Відгуки і публікації про нашу діяльність, її суть реалізації

Відгуки і листи подяки А.І. Потопальському – за липень-грудень 2019 р.

Цей інститут, як оригінальна структура, що розробляє і використовує найновіші і ефективні системи збереження здоров’я людини і відновлення довкілля, мало відомий широкому колу населення і особливо спеціалістам. 


А народ вимирає, а довкілля цей же народ знищує. 
Тому звертаюсь до всіх хто поставив помітку “подобається” висловитись детально – хто і що може сказати від себе про цей “заклад”, напрямок оригінальних досліджень і новітні системи оздоровлення доктора А.І. Потопальського.


А за себе скажу, що мною, моїми родичами і знайомими нагромаджений великий досвід ефективного застосування вказаних розробок навіть у безнадійних ситуаціях: важкі опіки, онкологія, вірусно-мікробні інфекції, стоматологія, урологія, гінекологія, проктологія, дерматологія, нервові захворювання.


А які чудові і урожайні нові рослини селекції А. Потопальського (особливо мені подобаються помідори сорту “Український” – і смачні, і запашні, і дуже багато виростає на кущі). 
Еліза.

04.07.2019

У 2015 моєму батьку Пилипенко Антону Миколайовичу поставили діагноз – карцинома 4 стадія. (підшлункова залоза) з метастазами у печінку, хребет. Лікарі відмовили у лікуванні, сказали, що батько взагалі не повинен жити на той час. Йому на той момент було 67 років.

Були в Інституті раку на Верховинній, у клініці Спіженко. Подруга порадила препарати академіка Потопальського. Батько приймав ізатізон, трави, свічки. Прожив після того 3 роки. на певний час перестав приймати препарати. За цей час метастаз пішов далі по хребту. Потім знову почав лікування.

Дякуємо Анатолію Івановичу за подовжене життя мого батька.

З повагою, Ємцева Лариса Антонівна.

10.07.2019.

м. Київ, Новобіличі.

Безкінечно вдячний Анатолію Івановичу Потопальському за розроблені ним ліки і турботу про людей. Я, Губерначук Станіслав Сергійович, отримав віл Анатолія Івановича велику підтримку у лікуванні своєї хворої передміхурової залози. Окрім того, я застосовував ізатізон для лікування грибкової хвороби шкіри і мав прекрасні результати. А чаї Потопальського прекрасно знімали свербіж шкіри.

Ізатізоном я успішно вилікував застуджені горло та ніс.

Станіслав Губерначук.

Житомирська обл., м. Брусилів.

Препарати Потопальського Анатолія Івановича дуже ефективні і зовсім не шкідливі для Вашого здоров’я. Призначення лікаря Потопальського А.І. спрямовані на лікування конкретних захворювань і зміцнення загального відмінного самопочуття.

Після першого курсу лікування відчуваю себе набагато краще ніж після багатьох проходжень лікування традиційною медициною.

Саме спілкування з Анатолієм Івановичем, Людиною з великої літери, це задоволення і великий успіх на одужання.

Таких людей, як Потопальський Анатолій Іванович, треба берегти, цінувати і шанувати , вони збережуть здоров’я нації і Україну.

м. Київ.

14.08.2019

Вітківський Микола Віталійович.

Шановний Анатолію Івановичу!

Щиро дякуємо Вам за чудодійні ліки та допомогу у лікуванні мого батька – Любенко Федора із с. Данівка. Нажаль, ми запізно звернулися до Вас і хвороба подолала батька (Царствіє йому Небесне).

Із великою повагою, донька Любенко Ірина.

Огромное спасибо коллективу научного института и лично Анатолию Ивановичу за этот чудесный препарат.

Пользуюсь изатизоном уже много лет. В домашней аптечке – это средство №1.

Использую его вместо йода и зеленки и как противогрибковое.

Помог при язвах желудка и при других проблемах.

Спасибо, спасибо, спасибо!

Кокоба Валентина Александровна.

Анатоліє Івановичу, Вами гордиться Житомирщина, Древлянський Край та всі люди, які Вас знають, особливо хворі, що стали здоровими!
Проблеми підняті Вами на поверхню стосуються кожного, та не кожен ними переймається вчасно, Більшість громадян не задумуються над ними. Екологічній освіті не приділяється уваги! Сумно…
Дай Боже Вам здоров’я та добра! Низький уклін Вам за Вашу працю!

Василь Петрович.

20.09.2019

Хочу подякувати Потопальському Анатолію Івановичу за його невтомну працю, за його турботу, за віру в краще життя і за його велике серце!

Ліки, які виготовляються за його рецептами, вважаю найкращими, тому що вони виготовленні на рослинній сировині і фактично не несуть ніякої шкоди (в порівнянні з хім. препаратами).

Я знаю багатьох людей, які вживають чаї Потопальського, які лікуються його препаратами і задоволені результатом, і не перестають бути вдячними професору.

А ще я б хотіла зазначити, що повністю підтримую ствердження Анатолія Івановича в тому, що фізичне оздоровлення людини і довкілля не можливе без духовного оздоровлення суспільства, без совісті і моралі.
Нажаль сучасні люди занадто погрузли у вихрі матеріальних цінностей і мало хто замислюється про стан своєї душі. Люди забули як це любити по справжньому. Все стало пропускатися через призму грошей. І це зробило людей жадібними, злими, заздрісними, байдужими… Іноді здається, що світ зійшов з глузду. А це просто – хворі душі…

Але насправді все може змінитись, якщо кожен з нас почне звертатися до своєї душі. Якщо кожен знайде причину своїх страждань. І попросить прощення перш за все в себе, що впустив всю ту нечисть до свого серця. А потім попросив прощення у своїх близьких. Це тяжкий труд – робота над собою. Але люди повинні зрозуміти, що тільки так вони стануть здоровими і щасливими.

Анатолій Іванович – це саме та людина, яка має світлу душу і своїм прикладом доводить, що життя без страждань і ненависті можливе, що можливо бути щасливим, життєрадісним, задоволеним собою і безкрайньо вдячним за все, що тебе оточує. Він мужній, сильний, мудрий і нескорений. Нехай його труди не пройдуть даремно, нехай він залишить великий вклад в суспільстві. Бажаю йому натхнення, завжди залишатися таким, як він є, і бути прикладом для нового покоління!

З повагою Гузь Наталія

с. Білоусівка, Миколаївська обл.

20.09.2019

Уважаемый  Анатолий Иванович!

Большое спасибо вам за вашу преданность своему делу в помощи больным людям! Наша семья знает о Вас много лет. Очень давно в журнале Жинка была ваша статья. Я работала в библиотеке и ее отксерила. Тогда одна из сотрудниц с миомой матки сделала ваш сбор и пила. Миома исчезла. Прошло много лет и заболела моя невестка Андреева Марианна Станиславовна. Ей сделали операцию 15 июля 2017 года. назначили 8 химий и облучение. Так как были метастазы в лимфатические узлы. Она выдержала только 4 химии. Тогда я нашла по интернету ваш институт и аптеку. Сын с невесткой поехали в Киев и взяли все, что предлагали по списку пить на год.   Облучение она сделала, но одновременно пила препараты. Все прошло хорошо. Но в 2019 на УЗИ сказали, что миома. Она опять через знакомых заказывала ваши препараты и миома исчезла. Ей 40 лет. Теперь она пьет все профилактически.
  А у меня была мерцательная аритмия 4 года. Приступы и скорые по ночам. Врачи говорили о щитовидке, а эндокринологи говорили, что меня лечить не надо. Попросила детей и мне купить набор. Подумала, что сердце реагирует на кишечник.  Аритмии исчезли. Теперь пью профилактически.
  СПАСИБО ВАМ ЗА ВАШ ТРУД НА БЛАГО ЛЮДЯМ. ДОЛГИХ ЛЕТ ЖИЗНИ.

С уважением Андреева Валентина Ивановна.

Працюючи в лабораторії, я випадково обперся на розпечену магнітну мішалку і моя рука прикипіла до розігрітої поверхні. Я відчув страшенний біль, але одразу, згадавши про ізатізон, налив його на долоню. Після цього біль зник, і до вечора відчуття опіку вже не було.

Дякую авторам за розробку такого чудового препарату і бажаю їм успіхів та здоров’я.

Василь Петрович Слісаренко,

м. Київ, вересень 2019