Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського / Чи знаєте ви?!!!

Кавбуз – перспективна сировина для солодких страв

“Кавбуз – це молекулярний гібрид кавуна і гарбуза, одержаний за оригінальною технологією, розробленною А.І. Потопальським.

Об’єднуючи характерні властивості батьківських форм (кавуна і гарбуза), кавбуз має на 20%-30% вищу врожайність, приємний смак та може використовуватись, як кормова та дієтична рослина.

Кавбуз займає одне з перших місць серед культур – джерел каротину. Це забезпечує протипухлинний ефект, а також має значення в профілактиці та лікуванні атеросклерозу.

Завдяки наявному комплексу пектинів та інших БАР кавбуз i продукти його переробки є ефективним засобом для виведення з організму важких металів i радiонуклiдiв. Ці продукти рекомендовано у разі загального виснаження організму, для дитячого i дієтичного харчування за умов діабету, захворювань печінки, нирок,серцево-судинної i нервової систем, порушень обміну речовин (ожиріння, подагра, набряки), статевих розладів, особливо в разі iмпотенцiї та аденоми простати у чоловіків.

Кавбуз може використовуватись, як ефективний радіопротектор та антиоксидант у разі радіаційного опромінення.

Інститутом оздоровлення і відродження народів України спільно з АО «КЕБОС» та Інститутом гігієни харчування Національної Академії наук та Міністерства охорони здоров’я України розроблені технічні умови на випуск дослідної партії пюре з кавбуза для харчування та оздоровлення дітей, особливо зони Чорнобильської катастрофи.

Але широкомасштабна реалізація цієї розробки вимагає додаткових інвестицій. Співробітництво з фермерськими господарствами лише розпочинається.

Кавбуз добре зберігається, не псується навіть за кімнатної температури аж до весни, а деякі його екземпляри залишаються доброякісними цілий рік, а то і довше. Тому страви з кавбуза корисно
включати в раціон харчування протягом багатьох місяців, особливо взимку і навесні, коли не вистачає свіжих овочів і фруктів.

Із кавбуза можна приготувати широкий асортимент страв, він смачний у сирому, смаженому та печеному вигляді.

Люди, які страждають на алергію, можуть використовувати для прання гарячу воду, настояну на шкірці кавбуза, бо ця вода має добрі мильні властивості.

Велике значення в лікувальних цілях відіграють харчові волокна – 500 г кавбуза забезпечує половину добової потреби в харчових волокнах.

Біологічне значення пектинівпроявляється в їх здатності зв’язувати радіоактивні частини та продукти радіолізу та виводити їх з організму. З пектином зв’язуються також важкі метали та токсичні речовини. Встановлено, що 1г пектину здатний зв’язувати від 160 до 420 мгстронцію.

Інститутом експериментальної радіології вивчено властивості кавбуза як радіопротектора та встановлено його оздоровчий вплив на нервову, ендокринну систему.

Пюре кавбуза містить багато глюкози, цукрози, пектину, клітковини, вітаміну С і каротину, володіє лікувальними властивостями і його використовують в умовах малих доз іонізуючої дії.

За результатами конкурсу Міжнародної Асоціації «Допомога родинам Чорнобиля» на кращий фармацевтичний препарат, лікувальний засіб, продукт харчування, що сприяє виведенню радіонуклідів з організму людини та її оздоровленню, кавбуз і лікувально-профілактичні вироби з нього нагороджено Знаком Благодійства «За допомогу родинам Чорнобиля SOS-86» (диплом No 006 від 26.04.96 р.).

Кавбуз використовують для профілактики і лікування різних захворювань. У разі нирково-кам’яноїi жовчно-кам’яної хвороби, подагри, пухлини простати, атеросклерозу, передчасного старiння вживаютьоліюзнасіння по 20-30 крапель три рази на день 1 – 2 місяці.

Сорт гарбуза «Кавбуз Здоров’яга» занесений в Державний реєстр сортів України (свідоцтво No 05119 від 12.02.03).

За умов набряків, хвороби печінки, нирок, артритів, атонії кишечнику, передчасного старіння, атеросклерозу, діабету, екземи та псоріазу вживають свіжий м’якуш або продукти його переробки без обмежень.

Дуже важливо, що насіння кавбуза містить значну кількість цинку, який так необхідний для функції передміхурової залози чоловіків. Кавбуз дуже корисний для профілактики серцево-судинної діяльності. Він, як і морква посівна, знімає спазми шлунка, кишечнику та печінки. У разі передозування антибіотиками необхідно вживати кавбуз та інші гарбузові, щоб перешкодити розвитку кандидамікозу. Під час гіпертонічної хвороби в склад калієвої дієти вводять страви з кавбуза.

Насіння кавбузу та його олійної форми кавбудека можна переробити на цілющу кавбузну олію. Технологію одержання такої олії розроблено в Інституті оздоровлення і відродження народів України в 1995 році (А.І. Потопальський, Л.Н. Юркевич, В.Ф. Батурський).

Що стосується олії з насіння кавбуза, яка має назву «Кавбузол», то за даними Інституту оздоровлення і відродження народів України, вона має більш виражені цілющі властивості, ніж олія із насіння звичайного гарбуза.

Крім кавбуза, одержано ще дві форми рослин з родини гарбузових – «Кавбудек покритонасінний» та «Кавбудек голонасінний», обидві форми перспективні, як кормові та олійні культури. Олія з насіння цих форм за цілющими властивостями прирівнюється до олії «Кавбузол».

«Кавбузол» рекомендується за умов хвороби:
шлунково -кишкового тракту (виразка, гастрит, ентероколіт);
печінки і жовчовивідних шляхів інфекційний і токсичний гепатит, цироз, жирова дистрофія, холецистит, метастази злоякісних пухлин);
підшлункової залози (панкреатит, пухлини, діабет); передміхурової залози (простатит, аденома, злоякісні пухлини);
атеросклерозу;
ожиріння;
імпотенції;
облисіння;
для покращення пам’яті і працездатності.

Завдяки нормалізації обміну ліпідів «Кавбузол» ефективний під час псоріазу і гіперкератозу, грибкових захворювань шкіри і нігтів.

Протипоказання для кавбузової олії не встановлені, побічні ефекти не спостерігались.”

🖊Автори: Кравчук Надія Миколаївна
Редько Олександр Дмитрович

International Scientific Journal “Internauka”http://www.inter-nauka.com/

➡️Повна стаття: http://dspace.nuft.edu.ua/…/bit…/123456789/30010/1/Redko.pdf