Пам’яті Ж.Крученко

До річниці пам’яті Жанни Крученко

25 серпня минає перша річниця від дня смерті відомого вченого сучасності і однодумця наших громадських об’єднань Братської Оздоровчої Громади України БОГУ РАДІСТЬ і оздоровчо-освітнього об’єднання Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху – БОГУ ДАРЖанни Олексіївни Крученко.

Багато з наших однодумців в Україні та за її межами зацікавились останньою в її земному житті публікацією «Пути духовного преображения», яка надрукована у колективній монографії ІІІ-го міжнародного науково-практичного форуму «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля. Український прорив в світову цивілізацію і науку» за результатами ІІІ-го міжнародного науково-практичного форуму, Лондон 25 березня – 5 квітня 2018р. Усі одностайно просять детальніше ознайомити однодумців з цією статтею та деякими настановами Господа, які вона одержала впродовж тривалого спілкування. Тому виконуємо це прохання. Дещо пізніше надрукуємо деякі «Настанови», передані нам родичами покійної. З нетерпінням чекаємо ваших коментарів і пропозицій.
Рада Благодійного фонду та громадських рухів.

Вступне слово
упорядників видання з 20-річних записів,
продиктованих Жанні Олексіївні Крученко Господом Ісусом Христом,
деякими святими і неодноразово Самим Творцем Господом-Вседержителем

Завдяки Промислу Божому нам удвох пощастило познайомитись з авторкою цих безцінних записів і впродовж кількох років разом обговорювати Записане, а іноді і бути присутніми при прийомі інформації та її аналізі.

Більше пощастило Миколі, менше – Анатолію. Але обом нам доручено авторкою і через неї Господом донести це Життєдайне Слово до усіх мислячих людей через видання паперового варіанту книги з Благословенною назвою «Слово о Слове» і використання усіх сучасних джерел поширення інформації, включаючи інтернет-інформацію.

Варто врахувати повідомлення у Церковній православній газеті (№ 22, листопад 2019, с.15) та на сайті Всесвітньої Християнської Ради (https://cnl.news/2019/10/31/463351) про щорічне світове зростання кількості християн. Християнство зростає у всьому світі з швидкістю 1,27% в рік, що випереджає приріст населення (1,20%). При цьому повідомляється, що загальна кількість християн у світі досягла 2,5 мільярдів, а кількість атеїстів-безбожників зменшилась до 138 мільйонів проти 165 мільйонів у 1970 році. Записане Жанною Олексіївною Звернення Ісуса Христа до наших сучасників ще наочніше підтверджують цей наростаючий оздоровляючий духовний розрив у свідомості землян. Особливо це стосується наших співвітчизників.

Впродовж кількох років, маючи прямий контакт з Господом, записувала інформацію наша сучасниця, видатний вчений-фізіолог, про яку колеги в некролозі відгукнулись щирим, теплим словом. Наводимо розміщений ними на сайті інституту фізіології ім. академіка  О. Богомольця цей некролог http://biph.kiev.ua/en/Archive_for_2019 :

25 серпня 2019 року на 82 році пішла з життя співробітниця нашого Інституту Жанна Олексіївна Крученко.

Колектив Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України глибоко сумує з приводу смерті Жанни Олексіївни Крученко – кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника Інституту, відомого фахівця з питань вищої нервової діяльності. Пішла з життя людина і науковець, яка багато десятиліть плідно працювала в Інституті у відділі вищої нервової діяльності та наприкінці життя у відділі Біофізики іонних каналів, досліджуючи складні процеси, що проходять в головному мозку. Інститут втратив доброго друга і порадника, глибокі знання якого завжди були спрямовані на відкриття складних механізмів вищої нервової діяльності. Багаторічний співробітник Інституту, Жанна Олексіївна завжди допомагала у роботі порадами та рекомендаціями молодим науковцям. Завдяки її знанням, ерудиції та досвіду проводились надскладні унікальні експериментальні дослідження. Жанна Олексіївна вкладала в свою роботу всі фізичні і душевні сили, являючи собою приклад самовідданого служіння науці, найвищої працездатності і відповідальності, цілеспрямованості, чуйності і безкорисливості, небайдужого ставлення до будь-якої життєвої ситуації. Перестало битися серце цієї дивовижної жінки, але в наших серцях завжди буде жити світла пам’ять про неї.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким покійної.

Нехай земля Їй буде пухом!

Вічна пам’ять!

Враховуючи активну участь Ж. Крученко в діяльності Інституту оздоровлення і відродження народів України (ІОВНУ), благодійного фонду «Небодарний цілитель»  та громадських об’єднань « Братської Оздоровчої Громади України  Б О Г У – Радiсть» та «Благодійного Оздоровчого Гурту Успіху Добродійників Амбітного Руху  – БОГУ ДАР», на їх спільному сайті http://potopalsky.kiev.ua/ua/index.html, а також на сайті  «Журнал Педагогіка толерантності, оздоровлення духу, душі і тіла, збереження довкілля»  http://pedtolerant.com/ та на сторінці в фейсбуці https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky був розміщений цей некролог з невеличким доповненням і з посиланням на її статтю «Пути духовного преображения» у колективній монографії «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля. Український прорив в світову цивілізацію і науку» (25.03 – 03.04 2018р., МАНВО, Лондон)

Серед читачів є інтерес до цієї колективної монографії на вказаному спільному сайті, в тому числі і до статті Ж.Крученко http://potopalsky.kiev.ua/docs/pdf/materiali-2018.pdf  (стр. 110-113). Ця колективна монографія розміщена також на сайті Міжнародної академії науки і вищої освіти (МАНВО, Лондон) http://gisap.eu/ru/archive-2018. До цих матеріалів звертаються читачі з понад 100 країн. Ми про це встигли повідомити автора за кілька днів до завершення її земного буття. Більшість віруючих людей трактують її записи як Доповнення до Євангелія в умовах сучасності, як сказав Апостол Павло у своєму посланні до Галатів (1:11-12): «11 Сповiщаю ж вам, браття, що Євангелiє, яке я благовiстив, не є людське; 12 бо я прийняв його i навчився не вiд людини, а через одкровення Iсуса Христа» .

Враховуючи сказане, треба відзначити активну участь Ж. Крученко у всіх заходах і передане через неї нам Благословення Господа Ісуса Христа на нашу духовну і оздоровчу молекулярно-генетичну та громадську діяльність. Її стаття «Пути духовного преображения» допомагає важко хворим людям у період розпачу твердо повірити у Божу Силу Непоборну і зцілюватись у випадках повної безнадії. Тому наводимо коротко діалог з Господом з цієї статті:

«Хочу поделиться своим опытом потенцирования такой связи и получения Информации из Божественного Источника.   Мне понятно и близко  желание многих людей познать «Тайны Мироздания». Я также хотела  проникнуть за «Стену», разделяющую Этот Мир  и Мир «Иной» с надеждой получить Истинные Знания. Мне пришлось пройти долгий и нелёгкий путь к тому, чтобы моё любопытство преобразилось в любознательность, и это, по-видимому, было воспринято Миром Света как просьбу получить понимание мной Истинных ценностей не только в угоду своему «ЭГО», но и жаждой поделиться с теми, кто хотел бы Их воспринять.  Мне открыли способность слышать и видеть Тот Мир. Вам, наверно интересно, как я узнала имя Того, Кто диктует. Когда я попросила: «Назови имя Своё», мои глаза обратились в сторону иконы  с ликом Иисуса, и я услышала Голос: «Да, это Я». Моя кожа покрылась «мурашками» – настолько невероятной показалась такая возможность. Вдруг я вспомнила видЕние, где Иисус, пришедший по воде, взмахом руки приглашал меня следовать за Ним. Видя (чувствуя) мои сомнения, в дальнейшем Он различными способами показывал Свои возможности проявлять Себя, раскрывая моё вИдение: в картинках, стихах, в цветовой пульсации при закрытых глазах, в рисунках, водя моей рукой по бумаге и другими невероятными возможностями раскрыть Себя во мне.

Многие люди, истинно верующие, в недоумении: почему я слышу Господа, веду  с Ним беседы, а им это не дано. А Господь говорит – « Я –  в вас и общаюсь на уровне интуиции или же посылаю мысленно решение каких-либо вопросов. Ведь вы сами говорите «пришла в голову мысль». А Кто её привнёс? Я, если мысль праведная, а если не позитивная, то может быть и не от Света. Самое главное в это поверить». В подтверждение этого тезиса Господь продиктовал  стихотворение:

Творец стоит у твоего порога
И ждёт, когда ему откроешь дверь.
Он ждёт как странник, что устал с дороги.
Он прежде ждал, Он ждёт сейчас, теперь.
Но человек не допускает мысли,
Что наш Создатель каждого творит,
Что Он из дальней Наднебесной Выси
В твоём сознании с тобою говорит.» …

« Я– Смею предположить, Господи, что дав такую возможность мне СЛЫШАТЬ Тебя, тем самым Ты дал возможность  через меня преподнести людям Истины, так необходимые нам, во многом потерявшим понятие о духовности.

УЧИТЕЛЬ – Истину говоришь. У Меня сложилось впечатление, что ты сама не знаешь ещё в полной мере, ЧТО Я считаю  Духовностью. У Меня есть предположение, что многим из вас это не ведомо в полной мере. Называя вещи своими именами, вы материализуете свои потребности, поставив их во главу угла, не дав простор мысли о том, что эти потребности формируются Духом вашим. Отсюда и название – Духовность. Не соизмерив потребности, каждый желает их удовлетворить. И удовлетворяет сообразно тому, каков Дух пребывает в теле человека. Если Дух высок (это значит, что побуждения и стремления человека лежат в плоскости Божественных Истин), то и удовлетворение потребностей будут нести в себе инструмент, не ущемляющий ни своих, ни чужих интересов. Как это понимать? Если человек задумал заработать много денег (а это сейчас главное ваше побуждение), то он, прежде всего, должен определить ЗАЧЕМ ему это надо, а потом –  каким способом он будет добиваться исполнения своего задума. В этой фразе подчёркнуто слово «добиваться», в нём звучит ощущение битвы, борьбы, борьбы с самим собой или с обстоятельствами на пути к достижению своих целей. В этом есть смысл того, что жизнь с её обстоятельствами всегда ставит вас перед выбором того или иного пути, и обстоятельства могут вас или поломать основательно, или же переделать настолько, насколько вы сможете совладать с ними с помощью своего Духа.

Каков же вывод? Укрепляйте свой Дух, возвышаясь своим «Я» до уровня «высокого Духа», тогда проблемы, возникающие на вашем жизненном пути, будут меньше терзать ваше тело и Душу. Умерьте свои стремления в удовлетворении низменных потребностей. Поверьте, что всё материальное – разрушимо (тленно), а Дух – вечен. Многое ценится вами по номинальной стоимости того или иного объекта в реальном времени, потому-то вы и дорожите им. Но если Золотой Телец перестанет быть мерилом материальной ценности, что же останется в Душах ваших? А вот ТО, что вы приобрели ДУХОВНОГО. В пору вашего экономического кризиса миллиардер бросается вниз с высоты многоэтажного дома, став миллионером потому, что даже самое высокое благосостояние не приносит ему душевного равновесия. А менее состоятельный человек, довольствуясь малым, переживает этот кризис, радуясь тому, что он может жить на этой Земле, встречая рассвет и провожая день с НАДЕЖДОЙ на лучшие времена. Мой вам совет: делитесь друг с другом теплом ваших Душ, согревайте друг друга взаимной любовью и сопереживанием: иной раз доброе слово, поддержка душевная важнее куска хлеба, но и им делитесь с нужденными, если у вас есть такая возможность. Рад всегда, когда в Душах ваших есть ЖЕЛАНИЕ сделать мир вокруг вас светлей и добрей. Тем самым вы обретёте силу Духа своего и сможете осчастливить ещё кого-либо, и возвратится от них к вам тем же. Устами Моими сказано ЭТО, ибо оно и есть Истиной Божественной».

Из этих Наставлений видно, какое большое значение придаёт Господь Духовной, морально-этической стороне личности человека, делая акцент на том, что высокая степень Духовности является залогом телесного здоровья человека».