Історія журналу в публікаціях

ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ ВОЄННИЙ ТРИБУНАЛ

ФАШИСТСЬКИЙ МЕЧ КУВАВСЯ В СРСР.

Ю.Л. Дьяков, Т.С. Бушуєва

 

У № 2 журналу за 2012 р. в передрукованій з газети«Інформаційний бюлетень» (№ 22 (958), 14-27.06.2012) статті Петра Сидоренка «Пора нарешті сказати всю правду про війну…» переконливо показано справжні причини другої світової війни і визначено її справжнього організатора.

Наведемо з неї кілька уривків, щоб нагадати читачам, про що в ній йшла мова.

«… Сталін назвав Гітлера «ледоколом революции» і вбачав у ньому свого союзника. Його зусиллями Комінтерн заборонив німецьким комуністам об’єднаним блоком з соціал-демократами йти на вибори 1933 р. Це забезпечило перемогу фашистам, які набрали найбільше голосів. В той же час загальна кількість голосів, отриманих окремо комуністами і соціал-демократами, значно перевищила набрані фашистами. – Це означає, що Сталін… фактично привів Гітлера до влади.

Переможці першої світової війни категорично заборонило Німеччині створювати свою армію і виробляти зброю.

На допомогу їй ще за Леніна прийшов радянський брат. Німецькі офіцери таємно проходили підготовку в радянських воєнних навчальних закладах, набували практику в частинах Червоної Армії. Німецькі інженери-зброярі практикувались на радянських воєнних заводах, які секретно виготовляли Німеччині зброю навіть після того, як вона створила власний воєнно-промисловий комплекс…

… як грім серед ясного неба, пролунала новина: Сталін і Гітлер зненацька, раптово уклали договір про воєнний союз – Пакт Молотова-Ріббенстропа…

…таємна частина Пакту спланувала спільний напад нових союзників 1 вересня 1939 р. на Польщу, яку вони розділили між собою, і початок у такий спосіб другої світової війни.

Гітлер чесно виконав пакт – 1.09.1939 р. напав на Польщу, а Сталін – ні…

… І лише після того, як Гітлер був звинувачений у розв’язанні другої світової війни, як Англія і Франція оголосили йому війну,чого власне, й очікував Сталін і що заздалегідь запланував, радянське Інформбюро оголосило, що Червона Армія 17.01.1939 р. вступає на територію Польщі, щоб взяти під захист від фашистського загарбника споріднені народи…

…Блискучу перемогу над Польщею більшовицькі і фашистські війська гучно відсвяткували спільним воєнним парадом, демонстрацією братерства у Брест-Литовську…

…Починаючи з моменту підписання Пакту 1939 р. і аж до нападу Гітлера на СРСР у 1941 р., тобто майже два роки поспіль, Сталін поставляв йому величезні обсяги продовольства, стратегічної сировини, палива, техніки тощо…

…у 30-ті роки минулого століття в Росії і Німеччині влада опинилась в руках комуністів і фашистів, які мали діаметрально протилежні ідеології і однакову жадобу завоювати, підкорити кожен собі увесь світ, що означало неминучу війну між ними.

Це й стало, по суті, єдиною причиною другої світової війни…

…У підсумку бачимо, що Сталін фактично привів Гітлера до влади в Німеччині у 1933 р., в 1939 р. побратався з ним, вскормив, озброїв, допоміг йому завоювати Європу. Тобто саме він був справжнім архітектором, організатором, зачинщиком другої світової війни…[1]

22.11.1945-01.10.1946 рр. відбувся Міжнародний Нюрнбергський Воєнний Трибунал над винуватцями другої світової війни – фашистськими воєнними злочинцями, яких суворо покарали: 12 повісили, кільком призначили пожиттєве ув’язнення, а Гітлер, Геббельс, Герінг, Гіммлер покінчили самогубством.

Це був унікальний, єдиний у всесвітній історії Трибунал: він розкрив, показав звірячу суть фашизму, його небезпеку для світу, покарав, заблокував його відродження, вперше в історії проголосив агресію найтяжчим злочином проти людства.

Нічого подібного не сталось з ленінізмом-сталінізмом-комунізмом, хоча він незрівнянно страшніший за фашизм. Тоді як на Нюренбергському Трибуналі він повинен був сидіти на лаві підсудних разом з фашизмом, він виступав обвинувачем, з його голови й волосина не впала, йому слова поганого ніхто не сказав.

Подібна «крамола» стосовно переможця війни не могла тоді нікому і в голову прийти. Точно, як і тепер – через 66 років. Хоча з тих пір… стало багато відомо про незрівнянно жахливіші за фашистські злочини леніністів-сталіністів-комуністів…

…В сучасному світі відбувається, прискорюється відродження ленінсько-сталінсько-комуністичної чуми…

…Сьогодні це чудовисько відроджується і в Україні, яка найбільше від нього постраждала.

Коли юнаки пошкодили руку й ніс на пам’ятнику самого лютого ката в історії людства Леніна, який красується в центрі столиці, їх притягли до суду. А нинішні комуністи встановили цілодобове чергування біля нього, оберігають, як зіницю ока, відреставрували цю потвору… А по всій Україні таких пам’ятників тисячі, на одній лише Полтавщині понад 250.

А коли хлопчаки відрізали голову на пам’ятнику найстрашнішому кату українського народу, встановленому біля будинку Запорізького обкому компартії, їх заарештували і люто катують, ніби в кращих кадебістських чи гестапівських катівнях: б’ють електротоком по статевих органах, одному зламали хребет тощо. А головний нинішній наш комуніст офіційно вимагає, щоб кримськотатарський народ звів золотий пам’ятник Сталіну за те, що не розстріляв його поголовно після війни, а лише депортував і в результаті знищив лише половину.

Відроджується це чудовисько і в Росії, що особливо небезпечно, бо відбувається в умовах тоталітарного режиму…

…ленінсько-сталінсько-комуністичне чудовисько незрівнянно жахливіше, небезпечніше за фашизм. Досить сказати, що лише за 35 років свого панування воно закатувало 100 млн. власного народу, в переважній більшості – українців…

…Одне слово, пробив час, щоб міжнародна спільнота усвідомила, зрозуміла смертельну небезпеку, яку несе світу відроджена комуністична зараза, і негайно розпочала проти неї Другий Міжнародний Воєнний Трибунал».

*

Після публікації цієї статті в газеті минув майже рік.

Що відбулось, що змінилось у цій справі за минулий час?

Сказати, що немає нічого хорошого, а є лише одне погане, було б невірно, бо є і те і друге.

В Росії відродження сталінізму йде повним ходом. Ось лише один «свіжий» приклад.

Спікер Ради Федерації РФ В. Матвієнко і голова Центрвиборчкому РФВ. Гуров виступили з ініціативою перейменувати Волгоград знову в Сталінград. «Сталін – така концентрація зла, що тут жодних двозначностей бути не може. Якщо ви за перейменування Волгограду на Сталінград – це не потрібно видавати за патріотизм, за прагнення до історичної точності або шанобливе ставлення до захисників міста. Це відверта любов до Сталіна і бажання бачити його ім’я увічненим на мапі батьківщини. Це бажання поставити на мапу батьківщини його чобіт.

Перейменування Волгограду на Сталінград – точка неповернення, після якої путінській владі доведеться забути про репутацію, зокрема міжнародну.

Путін, який він є, ще не може викликати воістину всенародного обурення, а Сталін може. І Путін, який взяв на себе гріхи і славу Сталіна, переконається в простій істині: гріхи прилипнуть, а слава – ні». («Перейменування Волгограду в Сталінград реабілітація великого зла!», газета «День», 7.02.2013).

Не відстає від Росії у відродженні сталінізму й Україна.

В чергову річницю більшовицького перевороту 1917 р. в жовтні минулого року українські комуністи влаштували собі справжнє свято. Урочистою колоною під червоними прапорами, просякнутими кров’ю десятків мільйонів жертв комуністичних катів, вони пройшли центром столиці з портретом ката Сталіна до пам’ятника кату Леніну.

Важко навіть уявити, щоб в наші дні в центрі Берліну урочистою колоною пройшли уціліли фашисти і сучасні їх послідовники з фашистськими прапорами і портретами Гітлера. Тоді як міжнародні злочинці комуністи можуть дозволити собі в сучасній Україні і її столиці що завгодно.

02.04.2013 р. опозиція внесла в Парламенті Проект Постанови про відзначення 80-річчя голодомору-геноциду в Україні в 1932-1933 рр.

Комуністи і регіонали братерськими зусиллями провалили її. Коли ж опозиція запропонувала пам’янути жертви голодомору, всі нардепи піднялись зі своїх місць і стоячи пам’янули хвилиною мовчання.

Не піднялися, не пам’янули лише комуністи та перший заступник спікера – комуніст в президії.

В цьому немає нічого дивного: адже лідер комуністів і сьогодні запекло заперечує сам голодомор, а коли ВР приймала Закон про голодомор, комуністи за нього не проголосували, як, доречі, і їхні побратими регіонали.

Обурена опозиція прозвала комуністів фашистами і довго це скандувала. Однак на відміну від комуністів, які знищили, закатували 100 мільйонів своїх співвітчизників, фашисти нічого подібного не скоїли з німецьким народом. У цьому відношенні вони виглядають справжніми янголами в порівнянні з нашими комуністами.

А ось що відбулось у кінці 2012 р.

 

НЕТ – ПОПЫТКАМ РЕАНИМАЦИИ СТАЛИНИЗМА В УКРАИНЕ!

ПРЕСТУПЛЕНИЯ ДВУХ ТОТАЛИТАРНЫХ РЕЖИМОВ ХХ ВЕКА – КОММУНИСТИЧЕСКОГО И НАЦИСТСКОГО – ДОЛЖНЫ БЫТЬ ПОВСЕМЕСТНО ОСУЖДЕНЫ КАК НАПРАВЛЕННЫЕ ПРОТИВ ЧЕЛОВЕЧЕСТВА

Обращение V Курултая крымскотатарского народа к украинской общественности в связи с выступлением сталинистов в Симферополе 21 декабря 2012 года

21 декабря 2012 года в Крыму, в городе Симферополе региональная ячейка российской«Суть времени – Крым» открыла уличную выставку, посвященную годовщине рождения известного палача народов СССР Иосифу Сталину. На ней также экспонировались фотопортреты нацистских преступников Адольфа Гитлера и Йохима Риббентропа.

Преступная деятельность одиознейшей личности ХХ века И. Сталина, имевшая трагические последствия в том числе и для Украины, осужденаЗаконом Украины «О Голодоморе 1932-1933 годов в Украине»от 28 ноября 2006 г. и судебным решением от 13 января 2010 года, в соответствии с которым И. Сталин признан основным виновником геноцида украинцев. Преступления И. Сталина осуждены резолюцией Парламентской Ассамблеи ОБСЕ «Воссоединение разделенной Европы»от 3 июля2009 г.

В последнее время и в Украине, и особенно в России, наблюдается активизация деятельности всякого рода провокационных организаций и авантюрных личностей. Они пытаются представить коммунистического злодея как самого значительного руководителя государства «в истории русской цивилизации». Это оскорбляет память многомиллионных жертв самого русского народа, других народов бывшего СССР, переживших чудовищные преступление и невиданные трагедии – Холокост, Голодомор, поголовные депортации по национальному признаку, массовые репрессии.

Организация этой провокационной выставки не могла не дискредитировать Украину, на которую в этом году возложена престижная миссия председательствования в Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе. Как известно, ОБСЕ приняла ряд документов, осудив тем самым нацистский и сталинский тоталитарные режимы, ответственные «за множество военных преступлений и преступлений против человечества, которые несли с собой геноцид, нарушения прав и свобод человека».

Выставка в Симферополе, не остановленная местной властью, стала грубым нарушением обязательств Украины как члена-государства ОБСЕ. Такое положение не способствует культивированию в обществе чувств сострадания и солидарности, что должно быть присуще Украине как европейской стране.

Мы полностью разделяем гнев наших соотечественников, пресекших выставку, прославляющую диктатора, ответственного за геноцид крымскотатарского народа, который был лишен им Родины и понесший за годы депортации неисчислимые жертвы.

Мы призываем украинцев, людей доброй воли разных национальностей поддержать справедливое возмущение крымских татар и выступить против любых попыток использовать личность преступника для оскорбления памяти народов и осуществления провокаций против Украины.

Мы должны навсегда избавиться от омерзительного наследия сталинизма, двух тоталитарных режимов ХХ века – коммунистического и нацистского.

Мы уверены, что подобные «мероприятия», ставящие конечной целью реанимацию сталинизма, должны быть жестко пресечены и наказаны в судебном порядке. Они подлежат осуждению также со стороны Верховной Рады Украины и Президента страны.

 

ДЕЛЕГАТЫ КУРУЛТАЯ

КРЫМСКОТАТАРСКОГО НАРОДА

V СОЗЫВА.

12 ДЕКАБРЯ 2013 ГОДА.

Газета «КРЫМ», № 4 (1665) 16.01.2013 г.

 

З рішучим протестом проти цієї комуністично-фашистської виставки виступив такожСоюз репрессированных народов России.

І лише кримська і українська влада жодним чином не відреагувала на цей злочин, не покарала організаторів.

Схоже на те, що ця влада якраз дозволяє, заохочує подібні злочини. Виставку розігнали обурені кримські татари.

З вимогою заборонити в Криму проросійські організації виступили у Варшаві відомі польські правозахисникиПетро Хлібович та Ядвига Хмелевська.

 16.02.2013 р. телебачення показало, як народні депутат з партії «Свобода» разом із своїми активістами зруйнували пам’ятник Леніну в містечку Ахтирка Сумської області. Комуністам не вдалось його захистити. Але через кілька днів уночі вони знову відновили цей пам’ятник. Водночас в Західній Україні теж вночі були сплюндровані пам’ятники керівникам ОУН-УПА, які очолювали героїчну боротьбу свого народу проти окупаційного комуністичного режиму, ленінізму-сталінізму.

Влада відкрила кримінальну справу проти руйників пам’ятника лютого ката українського народу Леніна.

А 20.03.2013 р. на вимогу фракції партії «Свобода», щоб згідно Конституції всі нардепи виступали у парламенті виключно державною українською мовою, голова фракції партії «Регіони»Єфремов, що виступав російською, обізвав свободівців фашистами за цю вимогу.

Після нього виступила огиднозвісна регіоналкаБогословська, яка заявила, що їй плювати на Конституцію і вона відтепер буде виступати (і вже виступала) виключно російською. Теж обізвала свободівців фашистами, негідниками, злочинцями. Закликала навіть опозицію відмовитись від будь-якої співпраці зі свободівцями і разом з регіоналами цькувати, нищити їх.

Єфремов-Богословська звинувачують свободівців в націоналізмі. А це означає, що не лише вони, а й кожен українець-націоналіст, який глибоко шанує, любить свою націю, її мову, культуру, історію, звичаї тощо, в очах регіоналів являється фашистом, негідником, злочинцем.

Таким чином, нинішня влада регіоналів вступами Єфремова і Богословської відверто продемонструвала свою люту злобу, ненависть до України, її народу.

Так стисло виглядає те погане, що коїться в Україні в справі відродження ленінізму-сталінізму.

*

На завершення відзначимо і дещо краще.

 

МУСТАФА ДЖЕМИЛЕВ ПРИНЯЛ УЧАСТИЕ В СУДЕ НАД КОММУНИСТИЧЕСКИМ РЕЖИМОМ

 

8 ноября в Берлине, в здании музея-тюрьмы службы национальной безопасности ГДР «Штази», открыло свою работу заседание членов советаПлатформы Европейской памяти и совести на тему «Тоталитаризм в Европе». В заседании приняли участие представители Меджлиса крымскотатарского народа.

После обсуждения вопросов, связанных с деятельностью Платформы и процедуры избрания новых членов организации, были созданы рабочие группы, деятельность которых будет направлена на реализацию основной цели по изучению преступлений коммунистического режима в ХХ веке.

Меджлис крымскотатарского народа, как член Платформы с июня 2012 года, вошел в Рабочую группу «Суд над коммунистическим режимом». В состав группы также вошли представители общественных организаций Германии, Румынии, Литвы, Латвии и других государств Европейского Союза.

Глава МеджлисаМустафа Джемилев, выступая перед членами Рабочей группы, отметил: «Суд над коммунистическом режимом, партией КПСС, ее человеконенавистнической идеологией – это благородная цель, дань памяти многомиллионным жертвам этого подлого и жуткого режима в истории человечества, без реализации которого трудно развиваться принципам демократии и открытого общества на постсоветском пространстве!».

Стоит особо отметить, что заседание проходит в дни, приуроченные празднованию 23-летия падения Берлинской стены, ознаменовавшей собой крах коммунистического режима в ХХ веке.

 

Крымскотатарская газета

«АВДЕТ»,

12.11.2012 г.

 

«СУД НАД КОММУНИСТИЧЕСКИМ РЕЖИМОМ»

С такой инициативой выступили члены совета Платформы европейской памяти и совести. В Европе создали рабочую группу.

 

На прошлой неделе в Берлине, в здании Музея-тюрьмы службы национальной безопасности ГДР «Штази», состоялось заседание членов совета Платформы Европейской памяти и совести на тему«Тоталитаризм в Европе». Меджлис крымскотатарского народа является членом Платформы с июня 2012 года, о чем «День» сообщал в свое время. В заседании совета Платформы принял участие народный депутат Украины, глава Меджлиса крымскотатарского народа Мустафа Джемилев, который вошел в рабочую группу «Суд над коммунистическим режимом». В состав этой группы входят также представители общественных организаций Германии, Румынии, Литвы, Латвии и других европейских стран.

В своем выступлении Мустафа Джемилев поддержал создание суда над преступлениями коммунизма. В речи, текстом которой располагает редакции «Дня», он сказал «что в Украине действует избирательный подход к восстановлению прав репрессированных народов. Украина испытала в годы коммунистического режима такие преступления против человечества, как Голодомор 1932-1933 годов и депортацию крымскотатарского народа 18 мая 1944 года. Но если в отношении Голодомора парламентом Украины в ноябре 2006 года был принят специальный закон «О Голодоморе 1932-1933 годов в Украине», статья 1 которого гласит, что: «Голодомор 1932-1933 годов в Украине является геноцидом Украинского народа», то в отношении депортации крымскотатарского народа и десятилетий его насильственного удержания в местах изгнания, до настоящего времени не принято ни одного законодательного акта», – подчеркнул Джемилев.

Глава Меджлиса отметил также, что в изучении преступлений тоталитарных режимов, их оценках и предлагаемых путях восстановления справедливости не может и не должно быть избирательного подхода. В связи с этим Меджлис крымскотатарского народа поддерживает призыв «Платформы для европейской памяти и совести» о создании наднациональной судебной организации, целью которой должно стать осуждение тяжких преступлений, совершенных коммунистическим тоталитарным режимом. «Более того, как нам видится, решения этого суда не должны ограничиваться лишь констанцией и правовой оценкой совершенных преступлений, но и должны содержать обязательные для государств – членов Европейского Союза и Совета Европы – указания на необходимость принятия на уровне национальных законодательств специальных норм, направленных на устранение последствий этих преступлений. В противном случае, всегда остается угроза реанимации человеконенавистнических идеологий и повторения массовых преступлений, совершаемых непосредственно авторитарными режимами или при их поддержке», – отметил Мустафа Джемилев.

Он также отметил необходимость вовлечения Европейского Союза, Совета Европы, ОБСЕ и других институтов в процессы, связанные с возвращением, обустройством и восстановлением прав ранее депортированных народов.«Так, крайне тяжелое социально-экономическое положение около 280 тысяч крымских татар, сумевших самостоятельно возвратиться на свою Родину, в течении последних 20 лет усугубляется тем, что в Украине за все годы независимости не принято ни одного закона, направленного на восстановление политических, экономических, социальных и культурных прав крымскотатарского народа. Кроме того, около 150 тысяч крымских татар все еще вынуждены оставаться против своей воли в местах депортации, в силу чего многие семьи разделены», – подчеркнул глава Меджлиса.

 

НИКОЛАЙ СЕМЕНА, «День», Симферополь 15.11.2012 г.

 

МЕДЖЛИС КРЫМСКИХ ТАТАР ТРЕБУЕТ ПРОВЕСТИ «НЮРНБЕРГ-2»

На днях в Брюсселе в Европарламенте прошла международная конференция на тему «Давид и Голиаф: Малые народы под правлением тоталитарных режимов»

Конференция проходит под эгидой общеевропейского проекта«Примирение в европейских историях. Для лучшего понимания общей истории Европы». В ней приняли участие руководитель Отдела внешних связей Меджлиса крымскотатарского народа Али Хамзин и делегат Курултая крымскотатарского народа V созыва Бекир Ганиев. В своем выступлении перед евродепутатами Али Хамзин внес предложение провести международный суд, на котором были бы осуждены злодеяния коммунистического режима в СССР. «И если нацистский режим был осужден на Нюрнбергском процессе в ХХ веке, то многомиллионные жертвы преступлений коммунистического режима, пусть в ХХІ веке, тоже требуют организации «Нюрнберг-2» над КПСС и этим преступным режимом», – говорится в докладе Али Хамзина, текстом которого располагает «День». Он отметил, что «одним из тягчайших преступлений коммунистического режима является депортация народов СССР, а также лиц по национальному признаку до начала и в период Второй мировой войны. Депортация народов сопровождалась массовой гибелью мирного населения, уничтожением национальной и культурной самобытности народов. Всего за период Второй мировой войны в СССР были полностью депортированы восемь народов: немцы Поволжья, калмыки, карачаевцы, чеченцы, ингуши, балкары, крымские татары и турки-месхетинцы».

Али Хамзин сообщил Европарламенту, что «недавно был обнаружен документ – постановление ЦК ВКП (б) за № 1245/2 и специальная иснтрукция НКВД СССР № 132/64 1934 года, в которых крымские татары были официально отнесены к группе народов, представляющих особую опасность для советского режима». С момента установления власти большевиков в Советской России в 1917 году и до депортации крымскотатарского населения в 1944 году народ пережил ужасы красного террора, когда в качестве акции устрашения были просто расстреляны и брошены в лагеря много тысяч крымских татар. Во время искусственного голода, организованного советской властью в Крыму с 1921 по 1923 годы, погибло более 70 тысяч крымских татар. В 1930-е годы как антисоветские элементы были репрессированы более 20 тысяч крымских татар. В результате депортации 1944 года в пути следования в места высылки и в первые годы в местах высылки умерли от голода и болезней 109 956 человек или 46,2% от общей численности.

НИКОЛАЙ СЕМЕНА

«День», Симферополь 29.03.2013 г.       

Як бачимо, крім громадських європейських організацій до справи долучився Європейський Парламент, який уособлює уряди європейських країн.

Слід особливо відзначити вирішальну роль лідерів кримськотатарського народу, особливо голови його МеджлісуМустафи Джемільова, які мужньо, наполегливо активізують цей процес. Можна сподіватися, що до нього приєднаються інші депортовані народи колишнього СРСР, уряди його колишніх сателітів у східній Європі – Угорщини, Чехії і Словаччини, Польщі, НДР (нині єдина Німеччина), проти народів яких радянська комуністична диктатура вчинила криваві злочини. Приєднаються європейські країни, США, ООН, весь цивілізований світ.

Тож є надія, що таки відбудетьсяДругий Міжнародний Воєнний Трибунал над радянською комуністичною диктатурою, яка підготувала і розв’язала другу світову війну, вчинила страхітливі злочини проти власного і інших народів.

Лише такий Трибунал врятує людство від реваншу комуністичних катів.

  

РЕДАКЦІЯ  “Педагогіка толерантності №1 2013 рік”

 


[1] Див. про це в книзі видатних російських істориків Ю.Л. Дьякова і Т.С. Бушуєвої«Фашистский меч ковался в СССР» (її назва винесена в епіграф цієї статті). На 400 її сторінках автори ретельно, детально, всебічно досліджують і розкривають раніше старанно прихований цей злочин комуністичної диктатури начолі з Леніним, який розпочав цю справу, і його учнем Сталіним, який її успішно завершив.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *