Нові публікації, пропозиції небайдужих однодумців, об'єднання БОГУ Радість та БОГУ ДАР і розрізнених поки що на просторах нашої вітчизни, занехайної попередниками і сучасниками

Сила молитви

Повідомляємо про актуальні виступи о.Ігоря Царя, давнього знайомого Анатолія Івановича. Просимо ознайомитися з виступами о.Ігоря Царя з його ютуб-канала. Ці проповіді укріплюють силу духа, допомагають звільнитися від страху і надають напрямок духовного розвитку і дають Божий захист.

«Ісусе, Ти цим займися» – Акт довіри
Чому хвилюєтеся і переживаєте? Залиште мені подбати про ваші справи і все владнається. Істинно кажу вам, що кожен акт справжньої, глибокої та повної довіри Мені, принесе результат, якого бажаєте і вирішить найскладнішу ситуацію. Довіряти Мені не означає мучити себе, хвилюватися, впадати у відчай, а потім звертатися до Мене з молитвою, повної неспокою і тривоги, щоб Я йшов за вами.
Довіра, це заміна тривоги на молитву.
Довіритись Мені, означає спокійно закрити очі душі, відвернути свої думки від переживань і віддати себе Мені, щоб тільки Я міг діяти, говорячи Мені: “Ісусе, подбай про це”.
Занепокоєння, розгубленість і бажання міркувати про події і наслідки є протилежним довірі. Це схоже на бажання дитини, яка вимагає від матері думати про її потреби, коли вона хоче зайнятись цим сама, заважаючи матері у роботі своїми примхами.
Закрийте очі і дозвольте Мені працювати, закрийте очі і подумайте про теперішній момент, відводячи свої думки від минулого і майбутнього, як від спокуси.

Покладіться на мене, вірячи в мою доброту, Я обіцяю вам дати моє милосердя, що коли з такою настановою скажете «Ісусе, подбай про це», я допоможу, втішу, звільню і поведу кожного. І коли мені доводиться вести вас життям, іншим від того, що ви хотіли б бачити для себе, я навчаю вас, ношу вас на руках Своїх, роблю вас, як дітей, що сплять у маминих обіймах. Те, що турбує вас і завдає великих страждань, – це ваші думки, ваше мислення по-своєму, ваше занепокоєння прийняти рішення за будь-яку ціну, щоб уникнути того, що вас турбує.

Чого ж тільки не зроблю, коли душа, як у своїх духовних, так і в матеріальних потребах, звертається до мене, кажучи: «Ісусе, Ти цим займись», закриває очі і заспокоюється! Ви отримуєте небагато ласк, коли мучитеся і тремтите, щоб отримати їх. Отримуєте їх дуже багато, коли молитва є повною довіри до Мене.

В турботах просите Мене діяти, але так, як ви того хочете … Звертаєтесь до мене, але хочете, щоб я достосувався до ваших планів. Не будьте, як хворі, які звертаються до лікаря, а самі підказують, що йому робити. Не робіть так, але моліться, як Я вас навчив у молитві «Отче наш»: нехай святиться ім’я Твоє, це означає будь прославлений в моїй потребі; Нехай прийде Царство Твоє, тобто нехай все сприяє у славі Царства Твого в нас і в світі; Нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі, тобто зроби те, що тобі здається кращим для нашого теперішнього і вічного життя.

Якщо ви справді скажете Мені: «Нехай буде воля Твоя», все одно що сказати: «Ти подбає про це», Я візьмусь з усією своєю всемогутністю і вирішу найскладнішу ситуацію. Коли ти побачиш, що твоя ситуація погіршується, не хвилюйся, закрий очі і впевнено скажи мені: «Нехай буде воля Твоя, Ти піклуйся про неї!» Я вам кажу, що подбаю про цю справу, як лікар, а якщо й доведеться, то зроблю чудо. Бачите, що ситуація погіршується? Не падайте духом! Закрийте очі і скажіть: «Ісусе, займися цим». Я кажу вам, що я подбаю про це, і що немає більш ефективного лікування, ніж моє втручання любові. Я впораюся з цим, лише якщо ти закриєш очі душі.

Ви не можете спати, хочете все судити, дізнатись про все, про все думати і таким чином довіряєте людській силі або, що ще гірше, думаєте, що тільки людина може вирішити вашу ситуацію. А це заважає Моїм словам і Моїм намірам. O! Як же Я прагну вашого цілковитого віддання Мені, щоб Я міг вас обдарувати, і як же Мені сумно бачити, що ви неспокійні! Саме цього прагне сатана: підбурити вас, щоби відділити вас від Мене і від Мого впливу і кинути на милість людських дій. Тому довіряйте тільки Мені, відпочиньте в Мені, віддайтеся Мені в усьому. Я чиню чудеса відповідно до вашого віддання Мені, а не відповідно вашим турботам. Я виливаю на вас скарби благодаті, коли ви опиняєтеся в цілковитій убогості!

Якщо ви маєте свої ресурси, навіть невеликі, або якщо ви намагаєтеся ними володіти, ви перебуваєте у світі, і тому слідуєте звичайному ходу речей, в який часто втручається сатана. Жодна людина, навіть серед святих, яка міркує і роздумує лише за людською логікою, не робить чудес. Коли ви побачите, що справи стають дедалі складнішими, — скажіть із заплющеними очима: «ІСУСЕ, ТИ ЦИМ ЗАЙМИСЯ!» І відверніть свою увагу в інший бік, тому що допитливість розуму заважає побачити зло. Робіть так в усіх своїх потребах. Робіть так всі, і побачите неустанні й тихі чуда. А Я обіцяю огорнути вас своєю любов’ю і милосердям. Запевняю, що Я піклуватимуся про вас. Моліться завжди з готовністю довіритися Мені, і ви завжди відчуватимете великий мир духа і отримаєте значні переваги, навіть коли Я уділятиму вам благодать жертви, відшкодування і любові, яка вимагає від вас страждання.

Немає більш ефективної «новенни», ніж ця: «О Ісусе, я довіряю Тобі; подбай про мене».