Нові публікації, пропозиції небайдужих однодумців, об'єднання БОГУ Радість та БОГУ ДАР і розрізнених поки що на просторах нашої вітчизни, занехайної попередниками і сучасниками / Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського

ЗВЕРНЕННЯ до всіх людяних, кмітливих і розумних людей, небайдужих до стрімкого масового вимирання народу України і духовного спустошення нації

Шановні однодумці!

Сильні духом і з співчутливими серцями!

Здорові і не зовсім, ще юні і збагачені літами та неоціненним життєвим досвідом!

Працюючи понад 60 років над вирішенням найболючіших проблем сучасності – розробкою засобів і методів боротьби із злоякісними пухлинами, вірусними захворюваннями і всеохоплюючим падінням імунітету, з розвитком  імуноагресивних станів, нам з Божою допомогою вдалося внести значний, а тепер і визнаний світовою громадськістю і науковцями, суттєвий оригінальний вклад у світовий прогрес. Найбільш ґрунтовно ці дані читач може знайти в сотнях наших наукових і популярних статей, десятках авторських свідоцтв і патентів, монографіях, відеофільмах.

Публічно нами ці досягнення були представлені 5 лютого 2009 р. на громадських слуханнях «Стану реалізації наукових розробок лікаря-новатора і науковця Анатолія Потопальського, автора нового наукового напрямку молекулярного оздоровлення людини і довкілля». З детальною інформацією про слухання можна ознайомитись в журналі «Педагогіка толерантності» (№1-2, 2009) або на сайті http://potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/pedag_1-2_2009.pdf Резолюція громадських слухань представлена на сторінці: http://potopalsky.kiev.ua/ua/slux.html .

Нами були проведені також три міжнародні конференції, присвячені запропонованому А.І. Потопальським нового наукового напрямку «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля».

Перша конференція відбулася 31 травня – 1 червня 2005 р. на базі Інституту молекулярної біології і генетики НАН України. З матеріалами конференції можна ознайомитись на сайті: http://potopalsky.kiev.ua/ua/forum.html

Друга (2016р.) і третя (2018р.) конференції відбулися у форматі інтернет-форумів за сприяння Міжнародної  Академії наук і вищої освіти (МАНВО, м. Лондон) в рамкахГлобального міжнародного науково-аналітичного проекту Global International Scientific Analytical Project  (GISAP). Керівництво МАНВО у 2018 р. відзначило значні заслуги А.І. Потопальського у розвитку експериментальних напрямків та інноваційних методів досліджень в галузі генетики та молекулярної біології та розробку інноваційних методів використання натуральних рослинних компонентів для лікування захворювань складного патогенезу і нагородило його медаллю «Науковий прогрес» 1 ступеня.

Матеріали колективної монографії за підсумками Міжнародної інтернет-конференції ІІ-го  міжнародного науково-практичного форуму «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля» (3-7 жовтня 2016 р.) представлені на сайті: http://potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/materiali-2016.pdf

З матеріалами колективної монографії та умовами нагородження за підсумками Міжнародної інтернет-конференції ІІІ-го  міжнародного науково-практичного форуму «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля. Український прорив в світову цивілізацію і науку» (25.03 – 03.04 2018 р.) можна ознайомитись на сайті http://potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/materiali-2018.pdf

Однак в Україні, незважаючи на явні ознаки вимирання нації і знищення довкілля, ці роботи або замовчуються, або саботуються. Тому від свого імені і колег-однодумців звертаємось до усіх небайдужих в Україні та в зарубіжжі терміново включитись в міру своїх можливостей, авторитету, професії і звичайної для нашого народу людяності приєднатися до запропонованого нами одного з дієвих і оперативних напрямків порятунку та зупинки розкрученого маховика смерті нації і знищення довкілля.

При наявності бажання і сформованої групи однодумців можлива організація осередків цього Руху у Вашому колективі, селі, місті.

Про ці пропозиції і можливі для спільної реалізації нові форми і методи кожен дізнається із статті «Про створення принципово нового оздоровчо-освітнього об’єднання Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху  – БОГУ ДАР» (стаття додається). Ознайомитись з текстом статті можна і на сайті http://potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/materiali-2018.pdf, сторінки 148-153. В кінці статті у розділі Література представлені посилання на літературні і відеоматеріали про наші науково-практичні розробки світового рівня. З повним переліком наших матеріалів можна ознайомитись в розділі Публікації на нашому сайті www.potopalsky.kiev.ua

Про своє рішення і пропозиції просимо повідомити електронною поштою potopalsky@imbg.org.ua  або звичайною поштою: Україна 03143 м. Київ, вул. Заболотного, 150, ІОВНУ.

ВЗІРЕЦЬ ПОВІДОМЛЕННЯ

Я, ……………………………………. (прізвище, ім’я, по-батькові), паспортні дані, поштова та електронна адреса, телефон, спеціальність, місце роботи і посада, знання мов спілкування.

бажаю приймати участь в організації «Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху – БОГУ ДАР»

Підкреслити вибрану форму участі:

співзасновник (з регулярним виділенням 10% доходів для оздоровчого гурту);

добродійник (фінансова та всі види матеріальної допомоги);

– однодумець (організаційна та інформаційна робота);

– однодумець-трудівник (допомога у всіх напрямках діяльності Гурту і в дендропарку);

– однодумець-організатор (організаційна допомога у всіх напрямках діяльності Гурту і в

                                             дендропарку);

– однодумець-помічник (консультації і поради);

– однодумець-популяризатор задуму (усі можливі формати: бесіди, преса, радіо,

                                                                телебачення, створення аудіо і відео продукції).

                                                                                                    Підпис і дата

Внески засновників («десятина – 10% прибутків) та благодійну допомогу просимо надсилати на рахунок:

Благодiйний фонд А. Потопальського “Небодарний цiлитель”

р/р № 26006012818021 в Укрексiмбанку м. Києва МФО 322313  код ЗКПО 21688650

З поміткою: для  гурту БОГУ  ДАР

Від імені ініціаторів створення «Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху – БОГУ ДАР»

автор i науковий керiвник нового наукового напрямку
«Духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля»,

директор Інституту оздоровлення і відродження народів України

та благодійного фонду «Небодарний цілитель»,

Керівник Центру духовного відродження та оздоровлення людини і довкілля

на базі Національного університету біоресурсів і природокористування,

кандидат медичних наук, доцент, професор Європейської академії проблем людини,

Заслужений винахідник України, номінант  Нобелівської премії 2004 р. 

за спеціальністю “медична хімія”                                                                            

А.I. Потопальський

P.S.  (07.06.2019 р.) До першої річниці цього звернення (07.06.2018р.) до нашого Гурту приєдналось понад 40 однодумців (в основному це родичі, співробітники, колишні пацієнти). А ми розраховували на тисячі і десятки тисяч.

На жаль, дійсність така, якою є, і яка задовольняє більшість: «Ситому волові ярмо навіть подобається, на рідного брата бика (бугая) він дивиться співчутливо, що ходить вільно, а не в ярмі».

Сумні підсумки роковин осяяла радісна звістка: активна та ініціативна молодь Древлянського краю стає потужним крилом нашого Гурту, вони об’єднуються у  Гурт Рішучої Ініціативної Молоді  (ГРІМ).