Відгуки і публікації про нашу діяльність, її суть реалізації / Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського

ЩЕ ОДИН КРОК ДО ПЕРЕМОГИ

Кінець 2014 р. приніс нові успіхи у визнанні життєдайності нового наукового напрямку духовного і фізичного молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля, започаткованого доктором А.І. Потопальським.

19 жовтня 1959 р. тоді ще студентом медінституту з Божого благословення    А.І.Потопальським створений протипухлинний препарат нового класу і нової епохи  «АМІТОЗИН» з противірусною та імунорегулюючою дією.  Від нього і бере початок формування і утвердження вказаного нового наукового напрямку. Незважаючи на відсутність дієвої підтримки на Батьківщині, зростає інтерес до цих досліджень за кордоном. Німецьке видавництво Publishing house: LAP LAMBERT Academic Publishing видало англійською мовою монографію «New methods for molecular genetic recovery of humans and environment» (Нові методи для молекулярно-генетичного оздоровлення людини та довкілля, автори А.І. Потопальський, О.І. Болсунова, Л.А. Заїка). В книзі представлені нові унікальні біотехнології і препарати, спрямовані на покращення здоров’я  та добробуту людей на Землі. Монографія оформлена авторами англійською мовою у відповідь на прохання видавництва.

До цієї дати додалась іще одна важлива подія – 35-ліття заснування на майже 40 га неугідь Коростенського р-ну на Житомирщині дендропарку «Перемога». Ювілей дендропарку урочисто відзначили земляки, співробітники, однодумці  А.І.Потопальського разом з членами створеної ним Братської Оздоровчої Громади УкраїниБОГУ – Радість у багатьох куточках нашої країни та зарубіжжя (фото та відеозвіти можна побачити на сайті: http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/dendropark.html).

Інформація про зміст книги «NEW METHODS FOR MOLECULAR GENETIC RECOVERY OF HUMANS AND ENVIRONMENT»

 

Кліматичні зміни, викликані бездумним та пожадливим використанням земних ресурсів, руйнуванням екосистем призводять до втрати різноманіття світу і створюють наразі найбільшу загрозу існування всього живого на планеті. Завдання дбайливого та відповідального ставлення до здоров’я як хворих, так і здорових організмів більше не є пріоритетом виключно вчених. Тисячолітня історія  людства довела величезні саморегулюючі та відновні властивості живої Природи.

Понад п’ятдесят років ми вивчаємо проблеми регулювання біологічних процесів як при здоров’ї, так і при хворобі, особливо при, так званих, стресових умовах та індукованих смертельних хворобах. Наші препарати і технології ефективні для боротьби з  розповсюдженими пухлинними і вірусними хворобами.

Найбільш відомі із більш ніж 50 створених перспективних для практичної медицини речовин – препарати амітози, ізатізон, ізатітоній з протипухлинною, противірусною, протимікробною та імунорегулюючою дією. Амітозин здатний допомогти онкохворим з різноманітними за будовою і локалізацією пухлин. Ізатізон має широкий спектр противірусної активності, включаючи ДНК- та РНК-вмісні віруси та вірусно-мікробні асоціації.

Створені на основі новітніх біотехнологій нові форми і сорти сільськогосподарських і лікарських рослин, стійких до несприятливих факторів зовнішнього середовища, що мають високу продуктивність. П’ять з них затверджені у Державному реєстрі як нові перспективні сорти (жито, томати, люпин, ехінацея, кавбуз).

Роль природних біологічно активних речовин, їх аналогів та модифікованих продуктів в оздоровленні людини та довкілля неоціненна.

 

ВСЕСВІТНЬОВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ВЧЕНИЙ – НАШ СУЧАСНИК

Постать українського Вченого міжнародного визнання Анатолія Івановича Потопальського складна, цікава і неповторна.

Завідувач Лабораторії модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, засновник та директор Інституту оздоровлення і відродження народів України та благодійного фонду “Небодарний цілитель”.

Заслужений винахідник України, кандидат медичних наук, доцент, професор Європейської академії проблем людини.

Девіз: Українська нація буде щасливою і прославленою у віках.

Анатолій Іванович Потопальський. Поважний вік. Впевнений погляд. Жвава хода, фізично підтягнутий і духовно здоровий. На розумне чоло спадає приємна сивина. Кому доводиться спілкуватись з Вченим вперше, той ніяк не може збагнути, скільки енергії і натхнення, сили, порядності і милосердя в Анатолія Івановича.

А організація праці на робочому місці! “Дрімати” не дозволяє нікому. Навіть обідню перерву з горнятком запашного чаю в руках використовує на консультації хворих. А дальше прямує до чарівного куточка живої природи – Теплиці. Ця Теплиця – єдина в світі. Того, що є в теплиці Інституту молекулярної біології і генетики НАН України не зустрінете більш ніде. Це казкове царство. Схрещений кавун з гарбузом. “Сконструювали” вчені таку дивину – кавбуз. А кавбуз – ще й ціла аптека, бо добре виводить радіонукліди. Вивів Анатолій Іванович таку диво-рослину – квагісту, гібрид квасолі з капустою. Диво! Ці новостворені рослини використовувалися як дослідні моделі різноманітних експериментів для створення протипухлинних препаратів рослинного походження.

А бавовник тут не білий, виведений кольоровий, зеленоволокнистий сорт, який не потребує фарбування. Або – тютюн без нікотину. Можна оздоровити мільйони наших курців.

Взагалі, ця диво-теплиця – то суцільна аптека, фармацевтична лабораторія. Бо переважна більшість рослин з рідкісними оздоровчими лікувальними властивостями. Ось гібіскус трав’янистий – сильний імуномодулятор. А оце батат – солодка картопля, що виводить радіонукліди. Сільфія – добрий спазмолітик. Екзотична фітолака – протипухлинний засіб і добрий барвник.

Он синюха, що в сорок разів сильніша за валер’яну, до півтора метра висотою росте, має і протипухлинну дію. А калина тут не гірка, а солодка.

Цінна колекція лавру, дальше – амарант, дивосил.

А ось рослинки і кизирис – гібрид барбарису з кизилом. Аликос –  гібрид аличі з абрикосом. Не так швидко псується, як ніжний і делікатний абрикос.

Навіть пишний пирій під Теплицею росте не просто так, як звичайний бур’ян, то донор, для інших рослин. Пасльон чорний – теж донор.

Багато виведених тут сортів  жита, пшениці, проса, ячменю, інших культур.

Про все побачене треба писати цілу книжку.

Якби ці рослини запустили в виробництво! Які дали б прибутки – в медицині, харчовій, легкій промисловості, сільському господарстві.

Хто ж впровадить ці безцінні скарби у масову практику?!

Ллється, наче чиста джерельна вода, розмова від чистого серця. Світлий погляд розумних очей переноситься періодично з рослинок на співбесідника. Сонячне проміння на фоні розквітлих рослин випромінює із очей Анатолія Івановича яскравий вогник великої Мудрості.

Правда, не кожна людина може “спілкуватись” з живою природою так, як це робить Анатолій Іванович. Це Богом дана така сила і вміння, це гармонія душі. Великий вчений переконує, що істинне життя полягає в дотриманні Заповідей Божих, що лише праця, скріплена благочестям, приносить у цьому житті повне задоволення всіх потреб насущних, а у вічності – невимовне блаженство. Прищеплює у людських серцях жах і огиду до всього беззаконня.

Читаючи рекомендації доктора А.І. Потопальського для комплексного оздоровлення, лікування та профілактики злоякісних і доброякісних пухлин, вірусних і імуноагресивних захворювань (І. Духовне оздоровлення, ІІ. Фізичне оздоровлення), людина починає глибше проникати в таємниці життя, по іншому сприймати своє місце і призначення в ньому.

І знову приємна усмішка. Дотепний жарт: Не розслабляйтесь, не спіть, щоб ворог не забрав вас сонними. Отже, самі працюйте, залучайте друзів, створюйте осередки однодумців на боротьбу з недугами.

Спогади… Більше як 50-річна історія протистояння державно-бюрократичних структур великій справі Вченого. За плечима всебічно розкрита історія геніального наукового відкриття і створення на його основі понад 70 напрочуд чародійно ефективних ліків від найтяжчих, у тому числі невиліковних хвороб людей, тварин, птахів, комах, рослин та профілактичних засобів, виведення понад 30 оригінальних, дивовижних сортів нових рослин.

Те, що робить разом з ентузіастами-однодумцями Анатолій Іванович Потопальський – вчений, відомий у світі та майже невідомий у нас, вистачило б на кілька поколінь.

Розроблені ефективні нешкідливі, на природній рослинній основі антиракові препарати для боротьби із злоякісними утвореннями людей, тварин та рослин.

Створено цілющі напої (“Молодість”, “Будьмо здорові”, чаї “Бадьорість”, “Спокій”, “Фіточаї доктора Потопальського”, інші), що підвищують імунітет, виводять токсичні речовини та радіонукліди. Кожен з тих напоїв мав би велику популярність і давав би державі значні прибутки.

Ці розробки схвалені на найвищих рівнях, отримали медалі на міжнародних виставках. За розробку протипухлинних ліків, а саме, чи не найкращого на сьогодні в світі антиракового препарату амітозин – Анатолія Потопальського 2004-го року зарубіжні вчені представляли на здобуття Нобелівської премії в галузі хімії.

Амітозин міг би врятувати практично всіх хворих на рак. Скільки мільйонів хворих на цю недугу могли би бути або врятовані, або значно полегшили б своє життя, якби створений більше як півсотні років тому амітозин та споріднені з ним чистотілові препарати були запущені у виробництво.

Від грипу – до СНІДу. Такий спектр дії препарату ізатізон. Це універсальні ліки. Вживають ізатізон при гострих захворюваннях дихальних шляхів (бронхіти, бронхопневмонія), хворобах ротової порожнини (із стоматитами та пародонтозом включно), хворобах шкіри та слизових (герпес, лишай, рожисті запалення, грибкові ураження), і псоріаз, перитоніт, менінгіт, енцефаліт, дитячий церебральний параліч, розсіяний склероз, вірусний гепатит, меланобластома, навіть СНІД, не кажучи вже про грип…

З такими болячками нерідко важко упоратись медицині звичайними методами лікування і традиційними ліками.

Яку економію коштів дав би державі тільки один цей препарат – ізатізон при масовому захворюванні людей на грип? Він попереджує і разюче грип. А найголовніше – жодних побічних дій! Скільки коштів витрачає держава на придбання імпортної сироватки й вакцин, яким часто люди не довіряють. Ми б зекономили на ліках, на листках непрацездатності, викликах “швидкої” тощо. Хто це може і хто це повинен підрахувати? Яку економію коштів дав би державі тільки один цей препарат? Чи має хтось з відповідальних працівників, які відають охороною здоров’я, зацікавитись цим препаратом, що за універсальністю дії, мабуть, досі не має рівних собі у світі? Чи це має “пробивати” завжди в нас чомусь автор-розробник або авторський колектив?

І ще про джерело економії. Під науковим керівництвом Анатолія Івановича в Київському Інституті молекулярної біології і генетики розроблено ефективний метод боротьби з агробактеріальним раком рослин. Створено принципово нову технологію діагностики, лікування цієї пошесті, та ще – отримання стійкого до раку насіннєвого матеріалу.

Адже сільськогосподарська культура може давати добрий врожай без добрив. І такі рослини є, виведені розумом, талантом, працею українських вчених-генетиків. Жито, пшениця, овес, ячмінь, просо, кукурудза, сорго, інші культури – можуть давати високі врожаї на збіднених азотом ґрунтах без внесення міндобрив. Вони здатні засвоювати азот… з повітря.

Не знаю, чи є ще в світі де науково-дослідний інститут (причому – генетики, а не сільського господарства), що мав би такі здобутки і в такій кількості: не один-два диво-сорти – їх тут десятки, коли не сотні. І не знаю, де б у світі так вперто ігнорували ті наукові досягнення, які могли б давати при масовому впровадженні мільярдні прибутки.

А скільки в нас засолених ґрунтів, особливо після сумнозвісної глобальної меліорації, і особливо на півдні України.

Українські генетики вивели солестійкі та сухостійні сорти культур – такі, як томати Український солестійкий, баклажани Малиновий дзвін. Науковці створили цілу гаму сільгоспкультур, здатних давати врожаї на солончаках – є в їхньому доробку і солестійкі сорти бавовни, рису, вівса, проса, жита, пшениці, чумизи… Без опріснення морської води, без значних затрат електроенергії. Чимало з цих сортів – посухостійкі.

Ще про деякі чуда-розробки київських вчених з Інституту молекулярної біології та генетики й Інституту оздоровлення та відродження народів України. Є ще в їхньому арсеналі оригінальні оздоровчі збори, чаї, концентрати, напої, що мобілізують імунітет, регулюють травлення, зміцнюють серцево-судину систему, сприяють виведенню токсичних речовин і радіонуклідів. Назви відповідають їхній суті – імунорегулюючий чай “Бадьорість”, рослинний серцевий збір “Спокій”. Та особливо цінний напій Молодість – настій чайного гриба і 27 цілющих рослин вітчизняної та зарубіжної флори. А який він помічний: регулює імунітет, нормалізує травлення, роботу нервової, ендокринної, кровотворної систем, сприяє виведенню солей, розчиняє каміння у нирках і жовчогінному міхурі, помічний при атеросклерозі, підвищує життєвий тонус. Ефективний при депресії та імпотенції, поліпшує пам’ять, відгонить тютюнопаління. Це тільки одна смачна розробка, яка теж – теоретично існує, а практично – в серію не пішла: немає коштів.

Бізнесмени, де Ви? По телефону 526-11-39 або 526-96-21 пропонуйте вченим свою благодійність, що окупиться сторицею. Якби в Україні побудували фабрику чи завод не імпортних напоїв, а рідних вітчизняних еліксирів і напоїв, фірмових та авторських бальзамів – від Носаля, Мамчура, Товстухи, Потопальського. Та відкрити спеціальні оздоровчо-лікувальні фітобари та давати, чи продавати ті цілющі напої, як допоміжний засіб у лікарнях, аптеках, поліклініках…

Відкриттю більше ніж півсотні років, а його автору вороги і деякі друзі обламують крила. Настав час задуматись і діяти. Хто має збереження, допомагайте зараз. Бо смертельні хвороби чатують на всіх: і бідних, і багатих. Від них іще ніхто не відкупився, ніяким багатством, високими і найвищими посадами.

Прикро, що безліч багатих людей, хворих на страшні недуги, ідуть по світу у пошуках порятунку, оздоровлення, позбавлення себе від онкохвороб, і, на жаль, залишивши за кордоном великі кошти, повертаються помирати. І коли після таких випробувань звертаються до Анатолія Івановича, то рідко кому може ще пощастити. Як правило, діагноз один: втрачений час.

Анатолій Іванович Потопальський вперше в Україні створив комплекс оздоровчо-профілактичних протипухлинних фіточаїв (всього десять назв) на основі все того ж його улюбленого й усім відомого знаменитого чистотілу. Недарма ж іще стародавні греки  називали чистотіл дарунком неба.

Його свічки ректальні з ізатітонієм, “Кавбузсорб” – низькокалорійний багатий клітковиною, пектинами, макро- і мікроелементами, олією і жиророзчинними вітамінами А, С, D, харчовий продукт із властивостями ефективного ентеросорбенту, харчова олія “Кавбузол” з насіння нового сорту гарбузових  – молекулярного гібрида кавуна і гарбуза – кавбуза сорту “Здоров’яга”.

Та це ще не весь перелік цілющих оздоровчих скарбів, що рекомендує доктор Потопальський при хворобах: вірусних, грибкових та мікробно-вірусних інфекціях. Доброякісні пухлини (папіломи, кондиломи, мастопатії, фіброміоми, поліпи); злоякісні новотвори (рак, саркома, захворювання кровотворної системи); тріщини і рани слизової оболонки прямої кишки, геморой, хвороби кишечнику, печінки, підшлункової залози, сечостатевої системи і хвороби нервової системи (розсіяний склероз, менінгіт, енцефаліт. неврит), хвороби опорно-рухового апарату (міозити, синовіїти, артрити), порушення імунітету, хвороби передміхурової залози (простатит, аденома, злоякісні пухлини), хвороби печінки і жовчовивідних шляхів (інфекційний і токсичний гепатит, цироз), жирова дистрофія, холецистит, метастази злоякісних пухлин); підшлункова залоза (панкреатити, пухлини, діабет); для покращення пам’яті і працездатності, особливо при хронічних захворюваннях; при дисбактеріозі, гельмінтозах, інтоксикації, отруєннях, особливо медикаментозних і алкогольних та багатьох інших захворюваннях.

А який позитивний результат від вживання настоянки “Збір А.Потопальського для запобігання і лікування пухлин” (злоякісних – рак, саркома; доброякісних – поліпи, папіломи, фіброміоми, мастопатія).

Головне – це ліки, які не мають аналогів у світі. Жодної побічної дії на організм, не відбувається поділу ракових клітин, зміцнюється імунітет і т.д.

Висновки, історії хвороб, що свідчать про стан хворих до й після лікування амітозином, ізатізоном, іншими авторськими ліками чи в поєднанні з іншими  препаратами у комплексному лікуванні – це неспростовні свідчення ефективності ліків видатного нашого геніального науковця і медика шокують весь світ.

Погляд, думки, його серце переповнене болем за український народ, його майбутнє. Могутній дух Анатолія Івановича, наполеглива важка щоденна праця, скріплена любов’ю і теплом, супроводжується оптимістичним настроєм про щасливу і прославлену націю у віках.

Не дбаючи про земне, присвятив себе служінню народові і Україні, не маючи підтримки від держави, ніколи не вважає себе слабким, а навпаки вперто, послідовно, цілеспрямовано, по-християнськи продовжує свою велику справу.

Він навчає і перевіряє, лікує і оздоровлює, спрямовує людські душі до Бога, до милосердя, до наполегливої праці творити корисні справи не для себе тільки, а й для ближнього. І ніхто не може цьому заперечити.

Анатолій Іванович ніколи не шукає для себе зручностей, легкого і спокійного життя. При спілкуванні він радить думати про корисне і приємне, розмірковувати про Силу і Благодать Божу, про майбутнє людства, ширше вивчати історію України.

Нелегкий шлях він обрав собі. Але це шлях на все життя і проходить Вчений по ньому гідно і мужньо. Знає, що всі ми грішні, але немає більшого щастя, як жити з чистою совістю.

Ім’я Анатолія Івановича значиться у тритомнику (1994) 500 впливових лідерів століття, виданого Американським інститутом біографій. Його було обрано Людиною року – 1996 за версією американського біографічного інституту. В Україні його біографія і здобутки представлені у книгах «Медично-оздоровчий комплекс столиці. Кращі лікарі Києва» (2010 р), «Винаходи та інновації. Винахідники України» (2010 р.), «Золотий фонд нації. Золоте сузір’я України» (2011 р.), «Енциклопедія аграрної освіти України» (2011 р.), «Золотий фонд нації. Національні лідери України» (2012 р.), «Ювіляри України» (2014 р.)

ЛИСТИ

Прошу надрукувати моє звернення до А.І.Потопальського і відгуки, зібрані мною серед широкого кола знайомих про лікування його  методикою.

 

Вельмишановний Анатолій Іванович!

Роки минають, вже більше 22 років я, моя сімя, вся моя родина і велике коло наших друзів, знайомих дякують Господу Богу і Вам за те, що Ви з Божою допомогою повернули до життя мою рідну сестру, уже практично безнадійну хвору з діагнозом лімфогранулематоз, в Івано-Франківську лікарі в 2001 році винесли вирок: “вам дошкою пахне” З великою шаною до Вас і щирою любов’ю за те, що ми можемо з Вами спілкуватись, отримувати корисні для нас поради, консультації і найголовніше – оздоровлюватись Вашими препаратами, цілющими рослинами, найефективнішими у світі ліками.

Скільки сліз, страждання, страху, безнадії на життя вселила ця хвороба в наші душі, серце хворої сестри. Але Господь Бог посилає через молитви батьків нам Вас, шановний Анатоліє Івановичу. Сестра постійно згадує, які позитивні емоції, хвилювання, переживання від першої зустрічі і спілкування з Вами. Скільки уваги, скільки тепла і доброти, скільки надії і віри, скільки корисного вона отримала від Ваших професійних рекомендацій. Вона вперше почула про те, що кожному потрібно сповідатися і причащатися (все це описано в рекомендаціях доктора А.І. Потопальського). Сестра ділилася в родині і серед знайомих думками про почуте і побачене, тому що, окрім батьків, про силу молитви з лікарів ніхто не говорив.

А які приємні враження від побаченого земного царства – теплиці – отримала вона. Великою енергетикою наділені від Небес ці рослинки і любов’ю самого Анатолія Івановича. І на превеликий жаль, з кожним роком занепадає теплиця, тому що державної підтримки немає, а за рахунок Благодійного фонду нелегко утримувати.

Найлегше для сестри було те, що вона окрилена і озброєна Вашими препаратами з Божою допомогою почала лікування. Звичайно, це не відбулося все миттєво в один день чи місяць, як цього прагнуть хворі: вже сьогодні бути здоровим. На виздоровлення потрібно Боже Благословення, щира молитва, самі ефективні ліки без побічної дії, такі як Ваші, і велика віра.

На допомогу хворій сестрі прийшли фіточаї доктора А.І. Потопальського, які оздоровлюють всі органи і системи (10 упаковок), яких, на жаль, сьогодні вже не можна придбати, бо Житомирський завод “Ліктрави” бездарно продали німецькій фірмі, яка ліквідувала їх виробництво.

Хвора сестра по схемі вводила ректально ізатізон та ізатітонієві свічки. Зі смаком споживала корисну всім кавбузолову олію та харчовий продукт Кавбузсорб. Крім того, вона пила протипухлинний збір А.І.Потопальського, чаї “Спокій”, “Бадьорість”, інші. Яка цілюща сила на виздоровлення людини йде від цих препаратів, чаїв! Вони знаходять в організмі людини кожну клітину, підживлюють її, зцілюють організм, зміцнюють імунну систему на подолання хвороби. Все це в комплексі давало вражаючі позитивні результати, про що свідчили аналізи крові і різні обстеження. Хвора після кожного курсу лікування змінювалася на краще, імунітет зміцнювався, з’являлися сили до праці, а найголовніше – хвороба почала відступати. Наступило повне видужання. Сестра активно працює на своїй професійній ниві після закінчення інституту. Любить також у вільний час займатися працею на городі, в саду. Свої подячні молитви підносить Господу Богу і Вам.

Низький уклін Вам від нашого роду і всіх однодумців за Ваші винаходи і відкриття, за Вашу невтомну працю і безкорисливість, за неперевершений патріотизм і любов до рідної землі, до народу, до України, за яку Ви так важко переживаєте, що на неодноразові пропозиції Америки та інших країн на проживання, працю і велику платню у них. Ви не дали згоди, не зрадили свій народ, який  уже більше півстоліття чекає в черзі Ваші ліки, яких в Україні не виробляють.

Але Ви, попри всю бездіяльність наших політиків, все таки залишаєтесь великим оптимістом. Тож запитаємо у всіх: може і в оптимістів є межа, коли йде мова про тисячі-мільйони смертей впродовж півстоліття. То ж скільки ще потрібно чекати хворим і здоровим, скільки ще Міністрів охорони здоров’я треба змінювати, щоб ліки дійшли до хворих?! Бо хворобу змінити не можна.

Подумайте всі!

Зверніть свої серця і очі до хворої і терплячої нації.

Нехай Господь Бог Благословить Вас Вельмишановний Анатолій Іванович!

***

Мій чоловік довго перебував у лікарні (м. Львів). Діагноз – енцефаліт. Йому було 40 років. Це була паралізована людина. Ніякі зусилля лікарів не дали результату. Лікування було важким. В результаті  найстрашніше. Його виписали додому вже помирати. Фактично для смерті були вже приготовані всі необхідні речі. Він лежав нерухомий. Коли довідалася, що одну важко хвору жінку вилікував Анатолій Іванович, я питала, як на нього вийти. У відповідь почула таке: “а ти думаєш він мертвих піднімає?. А виявилось, що справді Анатолій Іванович підняв з постелі з Божою допомогою уже майже мертвого. Комплексне лікування препаратами А.І. Потопальського виявилось чудом, великим дивом. Правда, все відбувалось поступово. Перші рухи рук, ніг, голови, намагання самому їсти, розмовляти, вставати, стати на ноги і навіть ходити. А пізніше – в школу сина водити. Люди, які вже його “поховали”, зі страхом дивилися на нього на вулиці. Це справді відбулося чудо, Боже милосердя, Боже спасіння. А місцевий невропатолог, який вів мого чоловіка, сказав: “Анатолію Івановичу треба ставити золотий пам’ятник при житті”. Хай Бог благословить Вас, нашого рятувальника, Вашу родину, я низько кланяюся Вам.

Закликаю всіх небайдужих людей, всіх бізнесменів, нашу владу підтримати, сприяти тому, щоб ліки Анатолія Івановича були доступні для людей, щоб кожний хворий міг їх придбати.

Оксана Вирник

м. Долина, Івано-Франківська обл.

***

Лікарі виявили в мені гриби роду Кандіда. Рік лікування різними препаратами і результату ніякого. Після 40 днів введення ізатізону, свічок все налагодилось і я забула про проблеми кишечнику. Висловлюю найщиріші слова вдячності за винаходи А.І.Потопальського і за їх ефективність при лікуванні захворювань кишково-шлункового тракту.  Низький уклін Вам за Вашу мудрість.

Людмила Миленька, 28 р.

м. Київ

***

При обстежені лікарі поставили мене перед фактом: є проблеми, потрібно забирати грудь. Я була страшенно перелякана. Ніколи не думала, що така біда мене зустріне. Я погодилася на операцію, хоча можна було раніше проконсультуватися з Анатолієм Івановичем. На жаль, до операції в мене не вийшло поїхати до Києва. Після операції – хіміотерапія, опромінення, випадання волосся, низький гемоглобін, безсилля, втома і т.д. Чоловік поїхав до Анатолія Івановича. Коли я почала приймати його чаї, використовувати ректально ізатізон і свічі, пити протипухлинний збір, вживати кавбузову олію, кавбузсорб, я стала себе краще почувати. Імунітет зміцнився, апетит з’явився, постійно ходжу в церкву і дякую Господу за його ласки. Маю господарку, яку доглядаю, і навіть маю силу працювати на земельній ділянці. Правда, не зловживаю. До речі, зі мною в палаті лежали 8 жінок (м. Івано-Франківськ), яким я говорила про ліки Анатолія Івановича, але вони чомусь мовчанкою так і відбулись. Правда, уже 6-х поховали, вони померли з таким діагнозом, як у мене.

Низький уклін Вам вельмишановний докторе Потопальський і Вашим винаходам.

Олена Івашків, 50 р.

м. Долина, Івано-Франківська обл.

***

Фіброміома, такий діагноз винесли медичні судді. Операція і тільки операція. В один момент я погодилася. Та дочка моя, багато читаючи і знаючи про препарати А.І.Потопальського, не дозволила робити операцію. Привезла мені з Києва весь комплекс ліків: ізатізон, свічки, настоянку протипухлинну, кавбузову олію, кавбузсорб, чай “Спокій”. Після одного курсу лікування розміри фіброміоми зменшились на 3 см. Я продовжую приймати дальше наступні курси. Слава Господу Богу за все, а Вам, шановний Анатолію Івановичу, низький уклін. Хай Вас Бог береже, міцного Вам здоров’я і Вашому колективу!

Анна Любівська

м. Болехів

***

Мене довгий час переслідував нежить, головні болі в області чола. Діагноз – гайморит. Лікарі вирішили робити прокол. Правда, маючи ізатізон вдома, мені чоловік порадив ставити його на ватку в ніс. Робила я це 2-3 рази на день по годині в певний час. Пішла на огляд до лікаря. Він був здивований, що гайморові пазухи були чисті, гною не було, дихання носом прекрасне, головні болі зникли.

Що ви робили, чим лікувались”, – запитав здивований лікар. Коли я відповіла, що ізатізоном, то він мені сказав, що такого лікарства він не знає. А шкода, що в нашій державі він ще невідомий в медицині, а світові відомий.

Тож прокиньтесь всі сплячі і сліпі, глухі і німі. Почуйте голос народу, почуйте стогін онкохворих. Перед Богом треба буде відповідати, ви ж не вічні на цьому світі. Дайте дорогу лікам А.І.Потопальського до аптек, до лікарень, до оздоровчих центрів, до кожної оселі. Бо нація наша вимирає. Нова влада, новий уряд, почуйте народ, щоб врятувати націю. Нас з кожним роком все менше і менше. Покажіть світові, доведіть людству, що і своїх винахідників вдома вшановують і цінують. В іншому випадку може наступити час, що не буде кому голосувати за владу. Почуйте терплячий народ! Низький уклін Вам, докторе Потопальський!

с. Кольне Долинський р-н

Івано-Франківська обл..

Ніна Чудик 40 р.

***

Подаємо для всіх небайдужих розрахунковий рахунок благодійного фонду ”Небодарний цілитель”:

Благодiйний фонд А. Потопальського “Небодарний цiлитель”

Р/р № 26006012818021 в Укрексiмбанку м. Києва МФО 322313 код ЗКПО 21688650

А вчених, лікарів, агрономів, фермерів, ветеринарів, народних селекціонерів і всіх невмирущих ентузіастів Братська Оздоровча Громада України – Богу – РАДІСТЬ, що організована вказаним фондом, чекає на співробітництво і взаємодопомогу.

Інформацію Ви можете отримати за адресою:

03143, м. Київ, вул. Заболотного, 150

факсом: (044) 526-07-59, телефоном: (044) 526-11-39, 526-96-21

www. Potopalsky.kiev.ua, E-mail: potopalsky@imbg.org.ua

Керівник Долинського центру Братської оздоровчої

громади України БОГУ – Радість на Івано-Франківщині

Олена Кощинець

ІНШІ ВІДГУКИ

З 2010 р. лікуюся у А.І. Потопальського з приводу онкопухлини. Хочу висловити величезну подяку за створені ним препарати і лікувальні чаї. Вони дійсно мають чудодійну силу в боротьбі зі страшними хворобами.

Завдяки цьому лікуванню і вірі в Бога я живу повноцінним життям: працюю, господарюю по дому, почуваю себе здоровою людиною.

За цей час я розмістила статтю про методи лікування по методиці видатного вченого в газеті «Форум гласності» і усно розповідаю про це людям.

Бажаю А.І.Потопальському довгих років життя, натхнення в його роботі. Величезне Вам ДЯКУЮ.

С.І. Лосєва

П. Стаханов, Луганська обл..

09.12.13

***

Дорогому Анатолию Ивановичу!

Очень благодарны Господу за то, что узнали о Вас. В 2011 году у меня обнаружили рак шейки матки (мне 30 лет было тогда, не рожала). В Черкасах сказали, что надо удалять шейку. По воле Божьей узнали про Потопальского, приехали на консультацию, на которой Анатолий Иванович нас успокоил, сказал, что принимать и еще посетить институт рака. Мы все делали по его рекомендации. После года лечения всеми препаратами (в больнице сделали только конус и им все обошлось) – результат: рака нет и попутно исчез вирус папилломы человека (ВПЧ-16) и еще ушла аллергия на солнце (аллергия была около 10 лет, все тело чесалось).

С тех пор продолжаем принимать настойку время от времени.

Сегодня я на шестом месяце беременности. Слава Господу!

Пусть Господь благословит Вас, Анатолий Иванович, и Ваших помощников.

С благодарностью,

Мария и Андрей Гончаренко

г. Смела, Черкасская обл.

20.02.2014

***

Шановний Анатолію Івановичу!

В 2001 році мені був поставлений діагноз злоякісної хвороби, пов’язаної з органами кровотворення. Після курсу лікування в шпиталі МО України я пройшов повний курс лікування по Вашій методиці, за що Вам особисто дуже вдячний.

Бажаю Вам здоров’я і непохитного натхнення у Ваших святих справах!!!

Хай Вас береже Бог!!!

З великою повагою

Михайло Михайлович

24.04.2014

***

Шановний Анатолій Іванович!

Дуже дякую за виготовлення всіх ліків, які Ви розробили по милості Божій.  Але особливу увагу звертаю на КАВБУЗСОРБ, який є профілактикою та лікуванням різних хвороб. Крім цього, заміняє і їжу, особливо дуже зручно при дальніх поїздках.

КАВБУЗСОРБ – і лікувальний засіб,  і продукт харчування.

З великою повагою

Іван Якубенко,

послушник Свято-Успенської

Києво-Печерської Лаври.

***

На протязі 10 років хворію гепатитом С, пройшла курс лікування пегілірованим інтерфероном, лікувалась рік. Вірус зник, але через дві неділі повернувся, вірусна нагрузка почала зростати великими темпами.

На початок курсу лікування у А.І.Потопальського вірусна нагрузка становила 2,3×107  копій/мл.

Після курсу 2,5 місяці комплексного лікування вірусна загрузка знизилася до 1,3×106.

Продовжую лікування і дуже вдячна за те, що існує такий варіант лікування, який приносить такі надзвичайні результати і приносить користь організму в цілому!

З повагою Каріна

***

Уважаемый Анатолий Иванович!

Огромная благодарность за Ваше уникальное изобретение под названием – изатизон.

Изатизоном я вылечила многих людей, а именно:

 • За один прием изатизона – вылечили отравление;
 • Язву желудка (2 маленькие бутылочки) – и это при том, что человек курит;
 • Пролежни (через две недели наросла новая кожа);
 • Ожоги;
 • Гнойные раны; раны на ноге, прогнившие до кости (за две недели все затянулось);
 • Моя мать (93 года) рассекла себе руку банкой до кости. Швов было огромное множество. Через 1,5 месяца на руке даже не осталось рубцов.

Я ей каждый день говорила, если бы не было этого волшебного лекарства, что бы мы делали… А у нее диабет.

 • Соседу разбили лицо. Кровь лилась как из фонтана, прикладывали изатизон и сразу остановили кровь… Врачи скорой помощи спрашивали, что я делала, как я остановила кровь. Все они удивлялись.
 • У соседа отрезали ногу. Нога была как колода. Через 1 месяц- все зажило.

Врачи поликлиники Теремки-2 и сам главврач (друг моего соседа) спрашивал, чем я его лечила. У всех его пациентов с таким заболеванием ноги не заживали. А тут такой великолепный результат;

 • Когда у меня грипп, я капаю изатизон, и гриппа нет;
 • У соседки – сильное расстройство желудка. За один прием все жалобы прекратились;
 • На пятках трещины до крови… Трещины не поддавались лечению. Изатизон за одну неделю залечил пятки.

Я всем людям советую дома иметь – изатизон. Он как волшебные капли – лечит все…

Моя дочь вылечила многих людей в Святошинсвом районе.

Этому лекарству нет цены…

Анатолий Иванович! Вы – Волшебник!

А я только учусь у Вас…

Анатолий Иванович!

Вы – Гений! Слов нет, чтобы высказать Вам свою благодарность…

Счастья, здоровья и долгих лет жизни!!!

Теремки-2, Киев

***

Шановний Анатолій Іванович!

Дуже дякую Вам за Ваші ліки. Особливо за ізатізон, який вилікував мене від опіків після опромінення. І за кавбузсорб, який вивів всю радіацію із організму.

Дай Бог Вам здоров’я.

З великою повагою до Вас.

Кривопиша Наталья, м. Коростень

***

Дорогому Анатолию Ивановичу!

Я благодарю и прославляю нашего Господа за Вас удивительного целителя от Бога.

Случайно  увидела в газете статью о его препаратах лекарственных, поблагодарила Бога, уверена, что эта информация для меня не случайная, и через 0,5 года обнаружила базелиому  (болезнь). Немедленно пришла в институт, где работает А.И. Потопальский. После консультации у доктора от Бога приняла лечение. Лечение эффективное. Слава Богу! Это было в 2007 году. Сейчас на этом месте остался маленький след.

Благодарю Вас, Анатолий Иванович, за Ваш чудо-препарат Изатизон, фитопрепараты, за Кавбусорб, Кавбузол, за Ваше человеческое отношение к людям, за старание облегчить страдания греховным людям и приблизиться к Богу, нашему Творцу и Целителю Небесному.

Здоровья Вам, Анатолий Иванович, Сибирского, радости, счастья, успехов, оставаться таким простым, добрым и нужным для людей.

«Спасителю, спаси мене від болю душевного і тілесного, молю. Почуй, врятуй, помилуй, Ти єдиний Спаситель мій Небесний, цілитель мій земний».

Анатолій Іванович, Ви провідник між Богом і людьми! Спасибі!

Підпис, 05.05.2014 р.

***

Уважаемому Анатолию Ивановичу!

Выражаю большую благодарность за его труды и помощь. У меня было заболевание описторхоз. На этом фоне развилась сильнейшая аллергия. Потому что были повреждены печень, поджелудочная железа, кишечник. После приема комплекса изатизона, кавбусорба, кавбузола мое состояние улучшилось.

Я действительно верю – Анатолий Иванович доктор от Бога. И это Божье провидение, что я попала к этому доктору.

Л.Н. Мартынова

г. Лубны

19.05.2014

***

Спасибо Анатолию Ивановичу за его вклад в науку.  Его препаратами я лечусь уже 3 года и успешно. У меня была проблема с кожей, диагноз «микоз гладкой кожи» и поражение костной ткани, остеопороз, астма. Вес доходил до 120 кг после приема гормонов. А сейчас вес 76 кг после приема изатизона.

И еще, в 2012 году я 8 месяцев пролежал в онкобольнице с диагнозом рак хрящевой ткани, получал химию, но изатизон меня укрепил намного лучше.

Ю.В. Спельчук

Черновицкая обл., с. Момонець

10.06.2014

***

Анатолій Іванович!

В 2009 році брату моєї жінки лікарі діагностували рак підшлункової залози. Ні один інститут м. Києва не взявся за його лікування. Тоді ми звернулися до Вас. Після курсу Вашими настоями до цих пір він живий і здоровий.

Нехай Господь Вам допомогає!

З подякою до Вас,

Сім’я Парфелюків

Київ

***

Уважаемый Анатолий Иванович!

Благодарю от всей души, что Вы есть!

Что Вы с нами, в нашей стране, помогаете нам выжить и пребывать во здравии! История выздоровления моей семьи растянулась на 20 лет, потому что Вы моей бабушке подарили еще 5 лет жизни благодаря Вашим препаратам. Хотя врачи давали ей всего 2 месяца. А теперь эту же ситуацию нужно пройти моей маме. У нее также обнаружили опухоль почки (к счастью в начальной стадии). Так что с надеждой на Бога и на Вас будем принимать все препараты.

Храни Вас Бог!

С глубочайшим признанием и уважением,

Светлана Соболева

Одесса

***

Шановний Анатолій Іванович!

Щиро Вам дякую за Ваші ліки. Я лікуюсь у Вас з 1989 р. (хвороба лімфома Ходжкіна IV стадія). У 1989 році пролікувався амітозином – ремісія на 20 років.

В даний час рецидив. З 2013 року лікуюсь амітозином. Згідно даних томограми є значне покращення (зменшення пухлини на 20%).

Бажаю, Анатолію Івановичу, довгих років життя і міцного здоров’я.

Підпис, 2014 р.

***

Шановний Анатолій Іванович!

Щиро Вам дякуємо за те, що Ви є, і за Ваше лікування.

3 роки тому моя донька захворіла глиобластомой головного мозгу (розміром курячого яйця). Завдяки Вашому лікуванню вона гарно себе почуває.

Храні Вас Бог.

З повагою до Вас вся наша сім’я.

Н.Ф. Назаренко

Київ

29.12.2014

***

Шановний Анатолій Іванович!

Щиро дякую Вам за те, що Ви є, за те, що Ви своїми розробками даєте надію хворим людям. Дякуючи Вашим лікам десять років назад ми змогли підтримувати тяжко хворого батька. Завдяки цьому лікуванню він прожив півтора роки, хоч лікарі пророчили декілька місяців. Дай Боже Вам здоров’я.

І ще дякую Вам за те, що даєте надію моїй сестрі. Вона зараз лікується Вашими ліками, почувається добре, своїми порадами Ви дуже її підтримуєте.

З повагою, Бугрімова І.В.

м.Київ.

10.02.15.

ДЕ І ЯК ЛІКУВАТИСЬ?

В кінці 2008р. моя дружина в Київській обласній лікарні перенесла оперативне втручання – правобічна геліколоктомія з видаленням аденоми товстого кишечника. Ставши на облік в ДУ «Національний інститут раку», ми постійно розшукували інформацію з питання профілактики та лікування онкозахворювань.

В середу, 25 лютого 2009р., я випадково купив новини «Киевские ведомости», де ціла сторінка була присвячена А.І.Потопальському – кандидату медичних наук, доценту, завідувачу лабораторії модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики НАН України. У Будинку вчених Анатолій Іванович ознайомив присутніх з деякими відкриттями, новими ліками в профілактиці та лікуванні онкологічних захворювань, проблемами в організації їх виробництва і клінічних випробуваннях.

Уже в березні я познайомився з ним, роповів йому історію хвороби моєї дружини та висловив надію на його пораду. Вислухавши та переглянувши результати аналізів Анатолій Іванович зразу попередив, що, незважаючи на втішні на той час аналізи, треба не забувати про підступність хвороби і поряд з традиційними методами лікування вживати напрацьовані ним і перевірені при клінічних випробуваннях різні рослинні композиції. Це підсилить і дію ліків, і більш гарантовано пригнітить процес ділення ракових клітин, а з часом і припинить їх розвиток. Так почалося наше знайомство, яке поступово переросло в довіру до вченого, лікаря та лікувальних властивостей рослинних композицій і, напрацьованих ним за багато років, ліків. При зустрічах, бесідах Анатолій Іванович постійно підкреслює важливість для комплексного лікування та профілактики злоякісних захворювань духовного оздоровлення, віри в чудотворну силу молитви та дотримання Заповідей Божих.

Дякуючи Богу, вже сьомий рік, поряд з професійними оглядами та аналізами моя дружина проходить профілактичне оздоровлення і лікування за методикою доктора Потопальського на базі його рослинних композицій та ліків.

Починала вона з вживання харчового продукта Кавбусорб – ефективного ентеросорбента та харчової олії Кавбузол. Потім сім курсів фіточаїв А.І.Потопальського, шість курсів приймання збору А.І.Потопальського. По результатам   щорічного   обстеження   та   аналізів   крові   на   онкомаркери проводилось також лікування з використанням свічок з ізатітонієм і прополісом, ізатізону, амітозину, внутрішньовенних крапельниць з амітозином. Не залишилось поза увагою Анатолія Івановича і можливість покращення імунозахисту з допомогою лабазника шестипелюсткового, виноградного концентрату Він-Віта тощо.

Зустрічаючись з Анатолієм Івановичем я бачив, як багато людей приходило до нього за порадою, але жодного разу не чув, щоб він комусь відмовив. При всій занятості керівництвом і організацією роботи Лабораторії модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, Інституту оздоровлення і відродження народів України, Благодійного фонду А.І.Потопальського «Небодарний цілитель», дендропарку «Перемога», оранжереї, громадською діяльністю та представницькою роботою за кордоном він для всіх находив і час, і добре слово, і пораду.

Але підняти самостійно цей пласт проблем з оздоровленням і відродженням народів України не по силах одному А.І.Потопальському. Сказати, що він одинокий у цій справі не можна. Є підтримка з боку вчених, лікарів, окремих державних діячів, громадських організацій, численних онкохворих, що вилікувались з його допомогою. Але опір бюрократичного державного апарату, вітчизняної фармакопеї не подолано. Виробництво нових ліків не розпочато, а кількість відвідувачів до доктора Потопальського зростає. А громадськість мовчить.

Ця відданість своїй справі, висока працездатність, наполегливість і
цілеспрямованість не тільки дивує і захоплює а й викликає питання – «А що ти
зробив»? Оце запитання до самого себе змусило струснути свої поважні роки,
заглянути до школи, яку я закінчив 60 років тому, до церкви, що будується, до
сусідів з добрим словом. Школі вже декілька років, допомагаю з підпискою на
часопис «Педагогіка толерантності» та новини «День» з книгами із бібліотеки.
Разом з дружиною робимо пожертвування на будівництво нової церкви. Не
забуваємо переселенців з Донецької та Луганської областей, допомагаємо
матеріально і фінансово бійцям АТО. На присадибній ділянці вирощуємо
гарбузи «Кавбуз здоровяга», синюху «Поліська блакить» та інші рослини.
Сусідам  надаємо інформацію  про рослинні композиції та ліки А.І.Потопальського, що використовуються в медицині і ветеринарії. Вже є зацікавленість з боку ветеринарних лікарів, пасічників і просто мешканців села. Придбані ліки, насіння гарбуза «Кавбуз здоровяга». Початок є.

Л.І. КРОШКО

м. Київ

27.02.15