До 60 ліття з початку створення нового наукового напрямку доктора А.І. Потопальського / Нові публікації, пропозиції небайдужих однодумців, об'єднання БОГУ Радість та БОГУ ДАР і розрізнених поки що на просторах нашої вітчизни, занехайної попередниками і сучасниками / Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського

ЗВЕРНЕННЯ до всіх людяних, кмітливих і розумних людей

Дорогі і шановні співзасновники юридичних і громадських наших організацій, співробітники, однодумці, теперішні і колишні пацієнти!

У ці грудневі дні (14-15 грудня 2021 р.) ми відзначаємо радісну і одночасно сумну дату – 60-ту річницю першої публікації про створений 62 роки тому протипухлинний, противірусний, антимікробний, протималярійний та імунорегулюючий препарат «АМІТОЗИН» доктора А.І. Потопальського.

Незважаючи на рекомендації видатних спеціалістів онкологів про затвердження препарату Амітозин в медичній практиці, підсумованих за результатом  обмежених клінічних випробувань препарату на важких і безнадійних хворих, проведених відповідно до рішення Фармкомітету від 24.06.99. (лист  № 807-кн від 26.12.2001 директора  Інституту онкології (теперішнього Національного інституту раку) С.О. Шалімова  до директора Державного Фармакологічного Центру, члену-кореспонденту АМН України професору О.В. Стефанову),  препарат до цього часу не затверджений, а кількість смертей від онкологічних захворювань щорічно зростає.

 Препарат «АМІТОЗИН» став основою створення оригінальної авторської цілісної системи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля. Ця система має світове визнання науковими і практичними виконавцями – гуманітарними та ветеринарними лікарями (онкологами, вірусологами, мікробіологами, імунологами та ін.). Зараз до них приєдналася велика група працівників сільського господарства та екологів. Але, на превеликий жаль, система не має широкого застосування на практиці через численні бюрократичні і людські штучні перепони.

У цей день хочу щиро подякувати Вам, засновникам Центру духовного відродження та оздоровлення людини і довкілля, в першу чергу ректору НУБіП, академіку АПН України, професору С.М. Ніколаєнку, усім знайомим і незнайомим подвижникам, які прокинулися від нудної, але липкої дрімоти і забуття.
Реагуйте, використовуйте наші життя стверджуючі надбання для власного і загальнонародного здоров’я і порятунку. Порятунку для себе, своїх нащадків і здоров’я друзів наших менших.

Рішучий крок уперед до реалізації створеної нами Системи Вселенського порятунку був зроблений у лютому 2009 році. Тоді були проведені загальнонаціональні слухання про стан проблеми, ініційовані і проведені під керівництвом голови ГРОНУ, професора С.М. Ніколаєнка, президента НАН України, академіка Б.Є. Патона (представником був тодішній заступник директора ІМБіГ НАН України з питань науки, член-кореспондент НАН України, професор М.А. Тукало, нині директор ІМБіГ НАНУ, академік НАНУ), редактора журналу «Педагогіка толерантності» Я.А. Берегового, заступника голови ГРОНУ і голови Житомирського земляцтва України у Києві В.С. Петровича. З палкою програмною промовою виступив спеціальний представник тодішнього Президента України В.А. Ющенка, його особистий практичний хірург Р.Л. Валіхновський. Нині він очолює створений ним Інститут хірургії Доктора Валіхновського, прийняв сан священика Української Православної Церкви і як протоієрей і богослов веде змістовну програму «Духовний імунітет» на Youtube каналі УПЦ.

Цей напрямок і оздоровча система будуть створювати немеркнучу ЕНЕРГІЮ ПЛАНЕТАРНОГО ДОБРА, проб’ють гнітючі хмари біосфери, осяють ноосферу та розширють ВСЕЛЕНСЬКУ СВІДОМІСТЬ.

Ми зараз формуємо в наших інформаційних інтернет-джерелах з перспективою цілеспрямованих публікацій на паперових носіях нову повнокровну сторінку про «АМІТОЗИН» і нашу оздоровчу систему. До її створення закликаємо усіх небайдужих словами безсмертної Лесі Українки:  «Вставай,  хто живий, в кого думка повстала! Година для праці настала! Не бійся досвітньої мли, …».  А «Українська  нація  буде  щасливою  і  прославленою  у віках» (А.І. Потопальський, 2012 р.)

Ваші пропозиції, побажання, критичні зауваження і багатющий досвід будуть з радістю використані нами та нащадками.

Одержану з Божою допомогою нашу колективну Перемогу  відзначимо у створеній нами разом з однодумцями перлині Древлянського краю – дендропарку «Перемога».

Прошу усіх ознайомитись з матеріалами у додатку:

– Перша стаття про препарат Амітозин «Деякі дані про лікування злоякісних пухлин в експерименті»;

– Лист № 807-кн від 26.12.2001 з ЗАКЛЮЧЕННЯМ про результати обмежених клінічних випробувань  в Інституті онкології АМН України препарату Амітозин у  хворих на злоякісні новоутворення та вивчення його імуномодулюючих властивостей (Розширений Звіт див. на сайті: 
http://potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/zvit_amitoz-2001.pdf );

– Стаття «Про створення принципово нового оздоровчо-освітнього об’єднання «Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху – БОГУ ДАР» із Зверненням до всіх небайдужих;

– Рекомендації до ознайомлення з нашими матеріалами, присвячені 62-й річниці створення амітозину.

З повагою і надією на розуміння

Анатолiй Потопальський,

кандидат медичних наук, доцент, старший науковий співробітник, колишній зав. відділу, пізніше лабораторії модифiкацiї структури бiологiчно активних речовин Iнституту молекулярної бiологiї i генетики (ІМБіГ) Нацiональної Академiї наук України, директор Iнституту оздоровлення i вiдродження народiв України та благодійного фонду «Небодарний цілитель», Керівник Центру духовного відродження та оздоровлення людини і довкілля на базі Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) України, Заслужений винахідник України, довічний Президентський стипендіат, автор унікальних протиракових і противірусних препаратів, біотехнологій та нових сортів перспективних рослин, номінант  Нобелівської премії 2004 р.  за спеціальністю “медична хімія” за поданням зарубіжних вчених.

19.12.2021

Повний текст з додатками