Відгуки і публікації про нашу діяльність, її суть реалізації / Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського

Відгуки і листи подяки А.І. Потопальському: травень-вересень 2018 р.

Шановний Анатолій Іванович!
Дякую Вам за Вашу мудрість і велику роботу.
Моя мама прожила завдяки Вашій методиці лікування 7 років, хоч лікарі прогнозували 4 місяці.
Діагноз: рак молочної залози.
Дякую!
Донька, Брейн Мар’яна, уролог, лікар.

Дякую за ліки, які зробили чудо моєму племіннику, вилікували від кондилом.
В 2014 р. дитина захворіла. Батьки лікували різними рекомендованими ліками офіційної медицини. Лікування минуло, результати були нульові. Кондиломи розмножувались. Звертались за консультаціями до лікарів м. Києва. Рекомендували операції, або відмовлялись.
Звернулись до лікаря А. Потопальського. Рекомендували свічі з ізатітонієм. Не було меж радості коли побачили результати. Від лютого до червня лікували хворобу.
Сьогодні дитині 7 років. Хвороба залишила її.
Дякуємо за винахід лікарю.
Сукач Валентина
04.06.2018.

Я, Гуменюк Светлана Ивановна, по милости Божией была на приеме у Анатолия Ивановича в 2014 году по поводу болезни старшей сестры Надежды. Применяя изатизон смазывая высыпания герпеса, герпес уходил без боли бесследно, заживания пролежней проходило быстро чудным образом, грибки во рту мешали ей говорить внятно слова и после одного полоскания изатизоном ушли, она им смазывала в носу, вставляла турунды в уши и все давало результат.
А я с 2014 года не являюсь на прием к терапевту, пользуюсь изатизоном при начале простудных заболеваний, я его подолгу держу во рту не смешивая со слюной, а потом также держу ложку меда и так наступает выздоровление.
Еще я изатизоном смазывала крольчат у которых пуховка выедала весь мех, было достаточно смазать пару раз и начинал расти новый мех. А моей маме изатизоном вылечили на левой руке ниже локтя образовавшийся на 30 см волдырь с жидкостью.
Я благодарна Богу, что он послал нам такого боголюбивого доктора, я очень ему благодарна и молюсь за него.

Я, Бабич Світлана, мала запалення жировика на животі розміром з 5-ти копійчану монету. Він дуже був болючий, твердий і червоний від запалення. Я почала прикладати компрес із ізатізону і з другого разу відбулося значне полегшення і через п’ять процедур він значно зменшився і майже зник. Чекаю поки стержень з нього має сам вийти. Дуже ВДЯЧНА за такий чудовий препарат!
Років з десять назад у моєї мами була подряпина на обличчі від пазурів домашнього кота. Обличчя дуже розпухало і майже не видно було очей. Страшенно всі перелякалися. Тоді мама почала змащувати обличчя ізатізоном двічі-тричі на день, страшенно пекло, але вона терпіла. Майже тиждень мама боролася за життя і хвороба відступила! Ми все це бачили на власні очі і не було меж нашому щастю! Неймовірне зцілення від цього препарату! Нехай і надалі ваш препарат буде займати перше місце у нашій домашній аптечці!!!
18.06.2018.
З повагою до Вас!!!
Світлана.

Я, Золотова Анна Анатольевна, заболела в декабре 2017 г. – Диагноз: аденокарцинома эндометрия. От традиционного лечения (операция, ХТ, ЛТ) отказалась. Из питания исключила сахар, хлеб, мясо, рыбу, яйца и др. Кушала только салаты: капуста, морковь, свекла, зелень; каждый день выпивала сок из свеклы и моркови 1-1,5 л в день. На такой строгой диете 2 мес., потом добавила печеный картофель – 2 мес. Принимала травяной сбор на спирту Анатолия Ивановича Потопальского, изатизон (под язык – 1 ч.л. – 3 р. в день), кавбузол (в салат), свечи с изатитонием (40 шт. – курс – через день). В мае сделала повторное УЗИ, все узлы в матке рассосались. Общее состояние в течение всего курса лечения – нормальное!
Очень благодарна Анатолию Ивановичу и всей команде сотрудников, которые самоотверженно работают несмотря на очень сложные условия!
Спаси Господи Анатолия Ивановича и всю команду. Бог Вам в помощь!
20.06.2018 г.
С уважением Анна Золотова
Во время лечения регулярно была на исповеди и на Причастии.
Без Веры в Бога ничего невозможно.
Милостью Божией есть сегодня Анатолий Иванович и его команда.

Я, Федоренко Людмила Борисівна, мама хлопчика, в якого був діагноз 8 років назад – дерматит. Що не приймали не давало результату. Порадили звернутися в інститут молекулярної біології.
Тут купили ізатізон, мазали деякий час і дуже швидко і гарно вилікували. І по цей день нас нічого не хвилює.
Дуже вдячна за допомогу.
Дай Боже здоров’я Всім працівникам інституту.
6.07.2018 р.
З повагою.

Я, Потопальська Леся Дмитрівна, вчителька села Ходаки. У 2006 році захворіла на туберкульоз легень. 4 місяці лікувалась у Житомирській тублікарні. Пляма, яка була розміром в 5 копійок, зменшилась, але повністю не зникла. Лікарі повідомили, що необхідно оперувати. Ольга Лук’янівна, тодішній директор школи, розповіла про Анатолія Івановича та чудодійний препарат «Ізатізон», завдяки якому вона вилікувала рак молочної залози. За її порадою я відправилась в Київ за допомогою. Саме тоді я познайомилась з «лікарем від Бога». Пройшла курс лікування, але не вірила в те, що я вилікувалась. Поїхала в Житомир на операцію. Але наскільки були вражені і я, коли рентгенівський знімок виявився чистим, пляма зникла. На радощах я не їхала додому, а летіла.
У 2010 р. гінеколог поставив діагноз: ерозія шийки матки. Необхідно робити «прижигання». На той час у мене був ізатізон і я почала робити тампони. Через деякий час я прийшла до лікаря і він не повірив моєму результату.
Я дуже вдячна Богу, що є така людина як Анатолій Іванович. А Небодарному цілителю бажаю довгих років життя і здоров’я.
10.07.2018 р.

Я, Проценко Володимир Миколайович. Проживаю: м. Київ, вул. Стадіонна, 21/1, кв. 36. В літній період працював (відпочивав) в с. Перекопівка, Роменського р-ну, Сумської обл. Під час переміщення відчув гострий колючий біль в нозі біля стопи. До вечора це місце набуло темно-червоного окрасу. Вночі вся нога дуже боліла. Ранком біль трохи зменшився, але почервоніння не пройшло. Ввечері я змазав це місце ізатізоном і біль та пухлина зникли. Дуже вдячний авторам за препарат ізатізон.
Проценко В.
3.09.2018р.

Подяка Богу і Анатолію Івановичу.
Я, Гук Ніна Юріївна, проживаю в Івано-Франківській обл., Долинського р-ну. Років 15 назад у мене лікарі виявили кісту грудей. Звернулася я до Анатолія Івановича. Прийняла повністю курс лікування і з Божою допомогою повністю кіста розійшлася. Це сказали лікарі при повторному огляді мамографії.
Другий приклад: по жіночому були проблеми пов’язані з клімаксом, початок фіброматозу та вузлик. Пройшла лікування по схемі Анатолія Івановича, приймала ізатізон, свічки з ізатітонієм та протипухлинний збір. Пройшовши весь курс лікування, Богу дякувати, все добре. Лікарі при огляді повторному вже не виявили цього.
А в загальному, ми ізатізоном лікуємося при застудах, нежиті, тріщинках на ногах, руках. Коли горло (ангіна) починає боліти, ложечку чайну випила і ранком так, як нічого і не було, тобто все добре. Також був у мене гайморит. Я закладала в ніс ізатізон на ватних паличках. Через кілька днів почав витікати нарив. Потім зробили знімки і лікарі сказали, що все чисто, добре. Богу дякувати за його ласку.
Також в сусідки Федорко Марії Михайлівни на лиці зробився чиряк і так по лиці розійшовся, що все лице було в рані, лікарі мазі виписували, але нічого не допомогло.
Я запропонувала їй ізатізон. Вона погодилася і мазала рану. З кожним днем їй ставало краще. І рана повністю затягнулася. Вона дуже дякувала мені за ліки, і я в першу чергу казала дякувати Богу, що допоміг, а вона що повірила в препарат.
Багато людям розказуємо про ізатізон і купляють люди і дякують Богові і А.І. Потопальському.
Ми щиро вдячні і вся наша родина Богові і А. Потопальському за всі препарати, що він винайшов і допомагає людям у вирішенні їхніх проблем.
З повагою,
Н. Гук.
5.09.2018 р.

Я, Андрусюк Аліса Вакулівна, знаю Анатолія Івановича і користуюся його препаратами з 2000 р., коли захворіла моя тьотя на рак прямої кишки, і ми почали лікувати тьотю його препаратами і відчули їх чудодійну силу.
За ці роки я своїми очима бачила дуже багато випадків зцілення.
Це і покращення стану онкохворих, багато зцілень від жіночих хвороб (ерозія, фіброміома). Моїй сестрі хотіли робити операцію, а завдяки ізатізону вона видужала. У багатьох людей проходили бородавки і папіломи.
Будь-які хвороби шкіри швидко проходили завдяки ізатізону.
Простудні та вірусні хвороби у дітей та дорослих також швидко проходили завдяки ізатізону.
Зараз всі мої рідні і друзі з подякою користуються цим чудодійним препаратом.
м. Київ.
7.09.2018 р.