Відгуки і публікації про нашу діяльність, її суть реалізації

Відгуки і листи подяки А.І. Потопальському – за квітень – червень 2019 р.

Як би було добре, щоб Господь продовжив життя та добре самопочуття шановному А.І. Потопальському. Щоб він продовжив ту надзвичайно потрібну місію рятування людей. Я – одна із них. Та, яку оздоровча система Потопальського тримає на «плаву».

Наприклад, без аерозолю «Ізатізону» не виходжу на вулицю. Маю проблему гаймориту (частина пломбіровочної маси в пазусі), яку дуже швидко нейтралізую турундами з «Ізатізону». Ставлю їх в вуха і ніс – через декілька годин все приходить в норму.

Мої внуки, 10 р., 12 р., 15 років теж користуються вищезгаданими ліками. Віруси, отруєння, інтоксикація – все лікуємо «Ізатізоном». Слава Богу, майже не використовуємо хімічні ліки. З усім бореться цей дивовижний препарат.

Моя сестра лікує ізатізоном суглоби, опіки, нежить. Навіть інтоксикацію виліковує. Це дійсно дуже дійові та швидко діючі ліки.

Ми щиро вдячні Анатолію Івановичу за його розробки.

З повагою та побажанням міцного здоров’я п. Потопальському.

Мешканка м. Києва, Вихристенко Г.М.

Я, Поленичко Владислав Юрійович, 27 років. Живу в м. Києві. Вже не перший рік вживаю препарат «Ізатізон» з метою профілактики вірусних захворювань, адже служба пов’язана з спілкуванням з багатьма людьми.

За препарат дізнався від батьків, свого часу, завдяки препарату «Ізатізон» батько вилікувався від онкозахворювання, тому зараз здійснює прийом з метою профілактики.

22.04.2019

Я. Прокопишин Артем Андрійович, хотів написати відгук з приводу того, як мені допомагають ліки Потопальського Анатолія Івановича.

Один раз спробував курс пропити – допомогло, вилікувало від алергії, яка раніше була на всяке цвітіння. Став я зовсім здоровим. Це було влітку 2017 року.

В зимові періоди під час загальних епідемій я мазав ніс, горло і вуха ізатізоном. Допомагало краще, ніж раніше. Адже до 2017 року, як зимові періоди чи горло, чи ніс починали боліти – піднімалась висока температура до +40°С, крім того кашель і бронхіт. Ніс не дихав довгими періодами. І ще я отитами довгими хворів. Як почав мазатись ізатізоном, ставити свічки, пити кавбусорб – допомогло. Стало краще жити. Тепер я сильно не хворію. Тільки в періоди епідемій і в весняний період буває горло болить і ніс не дихає. Як я прийму вищезазначені препарати – за тиждень все проходить.

Хотів ще зазначити, що я в минулому році був три рази на прийомі у Анатолія Івановича. Перший раз я з ним поспілкувався і пройшовши курс лікування я другий раз прийшов до Анатолія Івановича. Він розповів мені, що треба провести лікування ще такими препаратами: Спокій, Кавбузол. І сказав, що зараз йде вимирання людей – треба звернути увагу на свої вчинки, допомагати один одному. А причина цьому глобалізація і пересиджування за телевізорами, гаджетами, комп’ютерами і т.д. А особливо ігри на вищезазначеній техніці зомбують людей. Щоб сидів не більше 30 хв. в день. І був уважним, щоб не вироблялася залежність. І щоб побільше бував на свіжому повітрі, бо постійне сидіння в квартирі призводить до нестачі кисню в організмі. Треба частіше сповідатись і причащатись, бо тільки таким людям допомагають ці ліки. Але мене хрестили майже зразу після народження, а регулярно сповідатись і причащатись я почав з 5 років. З тих пір я причащаюсь переважно раз на тиждень. У Великий піст і як багато православних свят – причащаюсь частіше. Буває і рідше, але це коли захворів або у довгому від’їзді з Києва. Після 5 років це не було рідше, ніж раз на місяць. До 5 років я причащався раз на 3 місяці. Ще про Сповідь і Причастя Анатолій Іванович мені повідомив, щоб я сповідався від серця і Причащався зі страхом Божим. Все вищезазначене я постарався зробити і мені полегшало, але це треба робити протягом всього життя.

Третього разу Анатолій Іванович своєю порадою допоміг мені вирішити найтяжчі проблеми в сім’ї, ці ліки також допомогли і батьки з меншим братом останнім часом також сильно не хворіють. Рекомендували недавно і родичам і знайомим пройти курс. Вони почали, але в найближчому майбутньому знатимемо результат.

Я вдячний Анатолію Івановичу за таку допомогу і бажаю всього найкращого. Також передаю йому уклін.

Я, Гладун Ганна Степанівна, жителька львівської області. У 1990-х роках захворів мій батько, діагноз: аденокарцинома низької форми диференціації (неоперабельна). Звернулася до Анатолія Івановича Потопальського. Доктор призначив нам комплексне лікування, приймав амітозин, ізатізон, протипухлинний збір (настоянка із 5-ти трав), дав різні рекомендації і сказав «через пів року буде все добре». Так і сталося. Батько пішов працювати, займався сільським господарством і жив нормальним життям.

Зараз у мене діагностували: меланому шкіри лівого стегна. Я знову звернулася до професора Потопальського А.І. Мені призначили курс лікування, лікуюся, вірю у Бога, і вірю, що з Божої милості Анатолій Іванович мене теж вилікує.

Нехай Господь Бог посилає Анатолію Івановичу і його співробітникам міцного здоров’я і оберігає на кожному кроці.

28.05.2019 р.

Гладун Ганна.

Я, Михайлишин Світлана Олексіївна, живу в м. Києві. У 2012 р. моєму чоловікові поставили діагноз хронічний лімфолейкоз. Слава Богу, схимонахиня Олександра порадила нам звернутися до Потопальського Анатолія Івановича. Лікар назначив нам комплексне лікування, повний курс пройшли тричі, а потім Анатолій Іванович додав амітозин, добавили настоянку з лабазнику, сабельнику, настій квіток гречки.

Лікар гематолог назначав препарат лейкерон, але вже сім років ми лікуємося тільки препаратами А.І. Потопальського і дотримуємося його рекомендацій.

Крім ліків у себе на дачі вирощуємо нові сорти овочів, які одержую в інституті (помідори, огірки, кавбуз Здоров’яга, фізаліс).

Дуже дякую Богу за знайомство з таким лікарем з великої літери, про якого знають в усьому світі, а в нашій країні нажаль не дають рятувати і дбати за нашу націю.

Дякую Анатолію Івановичу за його небайдужість та любов до своєї країни.

Римма Евгеньевна, 45 лет, г. Житомир.

Об Изатизоне узнала от своих приятелей Михаила и Татьяны, которые узнав о моей проблеме предложили мне препарат Изатизон.

Об изатизоне:

1-й раз использовала после травмы ребенка. Рана на голове после операции не заживала несколько месяцев, всё время гной шёл. Даже когда мы регулярно ездили на перевязки.

На сутки (так получилось, никто не планировал специально) на вату нанесла изатизон и перевязала бинтом. Когда сняли рана полностью затянулась и больше никогда не загноилась.

2-й раз, когда брызнуло горячее масло со сковороды. Нанесла изатизон сразу. И там, где он какое-то время находился- не осталось и следа, ни воспалилось, ни покраснело, ничего. (Это было лицо, и место возле глаза). А где стёрлось одеждой, там образовался волдырь и рана. Но при повторном использовании изатизона – рана зажила быстро.

3-й раз – у ребенка дерматитные проявления от памперсов. Яички опухли, всё покраснело сильно, ребенок плакал от боли (7 месяцев). После нанесения Изатизона, боль сразу прошла, ребенок успокоился, через какое-то время и опухлость ушла.

4-й раз. У отца – 70 лет, была страшная аллергия. Опухло лицо, тело, ноги, спасались Изатизоном. Уходил зуд и немного спадала опухлость.

5-й раз. Ребенок 7 месяцев получил химический ожог. Из игрушки пластмассовой вытекла какая-то жидкость и сильно опекла кожу на ручке. Боль снимается сразу… А вот ожог ушел через пару дней.

6-й раз. Грибок на ногтях ног.

Конечно, это более длительный процесс, но верх ногтя сразу подсушивается и его можно спилить.

7-й раз. Пробовала для облегчения зубной боли, парадонтитных проявлений, кровоточивости, язвы во рту, эффект намного меньше… делала примочками на ночь.

Мы очень довольны.

Я его везде теперь с собой вожу.

Михаил Евлампиевич Чечель

7.06.2019 г.