Нові публікації, пропозиції небайдужих однодумців, об'єднання БОГУ Радість та БОГУ ДАР і розрізнених поки що на просторах нашої вітчизни, занехайної попередниками і сучасниками / Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського / Труднощі і перспективи

Відкритий лист лікаря-стоматолога

Директору Інституту оздоровлення і відродження народів України

Шановний Анатолій Іванович!

Я, Ірина Бігун, хочу висловити вам слова своєї підримки і засвідчити наступне. На основі експериментальних досліджень мною застосовується препарат ізатізон у стоматологічній практиці понад десять років. Ось результати цих досліджень та ефективність лікування ізатізоном. При таких захворуваннях як хронічний періодонтит в стадії загострення в канали вводилися турунди з ізатізону. Через день турунда замінювалась і зуб закривався герметично тимчасовою пломбою. У наступне відвідування біль при перкусії від’ємна, кореневі канали чисті, це давало можливість пломбувати канали.

Також ізатізон чудово себе проявив у лікуванні молочних зубів, що надзвичайно важливо. При глибокому карієсі на дно порожнини ставилась лікувальна прокладка на основі окису цинку до якої додавався ізатізон. Через тиждень по закінченні контрольного терміну за відсутності скарг контрольна пломба знімалась на дві третіх і ставилась прокладка та постійна пломба. Така ж метода застосовувалась і при лікуванні гострого карієсу постійних зубів.

Після видалення зубів рани оброблялись ізатізоном, що прискорювало регенерацію тканин у двічі. Також ізатізон використовувався в лікувані мною особисто для себе та своїх рідних та близьких мені людей при герпетичних висипаннях, при збільшенні лімфовузлів в паховій ділянці ставились аплікаційні пов’язки, при нежиті застосовувались турунди в носові пазухи. Для полоскання ротової порожнини при простудних захворюваннях застосовався масляний розчин.
Застосування ізатізону дало підстави зробити підсумок, що препарат ізатізон має широке застосування у стоматології та інших галузях медицини, та продемонстрував чудові лікувальні власивості як протизапальний, антисептичний, протигрибковий,антивірусний, та кератопластичний препарат.
Тому мене особисто шокував і обурив вихід телепередачі “Я соромлюсь свого тіла” на каналі СТБ. Не маючи відповідної фаховості робити “експертний” висновок щодо фаховості А.І.Потопальського як видатного вченого, винахідника зі світовим ім’ям, визнаного світовою науковою спільнотою та світовими інституціями.

А унікальні дослідження та розробки А.І. Потопальського ставлять цю людину без перебільшення в ряд з визначними вченими людства. Тому від себе особисто зичу захисту від ваших славетних Предків від свого великого та могутнього Роду, бажаю міцного здоров’я, величі духу в одвічній боротьбі добра зі злом. Світло переможе темряву.


З повагою і шаною, лікар стоматолог Іра Бігун. м. Львів.
30.10.2020.