Нові публікації, пропозиції небайдужих однодумців, об'єднання БОГУ Радість та БОГУ ДАР і розрізнених поки що на просторах нашої вітчизни, занехайної попередниками і сучасниками / Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського

Профілактика та лікування коронавірусу

ОГОЛОШЕННЯ

У відповідь на численні запитання про особливості поведінки користувачів оздоровчої системи доктора А.І. Потопальського «Духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля» в період карантину, оголошеного державними структурами, повідомляємо, що з 17 березня і до теперішнього часу серед співробітників, волонтерів і усіх однодумців юридичних структур: Інституту оздоровлення і відродження народів України (ІОВНУ), Благодійного фонду А.І. Потопальського «Небодарний цілитель» і громадських обˈєднаннь: «Братської Оздоровчої Громади України БОГУ – Радість», «Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху – БОГУ ДАР», які дотримувались умов карантину у всіх сферах життя, не було виявлено жодного випадку захворювання коронавірусом.

У всіх, хто дотримується системи доктора А.І. Потопальського, забезпечена стійкість до вірусних інфекцій, в тому числі до коронавірусу. Одним з найбільш потужних захисників від цього вірусу є препарат ізатізон в усіх його формах (натуральний, аерозоль, свічки) і при всіх способах введення (аерозольно, внутрішньо, ректально). Його профілактична дія триває протягом 10-12 місяців після його застосування.

За останніми даними лабораторії експериментальної хіміотерапії вірусних інфекцій ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМНУ» препарат ізатізон на моделі коронавірусу виявився ефективним і перспективним засобом. Він ефективно інгібує репродукцію коронавірусу в експерименті з індексом селекційності 32,25. Цей показник у 15-20 разів перевищує встановлений критерій для перспективних противірусних засобів.

Тому закликаємо усіх однодумців до спокою і вдумливого користування нашою системою оздоровлення разом з постійним застосуванням перевірених тисячоліттям народних засобів: часник, цибуля, черемша, ехінацея, чистотіл, петрушка, кріп, цвіт липи, календули, звіробою, іван-чаю, трави подорожника, первоцвіту, медунки, полину, будри, меліси, яснотки, ялівцю, барвінку, вересу, дивосилу, брусниці, бузини чорної, смородини, шипшини. Перспективні також препарати з дерев осики, лавру, калини, верби, берези, ясеню, сосни. Збори цих рослин можна придбати в аптеках.

Враховуючи механізм противірусної дії ізатізону, цей препарат буде ефективний і при мутантних формах коронавірусу, поява яких можлива у майбутньому.

Тому закликаємо усіх однодумців до бережливого використання наявних у кожного ізатізону. Незалежно від строку виготовлення і зберігання препарат зберігає свою активність.

Одночасно просимо забезпечитись комплексом лікарських рослин з противірусною, антимікробною, протизапальною і імунорегулюючою дією.

Після закінчення карантину просимо підтримувати постійні контакти

за телефонами: 067-996-02-04, 063-506-15-03

та електронною поштою: labmsbar@gmail.com,  potopalsky@imbg.org.ua

Дирекція ІОВНУ, Благодійного фонду «Небодарний цілитель, громадських обˈєднань «БОГУ – Радість», «БОГУ ДАР»