Відгуки і публікації про нашу діяльність, її суть реалізації / Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського

Відгуки і листи подяки А.І. Потопальському – листопад 2017- квітень 2018 рр.

Інститут молекулярної біології і генетики
9.11.2017 р.

Я. Артемчук Олена Григорівна, проживаю: м. Київ, Жуляни

Щиро дякую Вам за препарати чудодійні, розроблені Вами, які я приймаю протягом багатьох років. В 2005 р. мені видалили щитовидну залозу і поставили діагноз – папілярна карцинома щитовидної залози ІІ ст. А 3.05.07 р. була проведена операція з видалення метастатичних вузлів шиї. Тільки завдяки Богові і Вам, Анатолій Іванович, я досі жива. Завдяки Вашим чудодійним препаратам, якими я лікуюсь багато хворих людей вилікувались і я також.
Дякую за лікування ізатізоном, який підтримав мене після хіміотерапії. За ці роки картина хвороби стабілізувалась, бо вживання препарату призупинило розвиток збільшення лімфатичних вузлів на шиї.
Дай Боже здоров’я Вам, Анатолій Іванович, довголіття, добра і радості. Дякую Богові і Анатолію Івановичу! Я досі жива.

З повагою Артемчук Олена.

14.11.2017

Я, Зайцева Ирина Александровна, очень благодарна Анатолию Ивановичу Потопальскому. Система его лечения – действенная и результативная.
У моего мужа 20 октября 2017 года была операция. Врачи поставили неутешительный диагноз: рак III степень, метастазы.
Уже сейчас спустя 2 недели приема препарата Потопальского, мы видим результаты.
Муж физически окреп, поправился на 3 кг. Зажило то, что годами мы не могли вылечить, используя традиционную медицину. Сегодня у нас только одна надежда – препараты Потопальского. Я верю в то, что это лечение – от Бога, Потопальский не лечит – он вылечивает.

Спасибо Вам, Анатолий Иванович.

Бог Вас храни.

26.11.2017 р.

Дорошенко Світлана Михайлівна.
Вперше познайомилась із препаратом «протипухлинний збір» в 2011 р., лютий місяць. В 2010 р. в серпні прооперували з приводу карциноми лівої груді, без метастаз. Опромінення і хіміотерапію не робили. Пролікувались 1 банкою цього збору. Було все добре. Я не приймала ніякі ліки, але нажаль, нервувалась з різних причин. Пройшло 5 років, і в серпні 2015 р. знову на УЗІ при обстеженні виявили карциному.
Прооперували, Слава Богу, без метастаз, і знову без хіміотерапії і без опромінення, по даним аналізів не потрібно – так сказав лікар. Порадила своїй подрузі, в неї не онко, але теж широкий букет болячок. Пролікувалась – 3 банки збору, почувала себе значно краще. Зараз хочу придбати ізатізон, бо хворіє на вірус герпесу син і донька. Чула не один раз хороші, позитивні відгуки.
Дай Бог здоров’я Анатолію Івановичу, сил, терпіння, довгих років життя і процвітання.

Храни Вас Господь.

Буча.

Я доктор онколог, лечу изатизоном (раствор) и сбором Потопальского, онкобольных в инкурабельном состоянии.
Имею хорошие результаты.
1й жил 4 года с раком прямой кишки IV ст. Получил 2 курса ДЛТ – лучевой терапии + курсы изатизона (раствор + свечи); сбор Потопальского, а умер от о. наруш. мозгового кровообращения, а не от рака.

С уважением врач-онколог,

В. Тараненко.

Я п’ять років назад прооперувалась по хворобі меланомі і завдяки Богові і народним лікам лікаря Потопальського здорова.
Головне ходити в церкву, сповідатись, причащатись, соборуватись, не грішити і просити допомоги у Бога. Жити по заповідям. Бог є любов.
Бог в природі все для нас створив і лікарі благословенні Богом.

Живіть, спасайтесь, любіть Бога.

Захарова Надія. 67 років.

Я хочу подякувати цьому закладу за допомогу людям, які купляють ліки і дуже задоволені.
Треба щоб такі природні ліки були в кожній аптеці не тільки в Києві, але й по всій Україні.
Дуже дякую дівчатам, які працюють тут, за їх відношення до клієнтів, за їх професійні здібності і повагу.
Хай цей заклад процвітає, несе людям здоров’я.

З повагою,

Леонтій Петрович Будник.

м. Київ.

P.S. діагноз: Аденома простати. 3 курси по 30 свічок протягом 2х років. Урологи в шоці, кажуть: такого не буває. Мені 61 рік.

14.12.2017 р.

Шановні науковці кафедри доктора А.І. Потопальського, ми користуємось вашими ліками уже більше як 10 років. Ми перевірили ефективність ізатізону при лікуванні грипу та інших захворювань, а свічі ізатізону при аденомі простати.
Бажаємо успіхів у Вашій благодатній праці.
Подружжя Мартовицьких.

22.01.2018.

м. Київ.

Я, Махова Любовь Владимировна, хочу поблагодарить весь коллектив за их замечательную работу и внимание к пациентам. Маме 75 лет. Рак кожи 4 стадии. Мы уже наблюдали как она угасает день ото дня. Но уже через недели 3 после начала приема курсов лекарств, мама просто ожила. Через 2 месяца, после приема всего курса, мама стала очень активная, появился аппетит. Большое спасибо всем вам за все хорошее, что вы делаете для людей!!!

Лена Махова.

22.01.2018

Я. Чорнюк Віра Володимирівна, жителька м. Києва. 2011 р. 30 жовтня була у мене операція по гінекології. Назначили мені уже хімію, але дякуючи своєму другу Дудару Володимиру Степановичу, я попала на прийом до Потопальського Анатолія Івановича. Слава Богу, я вдячна цій людині, уже десять років я живу без хімії і зняли мене уже з обліку онкодиспансеру. Хочеться допомогти всім таким людям, і коли узнаю, що людина хвора на рак, я зразу веду до Анатолія Івановича. Я вдячна такій людині. Ця людина від Бога, але зрозуміло, що йому зараз важко в наш час.
А скільки таких людей, що потребують лікування, але не знають. Мені хочеться, щоб довго ця людина могла допомагати. Дай Вам Боже здоров’я.

Чорнюк В.В.

Космина Мирон, в березні 2010 р. отримав інформацію про доктора Потопальського. Мав діагноз аденома гіпофізу – проконсультувався в нейрохірурга д-ра Курильця Ігоря з «Міжнародного центру нейрохіріргії», який рекомендував до операції і по ній взяти курс протипухлинного збору (чистотіл, корінь аїру, квіти нагідок, омела) від д-ра Потопальського Анатолія.
Пройшов курс лікування у березні-квітні-травні 2010 р. Операцію мав 19.05.2010 р.
В липні-вересні 2010 р. повторний курс постопераційний і в 2013 р. профілактичний.
Особисто мав інформацію в кімн. 206, вул. Ак. Заболотного, 150 від чоловіка, який пройшов по другий курс лікування амітозином цирозу печінки його матері. ЇЇ виписали з лікарні як невиліковну, а після 1го етапу ліків – амітозин – мати встала з ліжка своїми ногами. Подібну історію почув від старшої медсестри в шпиталі СБУ, вул. Липська, 11, де мав операцію. Їх медсестра мала матір з діагнозом – цироз печінки, як невиліковний (просто виписали додому зі звичайної лікарні вмирати). Після десяти ін’єкцій амітозину мати жила ще 8 років і померла в 2003. Від інсульту.
Це все, що можу особисто оповісти і особисто засвідчити, що знаю про ефективність лікування в шановного д-ра Потопальського Анатолія.

Космина Мирон, священник,
закликаний с. Протеш, р-н Жидачів,
обл. Львів, Україна. тел. (097) 324-90-80.

08.02.2018.

Я. Волобуєва Галина Володимирівна,
Мешканка м. Києва.

На 14му тижні вагітності швидкою була доставлена з кровотечою у пологовий будинок № 5. Лікарі збирались робити «чистку», бо кровотеча посилювалась, але я висловила цього не робити і спостерігати. Завдяки іконці Пресвятої Богородиці «Аз есмь с вами и никтоже на вы» яку привезла з собою в пологовий будинок. 6 місяців я доносила вагітність і народила дівчинку, яку назвали Марія на честь Пресвятої Богородиці. Дякую Богородиці за зцілення.

20.02.2018 р.

Я. Прокопішина Валентина Володимирівна, мешканка м. Києва, хочу подякувати Потопальському Анатолію Івановичу за чудові препарати. Мій син, якому 13 років, часто хворів простудними захворюваннями. Але я почала давати йому кавбузсорб, кавбузол, ставити свічки з ізатітонієм і мазати горло розчином ізатізону. Грип ми вилікували за 1 тиждень без ускладнень. Мигдалини скоротилися і не було проявів алергії (раніше приймали антигістамінні препарати – 2 тижні). Дільничний лікар був здивований таким швидким одужанням. Тепер лікуємося всією сім’єю. Старший син, 18 років, часто хворів отитами. Ставимо турунди з ізатізоном у вуха, змазуємо горло і ніс ізатізоном. Почуває себе набагато краще. Біль у вухах тепер не хвилює, ходить в басейн, пірнає. Раніше не міг такого робити.

Прокопішина Валентина Володимирівна.

Вісім років не було дітей. Була позаматкова. Рік під наглядом гінеколога, дружина 2 рази на тиждень їздила на процедури. Результат – два «зриви». Дружина відмовилась їздити до лікарів.
Почали ходити до церкви, сповідуватись, причащатись. В цей період порадили приймати ізатізон (однією з причин позаматкової могла бути інфекція).
Ми з дружиною пройшли курси приймання ізатізону. Невдовзі дружина завагітніла.
Сьогодні ми – багатодітна родина. У нас народилося троє хлопчиків.

Київ. Олександр Канівець.

5 лет употребляем всей семьей изатизон жидкий и свечи. Очень помогает от геморроя, полностью излечился мой муж, сын. Моя сваха Остапенко Л.В. перенесла операцию (аневризма аорты), была в тяжёлом состоянии, обострился геморрой, и только свечи с изатитонием вернули ее к нормальной жизни. Мой отец Гижко И.П., 81 год, страдает аденомой предстательной железы, аденома уменьшилась и анализ ПСА в норме, принимает курсами в течении 5 лет. Я сама излечилась от гормональной молочницы, до приема свечей испробовала все медикаментозные средства и помог только изатизон. Большое спасибо профессору А.И. Потопальскому и всему коллективу, который помогает ему в производстве этого чудесного лекарства.

Костюченко Виктория Георгиевна.

г. Киев, Оболонский пр-т 2а, кв. 48.
К моим пожеланиям присоединяются:

Федотова Елена Анатолиевна
Ольховец Лариса Алексеевна
Маришина Ирина Валерьевна

Я, Хоменко Лидия Александровна, проживаю в г. Киеве. Использовала изатизон в виде свечей и раствора при простудных заболеваниях (у меня был острый бронхит) излечилась. А также использовала при миозитах и невралгии (намазывала раствором изатизона) и боль уходила. А также при заболеваниях десен (пародонтит, пародонтоз) останавливает процесс.
Я очень благодарна А.И. Потопальскому за эти препараты. Я еще хочу, чтобы попробовала моя сестричка при болях коленных суставов.
Желаю здоровья, долгих лет жизни, успехов в работе.

С уважением,

Лидия.

11.04.2018

Я. Приходько Ольга Олександрівна, дуже вдячна доктору Анатолію Івановичу. Прийняли ліки «Спокій» – сердечний напій.
Тиск нормалізувався, перебої пройшли, печінкова коліка пропала, йод нормалізувався.
Ми вдячні доктору за його найрозумніший підхід до цієї справи, як розумна голова, яка змогла підібрати ліки.

Носівка, Чернігівська обл.

Я. Прокопішин Артем Андрійович, лікувався препаратами – ізатізоном, свічками з ізатітонієм, і свічками з ізатітонієм і прополісом, кавбузсорбом і кавбузолом. Ваші ліки мене лікували від тих хвороб, від яких звичайні ліки не могли вилікувати. Минулого року я в вас був вперше і купив набір Ваших ліків. Потім на дві неділі поїхали відпочивати на море. Від купання я і мій брат простудилися, ледве не захворіли, а почали мазатися ізатізоном, і в горло, і в ніс, і в вуха – ставити свічки, пити кавбузсорб і кавбузол – все пройшло і добре відпочили. Хоча перед цим інші ліки не допомагали.
Після цього восени ми ще раз до Вас з’їздили і купили ці ліки. Це було вже в осінній період, коли було повно інфекції і в мене заболіло горло і ніс з вухами. Знову вилікувалися ізатізоном і свічками. В лютому мій брат захворів і температура піднялася до 39,5°С – почали змазувати ізатізоном, ставити свічки і за кілька днів температура впала до 36,6 °С і все пройшло, що аж педіатр в поліклініці здивувалася, бо казала, що цими хворобами хворіють по 2 неділі. Потім в кінці березня я захворів разом з братом. Температура піднялася до 39°С – горло заболіло і сильний пронос був. Я почав лікуватися спочатку мазати горло ізатізоном, через два дні температура впала, пронос пройшов і я ще кілька разів поставив свічки і ще за два дні все пройшло, а так могло б тривати набагато більше.
Зараз, як почало все цвісти, в мене почалася алергія, я почав ставити свічки, мазати ізатізоном горло, ніс, вуха і воно поки що починає проходити, хоча раніше було ускладнення, поки не почали купляти Ваші ліки. Постійно допомагає і мені стає легше, я дякую Вам за те, що Ви такі ліки продаєте і Ви рятуєте і життя, і здоров’я тисячам людей. Бажаю Вам здоров’я і довголіття. Нехай береже Вас Бог! Христос Воскрес! Воістину воскрес!

Київ.

17.04.2018.

Шановний, Анатолій Іванович!!!
Дякую Вам, за Вашу мудрість і велику роботу.
Моя мама прожила завдяки Вашій методиці лікування 7 років, хоч лікарі прогнозували 4 місяці. Рак молочної залози.

Дякую!

Донька, Брейн Мар’яна.

Уролог, лікар.

В березні 2014 р. моїй тьоті, Педеш Тамарі Кирилівні, поставили діагноз рак в забрюшній порожнині 4-ї стадії. Онкохірург відмовився від операції, сказав, що безсмисла. Тьотя пройшла 1 хіміотерапію, їй стало дуже погано і вона відмовилася продовжувати далі. З травня 2014 р. почали приймати препарати Потопальського А.І. – ізатізон, кавбузол, кавбузсорб, ізатітоній, настоянку на 4х травах. На даний момент, травень 2018 р., вона має стабільний стан, потроху працює дома по господарству, хоча 4 роки тому лікарі їй давали не більше 3-4 тижнів життя.

Пономаренко Сергій Іванович

Полтавська обл.
Пирятинський р-н
с. Давидівське, вул. Набережна 184.

Земний уклін Вам, Анатолію Івановичу.
Дуже вдячна Вам за продовження мого життя на роки. в 1998 році мені поставили діагноз – рак молочної залози. Анатолій Іванович лікував мене протягом року, хоча лікарі сказали негайно робити операцію, я відмовилась. Через рік лікарі онкоцентру констатували, що хвороба відступає. Крім лікування Анатолія Івановича я нічим не лікувалась. Тільки обстежувалась у лікарів.
Лікував Анатолій Іванович і сина знайомої, учня 8 го класу, у якого був поставлений діагноз цироз печінки. Хвороба відступила, хлопець виріс й живе повноцінним життям.

Бойко Тамара Аркадіївна.

м. Київ, Харківське шосе, 135/2.