До 60 ліття з початку створення нового наукового напрямку доктора А.І. Потопальського / Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського

Вийшла в світ нова книга про Кавбуз

14 вересня в м. Коростень, на XI Міжнародному Фестивалі дерунів, відбулася презентація нової книги:

КАВБУЗ ЗДОРОВ’ЯГА – СКАРБНИЦЯ ЗДОРОВ’Я, КРАСИ І ДОВГОЛІТТЯ
🖋Автори: А.І. Потопальськии, В.Ф. Дрозда, В.А. Кацан, Л.Н. Юркевич, І.І. Воробйова


📖У книзі наведені дані про одержання, агротехніку, вирощування, поширення, біологічні особливості, харчову та цілющу дію найбільшої ягоди світу – гарбуза сорту Кавбуз Здоров’яга, молекулярного гібрида кавуна й гарбуза. Це вже третя книга про цю диво-дивну рослину. Вона в основі своїй базується на матеріалі раніше виданих книг “Ходить кавбуз по городу” (1999 р.) та “Кавбуз – найбільша у світі цілюща ягода” (2004 р.), доповненому новітніми даними.

Кавбуз затверджений Держсортоінспекцією України як новий сорт і захищений вітчизняним патентом. Він створений в Інституті молекулярної біології і генетики Національної академії наук України та Інституті оздоровлення і відродження народів України за участю профільних інститутів та численних аматорів, при підтримці благодійного фонду А.Потопальського “Небодарний цілитель”.
Підтверджена вагома роль Кавбуза, як однієї з перших рослин, одержаних за сучасною молекулярно-генетичною біотехнологією. Особливу роль мають матеріали зі сфери біологічного захисту рослин від шкідників і несприятливих факторів зовнішнього середовища.


Допитливий читач-спеціаліст чи аматор обов’язково зверне увагу на розроблену А.І. Потопальським універсальну молекулярно-генетичну технологію прискореної селекції нових форм і сортів рослин та можливість її застосування до всіх форм живих істот, існуючих на нашій Планеті. Даються практичні поради про використання кавбуза і продуктів його переробки в домашніх та промислових умовах, наводяться рецепти страв, рекомендації по оздоровленню людей, особливо дітей і постраждалих від чорнобильського лиха. Дуже корисний кавбуз також для мешканців домашнього господарства – птахів, корів, кіз, свиней, домашніх улюбленців (котів, собак).Розрахована на науковців, спеціалістів-овочівників, любителів природи, широке коло читачів.


❗️Шановні шанувальники кавбузу “Здоров’яга”❗️

Замовлення на книгу направляти на адресу:
03143 м. Київ, вул. Заболотного, 150, оф. 206, ІОВНУ або електронну пошту: labmsbar@gmail.com