Дендропарк "Перемога"

В дендропарку с. Ходаки проведено традиційну толоку

10 вересня на території унікального дендропарку “Перемога” в Ходаках, було багатолюдно. За сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, участі голови Коростенської районної ради Василя Клименка, його заступника Віктора Кутішенка, підтримки голови Ушомирської сільської ради Людмили Малої було проведено традиційну толоку.

Побували на місці події і депутат Житомирської обласної ради Володимир Нагорняк, і заслужений журналіст України Віктор Васильчук, що одними з перших багато років тому започаткували толоки в Ходаківському заповіднику, а також Ходаківський сільський голова Петро Потопальський.

Учасників толоки як завжди люб’язно зустріла берегиня дендропарку, сестра Анатолія Потопальського – пані Марія, що неабияк переймається долею унікальних дерев, лікарських рослин, що ростуть в цьому чудовому місці. Орієнтувала присутніх в ході проведення робіт з очищення дендропарку його директор Людмила Дідківська.

В цілому день видався продуктивним. Маємо надію, що всі його відвідувачі, а також жителі села Ходаки будуть берегти унікальний куточок нашої поліської землі і примножуватимуть його красу.

Довідково. Дендропарк “Перемога” в с. Ходаки 40 років тому створив почесний громадянин Коростеня, видатний український вчений, професор Європейської академії проблем людини, заслужений винахідник України, автор багатьох протиракових та противірусних препаратів Анатолій Потопальський.

Відділ інфраструктури, енергетики та захисту довкілля, інформаційних технологій та цифрового розвитку
Коростенська районна державна адміністрація.
Фотографії – Віктора Васильчука.

Джерело: https://korostenska-rda.gov.ua/news/1599824209/