Система духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і збереження довкілля доктора А.І. Потопальського / Труднощі і перспективи

Відповідь А.І. Потопальського на численні запитання після виходу передачі на СТБ

Відповідь на запит Natali Dzobchuk від 03.12.2020р.:  
Шановна Наталія Дзобчук!

Щиро вдячний Вам особисто і від імені тих покинутих суспільством і багатьма лікарями, так званих «безнадійних інкурабельних» хворих, за інтерес і бажання знайти у брудному потоці свідомої та професійно навіяної, мутної, добре відточеної брехні Боже зерно Істини.

Я за освітою з 1963 р. дійсно за дипломом лікар-лікувальник, а ще раніше до інституту мав середню медичну освіту – фельдшер-акушер. З часів навчання у Станіславському, а нині Івано-Франківському медінституті, ще й науковець. Маю перші наукові студентські публікації у 1960-1961рр., тобто 60 років тому.

У програмі «Я соромлюсь свого тіла», виставленому на фейсбуці телеканалу СТБ та ютуб-каналі СТБ, більшість з теперішніх активних нападників набагато молодші та нічого не хочуть знати про розроблений мною новий Науковий напрямок духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини і довкілля, і унікальну Систему оздоровлення доктора А.І. Потопальського (http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/sistema.html ). Для тих, хто має очі та вуха, можна все побачити і почути в моїх з колегами численних монографіях, статтях, радіо, відео та телематеріалах, як в Україні, так і за кордоном. (див. доступні матеріали на сайтах: http://www.potopalsky.kiev.ua, http://pedtolerant.com, фейсбуку https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky, у Вікіпедії https://uk.wikipedia.org/wiki/Потопальський_Анатолій_Іванович). У Вікіпедії статтю про мене після десятилітнього спокою і байдужості, та зовсім нову статтю про препарат «Ізатізон» активно абсурдно «бомбардують» «любі-друзі»-опоненти (див. масу редагувань). Є ще важлива у Google доступна інформація кожному про мої публікації, для тих, хто хвилюється за долі мільйонів хворих, приречених на передчасну смерть у муках. (https://scholar.google.com.ua/citations?user=AckT0nwAAAAJ&hl=ru).

А стосовно іншого питання, то це мій авторський препарат, який входить в  «Систему оздоровлення доктора А.Потопальського», і мною може рекомендуватися самостійно тільки при важких вірусних хворобах. Він зареєстрований у ветеринарії і застосовується за затвердженою інструкцією (див. https://uk.wikipedia.org/wiki/Ізатізон), та, згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВОЗ) може застосовуватися і у людей.

На жаль, є хворі, які категорично за станом здоров’я або безгрошів’я не можуть лікуватися в існуючих державних, а тим більше приватних лікувальних закладах і відмовляються від комплексного сучасного лікування (оперативне, променеве, медикаментозне –хіміотерапія) і чекають смерті, або звертаються до істинних, а не надуманих «активістами» і їх послідовниками з програми телеканалу СТБ шарлатанів. Тому я, як лікар за освітою, не можу спокійно спостерігати за свідомим вкороченням життя таких хворих, та не можу відмовити поодиноким хворим з точки зору духовності та наукової і лікарської етики, і як автор нового наукового напрямку та оригінальної системи оздоровлення, яка складається з багатьох власних розробок і науково обґрунтованих рекомендацій (http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/rekomend.html, http://www.potopalsky.kiev.ua/ua/sistema.html). Тут є препарати з природних джерел походження, продуктів їх модифікації, визнаних державою інноваційними (див. Урядову програму Ліки України 2011-2015рр.). Нами виконано також багато державних наукових тем за 43 роки незмінної роботи в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України (ІМБІГ НАНУ). І зараз у ІМБІГ є, виграна у новій державній структурі, нова конкурсна тема, яка виконується двома провідними відділами ІМБІГ НАНУ. Керівниками теми є всесвітньо відомі вчені, один з них – заступник директора з наукової роботи, Лауреат премії НАНУ ім. С.М. Гершензона, доктор біологічних наук, професор Л.Л. Лукаш, а другий – член-кореспондент НАН України, доктор біологічних наук, професор, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки О.І. Корнелюк. Я, як пенсіонер, що працює в ІМБІГ НАНУ за трудовою угодою, не включений в число офіційних співвиконавців, але активно допомагаю доступними мені можливостями в її виконанні і утвердженні всесвітньо відомого препарату «Ізатізон», як вітчизняної розробки. Препарат визнаний авторитетними вітчизняними і зарубіжними вченими і спеціалістами в галузі вірусології, імунології, онкології і фітопатології (останнє із досліджень http://pedtolerant.com/wp-content/uploads/Титулвисновок-ізатізон.jpg). Але, на жаль, повідомлення інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМНУ разом з ІМБІГ НАНУ і Інститутом оздоровлення і відродження народів України (ІОВНУ) про встановлений результат вірусологічних досліджень на експериментальній моделі короновірусу, що «Ізатізон» у 15-20 разів ефективніший за існуючі аналоги, не враховано.

Можливо, вони прокинуться від сплячки після ознайомлення з аналогічними результатами провідних закордонних вірусологів про те, що «метисазон»(марборан) (https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0024320520304008?via%3Dihub) найефективніший (цитування: «…Along with these, Methisazone an inhibitor of protein synthesis, CGP42112A an angiotensin AT2 receptor agonist and ABT450 an inhibitor of the non-structural protein 3-4A might become convenient treatment option as well against COVID-19. Significance. The drug repurposing approach provide an insight about the therapeutics that might be helpful in treating corona virus disease.» в перекладі: «…Поряд з цим, метисазон – інгібітор синтезу білка, CGP42112A – антагоніст рецептора ангіотензину AT2 та ABT450 – інгібітор неструктурного білка 3-4А – може стати зручним варіантом лікування проти COVID-19. Значимість: Підхід до перенаправлення лікарських засобів дає уявлення про терапевтичні засоби та їх лікарські форми, які можуть бути корисними при лікуванні вірусу корони.»). «Метисазон» (марборан) –  є одним з основних складових компонентів «Ізатізону» (Патент України № 1786 Противiрусний препарат iзатізон/ автори: Потопальський А.І., Лозюк Л.В. -29.10.93 (25.10.95. Бюл. №3)). Враховуючи це, стають зрозумілими організовані шалені тривалі і ніким не зупинені нападки на цей препарат і основного автора А.І. Потопальського. Для цього брудного нападу, на жаль, залучені офіційні співробітники каналу СТБ і програми «Я соромлюсь свого тіла», дуже потрібної для суспільства, але спаплюженої недолугими, на мою думку, авторами програми.

З повагою Анатолій Потопальський, м. Київ, столиця України 03.12.2020р.

Р.S. Для всіх, хто ображає нас і хоче знеславити нашу Батьківщину і її науковців в період всесвітньої небезпеки мільйонів землян, наводимо цитату з прес-релізу Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО), Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЭБ) і Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВОЗ), які оголосили про нову ініціативу створення Глобальної керівної групи в боротьбі із стійкістю до протимікробних препаратів на основі концепції «Єдиної системи охорони здоров’я». В групу увійдуть глави держав, міністри, лідери приватного сектору та громадянського суспільства. ((Женева 20.11.2020р.) https://www.who.int/ru/news/item/20-11-2020-world-leaders-join-forces-to-fight-the-accelerating-crisis-of-antimicrobial-resistance). Цитата з прес-релізу: «…Устойчивость к противомикробным препаратам также приводит к увеличению медицинских расходов, росту числа госпитализаций, повышению показателей неудачного лечения, развития тяжелых форм заболеваний и смертности… Во всем мире устойчивость к противомикробным препаратам осложняет лечение множества инфекционных заболеваний. Последние данные ВОЗ показывают, что для лечения многих распространенных инфекций остается все меньше и меньше эффективных препаратов…».

 З повагою та надією на розуміння надзвичайно важливої теми для Вас та усіх, істинно зацікавлених осіб в Україні і світі                                   
А. ПОТОПАЛЬСЬКИЙ.

Користуючись нагодою, щиро вітаю усіх з великим святом ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.