Шановний друже!

 

Ти стаєш свідком і учасником надзвичайно важливої події у житті нашого народу. Нами відкрито нову сторінку національного часопису«Лідери української нації – лідери світового впливу і визнання».

Це добре ілюстроване видання з достатнім накладом на основі публікацій журналу про непересічних особистостей, започатковане до 15-ліття його боротьби за все людське у кожній людині, за збереження і відновлення нашого довкілля, за духовне і фізичне оздоровлення кожного з нас і нації в цілому в умовах штучно створених всіляких геноцидів і екоцидів.

У 2013-2015 рр. ми плануємо видати збірки книг з публікаціями про членів   редакційної   і   громадської ради  журналу:     Я.А. Берегового, Л.Ф. Мельник і А.І. Потопальського, лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Національні лідери України», а також нашого колеги В.А. Берсенєва і лідера педагогіки 21 століття Олександра Захаренка.

Замовлення на ці книги Ви можете відіслати уже зараз, заповнивши і надіславши пропоновану анкету редакції журналу (пр-т Правди, 17-б, кв. 14, Київ, 04108, Редакції журналу «Педагогіка толерантності») – про кого з перерахованих особистостей Ви хочете мати збірку публікацій.

Замовлення книги ………………………………………………………………………………

Кількість примірників …………………………………………………………………………

прошу переслати з післяоплатою

Прізвище, ім’я, по-батькові Замовника ……………………………………………………..

Адреса ………………………………………………………………………………………………

 

Одночасно звертаємось до всіх небайдужих здійснити особисту передплату на журнал «Педагогіка толерантності» на 2013 р. за індексом 40639 і благодійну передплату для Вашої школи, дитсадка або учбового закладу.

 

          З повагою та надією на успішне співробітництво

Редакційна рада бібліотеки