch?v=N6nOrHBtyWM. Принагідно хотів би звернути увагу на виступ самого Анатолія Івановича на цих слуханнях, а також виступи інших учасників слухань, особливо Р.Л. Валіхновського, заступника керівника державного управління справами Президента України (2009р.), громадського діяча, пластичного хірурга, заслуженого лікаря України, засновника та керівника Інституту хірургії доктора Валіхновського, який тепер є ще й головним медичним партнером телевізійного проекту на СТБ «Я соромлюсь свого тіла»  https://www.youtube.com/watch?v=xsR45PjRIZw… ; https://www.youtube.com/watch?v=KkHnlqPZUQU . Р.Л. Валіхновський на Слуханнях 2009р. висловив високу оцінку діяльності вченого, зазначив, що в головній лікарні країни «Феофанії» ліки, а, зокрема, «Амітозин»  А.Потопальського давно і успішно використовуються. Пообіцяв, що буде робити все, що в його силах, на підтримку великої справи Потопальського. https://www.youtube.com/watch?v=KkHnlqPZUQU&feature=share&fbclid=IwAR2ve-lAk6MSp3tUsSP7QdN9yx230VuP8uly-JjLo6v_tzs68mAlIAZZoB8 . Також пропоную всім бажаючим ознайомитися з іншими відгуками про наукові та лікарські розробки Потопальського https://www.youtube.com/watch?v=69AOCAoqR_k… ; https://www.youtube.com/watch?v=OHqcJc1ZIn0….

Ну і, найголовніше, це відгуки про Потопальського тих багатьох людей, яким він врятував життя і здоров’я http://pedtolerant.com/vidguky/ ; https://progenes.wordpress.com/2009/02/05/liky_vid_rak/; http://pedtolerant.com/відгуки-після-виходу-передачі-на-стб; https://www.koob.ru/potopalsky_a_i/….

Окремо хочу наголосити що і я, і моя родина користуємось препаратами, розробленими Анатолієм Івановичем Потопальським, і можемо засвідчити ефективність цих препаратів і відсутність побічних ефектів.

Підсумовуючи, хочу закликати читачів не піддаватися на маніпуляції телевізійних програм, і, якщо хочете отримати достовірну інформацію, ви маєте перевіряти її з різних джерел. Особливо це стосується такої чутливої сфери, як медицина, де будь-яка рекомендація, надана на основі недостовірної або неповної інформації, може коштувати людині життя або як мінімум здоров’я.

#Потопальський #Правда #медицинська #мафія